Apie mus

Atnaujinta

Virusai.lt projekto idėja – padėti žmonėms sužinoti daugiau informacijos apie šnipinėjančias, reklamines, kenkėjiškas bei kitas pavojingas programas, pasklidusias internete. Virusai.lt yra viena didžiausių informacijos apie kompiuterinius virusus duomenų bazių internete. Mūsų puslapyje rasite ne tik informacinius straipsnius apie virusus bei galimus jų šalinimo būdus, bet ir įvairius naujienų straipsnius, antivirusinių programų apžvalgas ir daug daugiau.

Nesame naujokai – Virusai.lt projektas veiklą vykdo nuo 2004-tųjų metų. Žmonės, dirbantys prie šio projekto, analizuoja įvairias nepageidaujamas programas (šnipinėjančias, reklamines, kenkėjiškas programas, naršyklės bei Trojan virusus ir t.t.) Nuo pat pirmosios Virusai.lt veiklos dienos pagrindinė projekto misija buvo padėti vartotojams pašalinti bet kokį virusą.

Virusai.lt suteikia aukščiausios kokybės informaciją apie kenkėjiškas programas ir bendrą kompiuterio saugą. Informacija, skelbiama šiame puslapyje, yra skiriama į kelias pagrindines kategorijas:

NAUJIENOS – gaukite naujausią informaciją apie kompiuterio saugumą

Internetas niekada nenustoja keistis. Kiekviena dieną atsiranda žinių apie naujus virusus, kritines kompiuterinio saugumo spragas, naujų saugos programų versijas ir kompiuterinių virusų tyrimus. Būtent dėl to ir sukūrėme „Naujienų“ kategoriją. Čia rasite pagrindinę informaciją apie opiausias problemas, kurias kelia kompiuteriniai virusai, žinomiausius ir labiausiai paplitusius kompiuterinius parazitus, naujų saugos programų pasirodymus bei kitus svarbius įvykius. „Naujienų“ dalyje taip pat nepamirštame paminėti informacijos apie internete skleidžiamas melagingas reklamas, bandymus išvilioti patiklių vartotojų pinigus bei kitas apgavystes.

Eiti į kategoriją Naujienos

VIRUSAI – susipažinkite su populiariausiais virusais ir jų pašalinimo būdais

„Virusų“ skiltis yra pati didžiausia Virusai.lt puslapio dalis – joje mūsų ekspertai talpina straipsnius apie visas kompiuterinių virusų rūšis. Šią skiltį kasdien intensyviai pildome informacija apie naujus virusus, todėl nenuostabu, jog čia jau yra sukaupta virš 8000 straipsnių ir šis skaičius vis auga. Kiekvienas straipsnis suteikia išsamią informaciją apie viruso veikimo principą, būdus, kuriais jis gali patekti į kompiuterį, bei galimus jo pašalinimo variantus. Vartotojams pateikiame išsamias viruso pašalinimo instrukcijas, bei rekomenduojame keletą antivirusinių programų, kurių pagalba virusą galima pašalinti automatiniu būdu. Programas, kurias rekomenduojame, mes taip pat naudojame išbandydami virusų veikimo būdus. Visi virusų aprašymai yra itin išsamūs, nes pateikiame net smulkiausias detales – kai kurie virusai bėgant laikui ima veikti kitaip.

Eiti į kategoriją Virusai

PROGRAMOS – palyginkite pažangiausias virusų šalinimo programas

Šiandien egzistuoja labai daug skirtingų virusų šalinimo programų. Tačiau ne visos antivirusinės programos veikia vienodai – vienos antivirusinės puikiai šalina tik pačius pavojingiausius virusus, o kitos gali garantuoti pačią geriausią apsaugą nuo įvairių tipų kenkėjiškų programų. Mes sukūrėme „Programinės įrangos“ dalį tam, jog padėtume žmonėms išsirinkti priimtiniausią antivirusinę programą. Čia rasite antivirusinės programinės įrangos apžvalgas, bandomųjų testų rezultatus bei bendrus programų įvertinimus.

Eiti į kategoriją Programos

FAILAI – sužinokite, kokių failų turėtumėte vengti

„Failų“ skiltis yra stipriai susijusi su „Virusų“ skiltimi, nes virusai – tai kenkėjiški failai. Visi failai yra sugrupuoti pagal tipus, t.y, pagal failų plėtinius. Pateikiame trumpus failų aprašymus, ir visuomet nurodome, ar failas pavojingas, ar ne. „Failų“ skiltis yra nuolat naujinama ir pildoma.

Eiti į kategoriją Failai

KLAUSK – gaukite Virusai.lt ekspertų komandos pagalbą

Pagrindinė šio projekto misija – padėti žmonėms kovoti su įvairių rušių kompiuteriniais virusais, pavyzdžiui, šnipinėjančiomis, kenkėjiškomis, reklaminėmis programomis, taip pat Trojan virusais ir t.t. Stengiamės paskatinti vartotojus naudotis mūsų pateiktomis viruso šalinimo instrukcijomis ir pašalinti jį patiems, tačiau kartais tai gali tapti itin sunkia užduotimi. Internete plinta ištobulinti virusai, kuriuos pašalinti galima tik sudėtingų instrukcijų pagalba, tad nenuostabu, jog tokius virusus sėkmingai pašalinti pavyksta ne visiems. Mūsų tikslas – padėti žmonėms sutaupyti laiko bei išvengti problemų, kurios gali kilti netinkamai vykdant viruso šalinimo instrukcijų nurodymus. Todėl mes sukūrėme „Užduoti klausimą“ skiltį. Nedvejokite ir siųskite mums klausimus, taip pat padėkite kitiems žmonėms atsakydami į jų klausimus, aktyviai dalyvaukite diskusijose. Mes džiaugsimės galėdami jums pagelbėti.

Užduoti klausimą (pagalba Virusai.lt lankytojams)

Jeigu turite klausimų, susijusių su Virusai.lt projektu, jūs galite susisiekti su mumis – Kontaktai. Daugiau informacijos skaitykite šiose skiltyse: Naudojimosi sąlygos, Privatumo politika, Atsakomybės apribojimas ir Ryšių atskleidimas.

Failai
Programos
Palygink
Pamėk Mus Facebook'e