Sudėtingumo skalė:  
  (95/100)

CryptoWall 2.0 viruso šalinimas (Viruso pašalinimo vadovas)

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Ransomware

Trumpa informacija apie „ransomware“ kategorijai priskiriamus virusus:

„Ransomware“ tipo virusai į kompiuterius dažniausiai patenka per melagingus laiškus. Vos tik jie užkrečia sistemą, šie virusai užšifruoja joje esančius failus. Nukentėjusysis dažniausiai negali atidaryti šių failų, todėl jie tampa visiškai nevertingi. Užšifravęs reikalingą informaciją, virusas taip pat pradeda rodyti specialų pranešimą, kuris įspėja auką apie esamą situaciją ir reikalauja sumokėti tam tikrą išpirką mainais už užblokuotų failų iššifravimą. Šis pranešimas dažniausiai pasirodo kai auka bando atidaryti .png, .html arba .txt failą.

CryptoWall 2.0 viruso aprašymas:

CryptoWall 2.0 yra viena iš CryptoWall viruso atmainų. Taip pat yra žinomos šios versijos: CryptoWall, CryptoWall 3.0, CryptoWall 4.0. Kaip jau turbūt supratote, šis virusas priklauso ransomware kategorijai. Vos tik jis atsiduria sistemoje, jis užkoduoja joje esančius duomenis. Tam yra naudojamas RSA šifravimo metodas, kuris neleidžia atkoduoti informacijos naudojant ankstesnės datos nustatymą ir panašius veiksmus. Kad tai įvyktų, CryptoWall virusas reikalauja sumokėti tam tikro dydžio baudą. CryptoWall 2.0 versija skiriasi nuo ankstesnių savo versijų tuo, kad ji naudoja Tor tinklą, kuris padeda jai paslėpti už jos veikiančius asmenis bei jų renkamus mokėjimus.

Šis ransomware tipo virusas gali užšifruoti bet kokius failus. Tai padaręs jis paprastai reikalauja 500 eurų išpirkos, kurią sumokėti reikia elektronine valiuta vadinama Bitcoin. Kadangi dažniausiai ši kompiuterinė infekcija užblokuoja nuotraukas, su verslu susijusius dokumentus ir panašią informaciją, tikėtina, kad daugelis iš užkrėstųjų jau sumokėjo reikalaujamą mokestį. Beje, tam padaryti yra duodamos tik kelios dienos. Po to šis virusas žada sunaikinti svarbius failus. Iš tiesų, tai yra tiesa – CryptoWall 2.0 galiausiai sunaikina visą informaciją reikalingą failų iššifravimui.

Jeigu manote, kad jūsų kompiuteryje slepiasi šis virusas, nedelskite ir pašalinkite jį iš sistemos. Tai jums padės apsaugoti bent jau likusią jums svarbių failų dalį. Beje, atjunkite savo kompiuterį nuo Interneto, kad šis virusas negalėtų prisijungti prie jūsų Dropbox ar išorinio disko. CryptoWall 2.0 panaikinimui mes rekomenduojame Reimage.

Message from CryptoWall 2.0

Kaip CryptoWall 2.0 gali užkrėsti kompiuterį?

CryptoWall 2.0, kaip ir bet kuri kita CryptoWall versija, paprastai plinta per užkrėstus el. laiškus. Štai kodėl jūs turite būti labai atsargūs kaip atidarinėjate el. laiškus, ypač jei jie priklauso jums nežinomiems siuntėjams. Be to, venkite įtartinų svetainių, kurios jums rodo šimtus skirtigų reklamų ar yra pripildytos panašaus turinio. Kaip jau turbūt supratote, naršymas po tokias svetaines jums gali daug kainuoti. Siekiant išvengti tokių netikėtai paisrodančių virusų ir skaudžių jų sukeltų padarinių, viesuomet turėkite į savo kompiuterį įsirašę patikimą antivirusinę programą.

Ką daryti, jei kompiuteris buvo užsikrėstas šio viruso?

Jei pastebėjote CryptoWall 2.0 virusui priklausantį pranešimą, nieko nelaukite ir kuo greičiau jį pašalinkite, nes nuo to priklauso jūsų užblokuotų failų kiekis. Beje, atjunkite savo išorinį diską ir panašius įrenginius bei nepamirškite atsijungti nuo interneto.

CryptoWall 2.0 viruso pašalinimui mes jums rekomenduojame naudoti žemiau pateiktas instrukcijas. Jas naudodami, nepamirškite atidžiai sekti kiekvieno jų žingsnio, nes tik taip jūs gaėsite išvengti dar didesnės žalos, kuri gali būti padaryta jūsų kompiuteriui. Deja, bet failų iššifravimui jūs turėtumėte išbandyti mūsų duotas programas (R-studio, Photorec) ir, jeigu jos nepadėjo jums atgauti jūsų failų, tai reiškia, kad tai yra praktiškai neįmonama. Vienintelė galimybė tai padaryti, tokiu atveju yra sumokėti reikalaujamą išpirką.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
CryptoWall 2.0 virusas ekrano nuotrauka
CryptoWall 2.0 virusas ekrano nuotrauka

Rankinis CryptoWall 2.0 viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti CryptoWall 2.0 naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: CryptoWall 2.0 šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite CryptoWall 2.0 pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti CryptoWall 2.0 naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš CryptoWall 2.0 pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog CryptoWall 2.0 sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip CryptoWall 2.0 prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-cryptowall-2-0-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie CryptoWall 2.0 virus