Combo Cleaner apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

Combo Cleaner – Mac operacinės sistemos optimizavimo programa, siūlanti ir virusų pašalinimą

Combo Cleaner yra sistemos optimizavimo įrankis ir antivirusinė programa, skirta Mac operacinės sistemos įrenginiams, kurie palaiko Yosemite, Sierra and El Capitan versijas. Šios programos antivirusinės funkcijos leidžia aptikti ir pašalinti įvairius kompiuterio virusus, tokius kaip naršyklės užgrobėjai (angl. browser hijackers), reklaminiai virusai (angl. adware) ar pavojingesnės kibernetinės infekcijos kaip ransomware ar trojanai. Combo Cleaner gali ne tik aptikti virusus ir juos pašalinti, bet ir siūlo tokias naudingas funkcijas kaip Disk Cleaner, Big Files Finder, Duplicates Finder, Software Uninstaller, Privacy Scanner, ir pan. 

Dažniausiai yra teigiama, kad Mac įrenginiai yra atsparūs kibernetinėms infekcijoms ir dėl to naudotojai nemano, kad įrankiai užtikrinantys sistemos saugumą yra verti dėmesio ir jiems reikalingi. Tačiau toks požiūris nėra teisingas nes virusai šioje operacinėje sistemoje yra realūs ir gali būti itin pavojingi.

Įvairios nepageidaujamos programos trukdo savo kenkėjišku elgesiu ir veikia kasdienes užduotis kompiuteriu, ypač jei nėra pašalinamos laiku. Labiau pavojingi virusai kaip MacDownloader, KeRanger, X-agent infiltravę sistemą gali padaryti daug daugiau žalos. Kibernetiniai virusai turi tokias funkcijas kaip privačios informacijos apie vartotoją kaupimas, failų užrakinimas ar didesnių problemų kompiuterio sistemoje sukėlimas.

Combo Cleaner yra vienas iš geriausių sprendimų kovojant su kompiuterio virusais, nes nenaudoja atvirų šaltinių kai tikrina reikšmes reikalingas kenksmingoms programoms aptikti, bet pasikliauna kibernetinio saugumo ekspertų komandos duomenų bazėmis, kuriose informacija atnaujinama kas keletą valandų.

Šie šaltiniai turi informacijos ne tik apie Mac OS paveikiančius virusus, bet įtraukia ir kibernetines infekcijas, kurios aptinkamos stacionariuose kompiuteriuose. Nors įrenginiai naudojantys Mac operacinę sistemą negali būti paveikti pavojingomis programomis skirtomis Windows kompiuteriams, šis faktas padeda išvengti galimybės platinti virusą kitiems įrenginiams.

Galiausiai, Combo Cleaner yra puikus asistentas bet kurio Mac įrenginio vartotojui, nes padeda išvengti kibernetinių atakų ir infekcijų. Tuo pat metu ši programa užtikrina puikų kompiuterio veikimą ir palengvina sistemos darbą. Kai kompiuteriniai virusai vis tobulėja ir jų kūrėjai atranda naujų būdų jų platinimui, palaikyti sistemą saugią ir veikiančią nepriekaištingai yra labai svarbu. 

Porgramos įrašymas ir funkcionalumas

Šią programą galima nesunkiai rasti Apple/Mac programų parduotuvėje ir išbandyti ją nemokamai. Oficialus platintojas užtikrina, kad atsisiųsdami ir instaliuodami šią aplikaciją tiesiogiai iš jų nerizikuojate gauti papildomų kenkėjiškų programų. 

Pats programos instaliavimo procesas yra greitas ir paprastas nes naudotojui tereikia parsisiųsti aplikacijos instaliavimo failą ir nutempti jį į Programų/Applications aplanką naudojantis pele. Kai tik Combo Cleaner įrankis yra instaliuotas, vartotojai gali matyti techninę informaciją apie savo įrenginį.

Tai reiškia, kad vartotojas iškart yra supažindinamas su detalėmis apie disko vietos ar kompiuterio resursų naudojimą, bei galimus atlikti procesus.

Combo Cleaner funkcijos

Pagrindinis programos langas yra paprastai naudojamas ir lengvai suprantamas, nes aiškus dizainas nenukreipia dėmesio nuo pagrindinių aplikacijos funkcijų. Visos papildomos funkcijos gali būti lengvai pasiekiamos įrankių juostojoje, kairėje programinio lango pusėje. Naudotojas gali pradėti išsamų sistemos patikrinimą, kuris nuskenuos įrenginį ir identifikuos problemas sistemoje, dublikatus, privatumo problemas ar net kibernetinius virusus.

Pilnas sistemos skenavimas trunka apie 20 minučių, bet tai priklauso nuo įrenginio ir jo apkrovos. Bet šio tikrinimo metu jūs galite naudotis savo įrenginiu kaip įprasta.

Kai tik sistemos patikrinimas yra baigtas, vartotojai gali iš karto matyti rezultatus. Tačiau tik Premium programos versija suteikia galimybę išvalyti diską, aptikti didelius failus ir matyti dublikatus. Norint išvalyti nereikalingus failus, pašalinti virusus ir kitas sistemos problemas, pilnai optimizuoti sistemą, naudotojams reiktų įsigyti programos licenziją.

Pagrindinės Combo Cleaner funkcijos

Combo Cleaner programa gali padėti susitvarkyti su įvairiomis sistemos problemomis ir optimizuoti skirtingas įrenginio dalis. Tai yra lengvai pasiekiama dėl šių aplikacijos funkcijų:

  • Antivirus. Viena labiausiai vertinamų ir reikalingų funkcijų, kurią turi Combo Cleaner įrankis. Kenkėjiškos programos gali būti aptiktos ir pašalintos pilno sistemos skenavimo metu. Aplikacija neapsiriboja vien Mac OS virusais, duomenys apie Windows virusus irgi pasiekiami profesionaliose duomenų bazėse, kurias naudoja ši programa. 
  • Disk Cleaner. Naudojantis šia funkcija naudotojas gali greitai ištrinti „šlamšto“ failus, laikinus ir nereikalingus dokumentus ir taip išvalyti sistemą, kad ji galėtų veikti be trukdžių ir greitai paleisti reikiamus procesus.
  • Big Files. Seni ir daug vietos užimantys failai gali paveikti įrenginio greitį ar kai kurias funkcijas. Programa gali juos aptikti ir ištrinti, informuojant apie jų dydį, vietą ir keliamas problemas.
  • Duplicates. Pasikartojantys failai yra visiškai beverčiai, ypač jei užima daug vietos jūsų kompiuteryje. Funkcija leidžia rasti šiuos failus, kurie išsaugoti kitoje vietoje nei originalus failas ir pasiūlo juos pašalinti iš kompiuterio. Dublikatai su kitokiomis reikšmėmis taip pat gali būti rasti naudojant šią funkciją.
  • Privacy Scanner. Šis Combo Cleaner įrankio bruožas padeda identifikuoti „cookies“, naršymo istoriją ir panašią informaciją susijusią su privatumo saugumu. Ši funkcija taip pat gali visiškai pakeisti nustatymus jūsų naršyklėje, kad užtikrintų saugų naršymą internete.
  • Uninstaller. Galimai kenkėjiškas programas ir kitokius be jūsų žinios įrašytus įrankius galima pašalinti rankiniu būdu, bet pats geriausias sprendimo būdas yra automatinis programų išinstaliavimas, kurį siūlo Combo Cleaner. 

Ar verta investuoti į Combo Cleaner įrankį?

Kaip ir daugelis distemos optimizavimo programų, kurios turi daugiau nei vieną naudingą funkciją, Combo Cleaner nėra visiškai nemokama. Tačiau, programą galima nemokamai parsisiųsti iš programėlių parduotuvės arba oficialaus platintojo. Ši įrankio versija leidžia atlikti sistemos tikrinimą ir išvalyti diską, pašalinti dublikatus. Tačiau visos likusios funkcijos galimos tik įsigijus pilną programos versiją. 

Premium versija leidžia aptikti ir pašalinti virusus, išinstaliuoti nereikalingas programas, išvengti privatumo problemų ir kitų bėdų su įrenginiu. Norint įsigyti pilną programos versiją yra galimybė rinktis iš dviejų programinių paketų.

Versija skirta vieno naudotojo reikmėms apsaugos vieną įrenginį už $44.95, o Šeimos ar Biruo pakuotė padės optimizuoti net penkis kompiuterius sumokėjus $88.95. Šis mokestis yra pusmečio prenumeratos vertės, tad norint nebenaudoti programos reikia atsisakyti prenumeratos, ką galite padaryti betkurio metu. 

Programa nepatenkinti naudotojai gali atgauti pinigus per 30 kalendronių dienų. Taip pat norime pridurti, kad mokėjimai yra vykdomi naudojant eCommerce tinklapį, kuris yra saugus ir sertifikuotas DigiCert bei TRUSTe.

Combo Cleaner kaina

Galutinės išvados apie Combo Cleaner aplikaciją

Kibernetinės infekcijos plinta greitai ir dideliu mastu: ransomware virusai paveikia vartotojų failus ir kripto valiutą generuojančios infekcijos naudoja įrenginio resursus. Tai yra dvi labiausiai pavojingos kibernetinės infekcijos, kurios taip pat paveikia ir Mac OS kompiuterius. Kol tokie kibernetiniai nusikaltėliai turtėja kurdami panašias programas, niekuo nenusikaltę kompiuterių naudotojai kenčia netekdami savo failų ar rizikuodami kitokia žala kompiuterio ar asmeniniam saugumui.

Vartotojai privalo naudotis technologijomis ir jų nauda, apsaugoti savo privatumą bei įrenginius, įrankiais bei programomis, kurie yra specialiai tam kuriami. Ne veltui kibernetinio saugumo ekspertai ir programų kūrėjai stengiasi pateikti kuo daugiau naudingų įrankių, padedančių kovoti su virusais ir pavojingesnėmis kibernetinėmis infekcijomis.

Nepaisykite pareiškimų jog Mac įrenginiai negali būti apkrėsti kibernetinių virusų –  tai yra netiesa ir bet kuris mobilus prietaisas gali nukentėti nuo įvairių kibernetinių infekcijų. Combo Cleaner programa naudoja pažengusias technologijas, kad užtikrintų puikią įrenginio būklę ir apsaugotų nuo kibernetinių virusų infiltracijos. Papildomos šio įrankio funkcijos užtikrina greitą operacinės sistemos veikimą ir išvengia papildomų problemų.

Galiausiai, Combo Cleaner yra puikus įrankis norintiems ne tik apsaugoti savo įrenginį nuo kompiuterinių virusų, bet ir siekiantiems prižiūrėti jį ilgainiui. Tokie sistemos optimizavimo įrankiai ir panašios programos padeda palaikyti gerą veikimą bei apsaugo nuo galimos virusų žalos.

Combo Cleaner aplikacija

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Combo Cleaner Laimės
garantija
Parsisiųsk
Combo Cleaner Laimės
garantija
Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Combo Cleaner, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Combo Cleaner turi ribotą nemokamą skenavimą. Combo Cleaner pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Combo Cleaner programos licenziją.
Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Linas Kiguolis yra ne tik vienas iš Virusai.lt tinklalapio naujienų redaktorių, bet ir tikras socialinių tinklų guru, kuris kasdien dalinasi pačia naujausia informacija apie kibernetinį saugumą įvairiose platformose. Jo išsilavinimas informacinių technologijų srityje leidžia ištirti net ir pačias tamsiausias kiberneti...

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis