Apie mus

Atnaujinta

Virusai.lt yra viena didžiausių informacijos apie kompiuterinius virusus duomenų bazių Internete. Šio projekto idėja – padėti žmonėms sužinoti daugiau informacijos apie šnipinėjančias, reklamines, kenkėjiškas bei kitas pavojingas programas, pasklidusias internete.

Mūsų puslapyje rasite ne tik naujausių virusų apžvalgas bei galimus jų šalinimo būdus, bet ir įvairius naujienų straipsnius, antivirusinių programų testavimo rezultatus ir kitą informaciją.

Esame nenaujokai – Virusai.lt projektas savo veiklą vykdo nuo 2004-tųjų metų. Žmonės, dirbantys prie šio projekto, analizuoja įvairias nepageidaujamas programas (šnipinėjančias, reklamines, kenkėjiškas programas, naršyklės užgrobėjus bei Trojanus ir t.t.) ir aprašo surastą informaciją savo straipsniuose. Nuo pat pirmosios savo veiklos dienos, pagrindinė Virusai.lt projekto misija buvo padėti vartotojams pašalinti bet kokio tipo virusą.

Virusai.lt suteikia tik kokybišką informaciją, kuri yra susijusi su virusais, kenkėjiškomis programomis ir bendra kompiuterio sistemos apsauga. Informacija, skelbiama šiame puslapyje, yra skiriama į kelias pagrindines kategorijas:

NAUJIENOS – gaukite naujausią informaciją apie kompiuterio saugumą

Internetas niekada nenustoja keistis. Kiekviena dieną yra pranešama apie naujus virusus, kritines kompiuterinio saugumo spragas, naujas saugos programų versijas ir kompiuterinių virusų tyrimus. Būtent dėl to ir sukūrėme „Naujienų“ kategoriją. Čia rasite pagrindinę informaciją apie aktualiausias kompiuterių problemas, žinomiausius ir labiausiai paplitusius kompiuterinius virusus, naujas apsaugos programas bei kitus svarbius įvykius. „Naujienų“ dalyje taip pat nepamirštame paminėti informacijos apie internete skleidžiamas melagingas reklamas, bandymus išvilioti patiklių vartotojų pinigus bei kitas apgavystes.

Eiti į Naujienas

VIRUSAI – susipažinkite su populiariausiais virusais ir jų pašalinimo būdais

„Virusų“ kategorija yra didžiausia Virusai.lt puslapio dalis. Joje mūsų ekspertai talpina straipsnius apie visas kompiuterinių virusų rūšis. Ši skiltis yra intensyviai pildoma informacija apie naujausius virusus, o populiariausios jos dalys yra reklaminio tipo virusai (angl. adware), naršyklės užgrobėjai ir duomenis užšifruoti galintys ransomware tipo virusai.

Kiekvienas straipsnis suteikia išsamią informaciją apie viruso veikimo principą, būdus, kuriais jis gali patekti į kompiuterį, bei galimus jo pašalinimo variantus. Vartotojams pateikiame išsamias viruso pašalinimo instrukcijas, bei rekomenduojame keletą mūsų pačių ištestuotų antivirusinių programų, kurių pagalba virusą galima pašalinti automatiniu būdu. Stengiamės, kad kiekvienas viruso aprašymas būtų itin išsamus, nes, bėgant laikui, dalis virusų ima veikti kitaip.

Eiti į Virusų kategoriją

Prenumeruokite Virusai.lt naujienlaiškį

PROGRAMOS – palyginkite pažangiausias virusų šalinimo programas

Šiandien egzistuoja labai daug skirtingų virusų šalinimo programų. Tačiau ne visos antivirusinės programos veikia vienodai – vienos puikiai šalina tik pačius pavojingiausius virusus, kitos garantuoja apsaugą tik nuo įvairių tipų kenkėjiškų programų.„Programinės įrangos“ dalį mes sukūrėme tam, jog padėtume žmonėms išsirinkti priimtiniausią antivirusinę programą. Čia rasite antivirusinių programų apžvalgas, bandomųjų testų rezultatus bei bendrus programų įvertinimus.

Eiti į kategoriją Programos

FAILAI – sužinokite, kokių failų turėtumėte vengti 

„Failų“ skiltis yra stipriai susijusi su „Virusų“ skiltimi, nes virusai – tai kenkėjiški failai. Visi failai yra sugrupuoti pagal tipus, t.y, pagal failų plėtinius. Šioje svetainės dalyje pateikiame trumpus failų aprašymus, ir visuomet nurodome, ar failas pavojingas, ar ne. „Failų“ skiltis yra nuolat naujinama ir pildoma. 

Eiti į kategoriją Failai

KLAUSK – gaukite Virusai.lt ekspertų komandos pagalbą

Pagrindinė šio projekto misija – padėti žmonėms kovoti su įvairių rušių kompiuteriniais virusais, pavyzdžiui, šnipinėjančiomis, programomis, reklaminiais virusais ar Trojanais ir t.t. Stengiamės paskatinti vartotojus naudotis mūsų pateiktomis virusų pašalinimo instrukcijomis ir ištrinti juos be kompiuterių tvarkymo paslaugas teikiančių įmonių pagalbos.

Deja, kartais tai gali tapti itin sunkia užduotimi. Internete plinta ištobulinti virusai, kuriuos pašalinti galima tik sudėtingų instrukcijų pagalba, tad nenuostabu, jog tokius virusus sėkmingai pašalinti pavyksta ne visiems.

Mūsų tikslas – padėti žmonėms sutaupyti laiko bei išvengti problemų, kurios gali kilti netinkamai vykdant viruso šalinimo instrukcijų nurodymus.

Tam mes sukūrėme „Užduoti klausimą“ skiltį. Nedvejokite ir siųskite mums klausimus, taip pat padėkite kitiems žmonėms atsakydami į jų klausimus, aktyviai dalyvaukite diskusijose. Mes džiaugsimės galėdami jums pagelbėti.

Užduoti klausimą (pagalba Virusai.lt lankytojams)

Jeigu turite klausimų, susijusių su Virusai.lt projektu, susisiekti su mumis galite nuėję į Kontaktai dalį. Daugiau informacijos skaitykite šiose skiltyse: Naudojimosi sąlygosPrivatumo politikaAtsakomybės apribojimas ir Ryšių atskleidimas.

Failai
Programos
Palygink