Sudėtingumo skalė:  
  (97/100)

TeslaCrypt viruso šalinimas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Ransomware

Kas yra TeslaCrypt?

TeslaCrypt yra dar viena ransomware kategorijai priklausanti programa, kuri, naudodama AES šifravimo techniką, užšifruoja visą kompiuteryje esančią informaciją. Taigi, šis virusas gali lengvai užblokuoti jūsų nuotraukas, video ar audio failus bei kitą svarbią informaciją. Jų atblokavimui jūsų bus paprašyta sumokėti tam tikrą baudą. Paprastai ji svyruoja tarp 100 ir 500 dolerių. Ne taip ir mažai, tiesa? Deja, bet dar visai neseniai tai buvo vienintelis būdas, kuris galėjo padėti žmonėms susigrąžinti savo failus. Kiek iš jų prarado visą kompiuteryje laikytą informaciją mes nežinome. Vis dėlto, šiuo metu situacija yra kiek kitokia ir žmonės gali atgauti savo užblokuotus failus. Tai yra keletos kompiuterių virusus nagrinėjančių kompanijų dėka. Jeigu manote, kad jūsų kompiuteris taip pat buvo užkrėstas TeslaCrypt viruso ir jums reikia atblokuoti savo failus, tai padaryti jūs galite žemiau pateiktų programų pagalba.

Vos tik TeslaCrypt virusas patenka į sistemą, jis pradeda ieškoti šių failų: .unity3d, .blob, .wma, .avi, .PPS,.DayZProfile, .doc, .odb, .asset, kalvė, .cas, .map, .mcgame, .rgss3a, .big, .wotreplay, .xxx, .m3u, .png, .jpeg, .txt, .crt, .x3f, .ai, .eps, .pdf, .lvl, SIS, .gdb. Juos užblokavęs, TeslaCrypt virusas pradeda rodyti didžiulį pranešimą, kuris teigia, kad visi failai buvo užblokuoti. Norėdama juos atblokuoti, auka turi per tris dienas sumokėti 100, 200 arba 500 Jav dolerių. Kad ir kaip norėtumėte, nemokėkite šios baudos! Priešingu atveju, jūs tiesiog prarasite savo pinigus. Beje, kaip reikalauja TeslaCrypt pranešimas, bauda turėtų būti sumokėta per PayPal sistemą BitCoin valiuta. Tai gali būti gana sudėtinga jeigu jūs neturite įsigijęs šios valiutos. Jeigu TeslaCrypt jau pasirodė jūsų kompiuteryje, mes jums rekomenduojame kuo greičiau jį patikrinti su viena iš šių programų: Reimage Reimage Cleaner Intego arba SpyHunter 5Combo Cleaner.

Kaip TeslaCrypt gali užkrėsti mano kompiuterį?

Klausimai apie TeslaCrypt virus

TeslaCrypt virusas dažniausiai plinta naudojant spamą, t.y. melagingus el. laiškus. Vis dėlto, ši programa jūsų kompiuteryje taip pat gali pasirodyti ir spustelėjus ant netikro įspėjimo. Būkite atsargūs ir nespaudinėkite ant tokių pranešimų kaip nemokamus atnaujinimus siūlančios žinutės, įvairūs pranešimai apie nuolaidas ar konkursus ir pan. Beje, jūs taip pat turėtmėte saugotis el. laiškų, kurie praneša apie išgalvotus pirkinius, netikėtus laimėjimus, palikimus ir panašiai. Jeigu neatpažįstate siuntėjo, greičiausiai toks el. laiškas priklauso hakeriams. Jei jūs jau spustelėjote ant įtartino laiško arba netikro pranešimo, jūsų kompiuterio ekrane gali pasirodyti toks pranešimas:

Your files have been safely encrypted on this PC: photos, videos, documents, etc. Click „Show encrypted files“ Button to view a complete list of encrypted files, and you can personally verify this.
Encryption was produced using a unique public key RSA-2048 generated for this computer. To decrypt files you need to obtain the private key.
The only copy of the private key, which allow you to decrypt your files, is located on a secret server in the Internet; the server will eliminate the key after a time period specified in this window.
Once this has been done, nobody will ever be able to restore files…
At the time of research, the TeslaCrypt virus distribution method was unknown, however, following successful infiltration on computer systems, the software scans all drives and encrypts certain file types using AES encryption. Encrypted files will have the .ecc extension applied to the filename.

Jei matote šį pranešimą, neeikvokite savo laiko ir kuo greičiau atlikite žemiau pateiktus veiksmus:

Kaip pašalinti TeslaCrypt virusą?

Jeigu TeslaCrypt virusas jau slepiasi jūsų kompiuteryje, turite atsisiųsti ir paleisti vieną iš šių programų: Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Norėdami atkurti savo failus, pabandykite naudoti šias programas: R-studio arba Photorec.

Pabaigai, turite jus perspėti, kad tokio tipo virusai pradėjo ypač aktyviai plisti ir jūs turėtumėte imtis prevencinių veiksmų jeigu norite apsisaugoti nuo tokių virusų kaip TeslaCrypt. Pirmas dalykas, kurį mes labai rekomenduojame, yra vienos iš anksčiau minėtų programų atsisiuntimas bei įrašymas į kompiuterį. Beje, jūs taip pat turėtumėte nepamiršti pasidaryti atsargines jums svarbių failų kopijas. Tam galite naudoti USB, išorinius kietuosius diskus, CD, DVD, Google Drive, Dropbox, Flickr ir kitus būdus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
TeslaCrypt virusas ekrano nuotrauka
TeslaCrypt virusas ekrano nuotraukaTeslaCrypt virusas ekrano nuotrauka
TeslaCrypt virusas ekrano nuotrauka

Rankinis TeslaCrypt viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti TeslaCrypt naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: TeslaCrypt šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite TeslaCrypt pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti TeslaCrypt naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš TeslaCrypt pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog TeslaCrypt sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip TeslaCrypt prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-teslacrypt-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie TeslaCrypt virus