Naudojimosi sąlygos

Atnaujinta

Dėkojame, kad lankotės Virusai.lt portale. Prašome atidžiai perskaityti šią informaciją prieš naudojantis šia svetaine, nes ją naudojant ir / arba atsisiunčiant programinę įrangą, kuri yra siūloma mūsų svetainėje, parodo, jog jūs sutinkate su šiomis naudojimo sąlygomis. Jei jūs nesutinkate, nesinaudokite šia svetaine ir čia tiekiama programine įranga.

Terminai „Virusai.lt“, „Teikiamos paslaugos“, „vieta“, „mes“, „mus“ nurodo į svetainės savininkus, terminas „jūs“ nurodo į svetainės vartotoją.

  1. Virusai.lt yra viešos prieigos bendrosios paskirties svetainė, kuri skirta kovoti su kompiuteriniais virusais. Tai informacinė svetainė, kuri suteikia aukščiausios kokybės nemokamą informaciją svetainės lankytojams. Svetainėje yra aprašyti įvairūs šnipinėjimo parazitai, interneto saugumo naujienos ir šnipinėjimo programos, šnipinėjimo programų šalinimo programine įranga, failai, susiję su asmens saugumu ir/arba privatumu, ir „Klauskite mūsų“ skiltis.
  2. Svetainė gali būti susijusi su bet kokiu produktu, kuris rekomenduojamas joje. Kai kurios programos (antivirusinės, kompiuterio optimizatoriai, ir t.t.) yra mokamos. Mes galime gauti šių programų gamintojo komisinius, kai mūsų puslapio lankytojai įsigyja čia rekomenduojamą produktą. Visos šios programos yra teisėtos, išbandytos prieš įtraukiant jas į svetainę. Tačiau, parsisiuntus programinę įrangą iš Virusai.lt puslapio, visa rizika pereina jums. Mūsų svetainė neatsako už parsisiųstų programų tikslumą ar veikimą.
  3. Virusai.lt ir mūsų filialai neturi peržiūrėti ar stebėti bet kurios interneto svetaines, susijusios su paslauga arba įvykdytas korekcijas, keitimus išorinių puslapių tekstui. Paspaudus nuorodas iš virusai.lt visi vartotojai supranta, kad virusai.lt neatsako už kitų puslapių tikslumą ar jų turinį.
  4. Lankytojai gali rašyti komentarus ir suteikti grįžtamąjį ryšį Virusai.lt komandai. Jūs sutinkate nerašyti ir neperduoti bet kokios autorių teises pažeidžiančios, neteisėtos, žalingos, grasinančios, įžeidžiančios, puolamosios, šmeižikiškos, vulgarios, nešvankios, šventvagiškos, bjaurios, rasinės ir etninės ar kitokiu požiūriu netinkamos informacijos, įskaitant, tačiau neapsiribojant, bet kokia medžiaga kuri skatina elgesį, kuriam būtų laikomas baudžiamasis kodeksas, ar jis pažeistų kitų asmenų teises ar kitaip pažeistų bet kokią galiojančią vietos, valstybės, ar tarptautinę teisę.
  5. Autorių teisių saugomas turinys negali būti įkeliamas jokia, nei komentarų, pakeitimų ar straipsnių forma. Toks turinys bus ištrinamas iš šio puslapio. Virusai.lt ir partneriai pasilieka teisę, savo nuožiūra, keisti, atisakyti ar ištrinti bet kokį turinį: komentarus, klausimus ar straipsnius. Virusai.lt ir partneriai pasilieka teisę savo nuožiūra uždrausti priėjimą prie puslapio sistemos, skirtos viešam naudojimui. neautorizuotas ar įstatymus pažeidžiantis puslapio turinio naudojimas gali būti teisminio ieškinio iškėlimo pagrindas.
  6. Naudojimasis puslapiu ir teikiamomis jo paslaugomis yra jūsų pačių rizika. NEI VIRUSAI.LT, NEI PARTNERIAI NĖRA ATSAKINGI UŽ JOKIĄ ŽALĄ AR KOKIŲ NORS TIESIOGINIŲ AR NETIESIOGINIŲ, ATSITIKTINIŲ, PASEKMINIŲ, SPECIALIŲJŲ, BAUDŽIAMŲJŲ ARBA PANAŠIŲ NUOSTOLIŲ PATYRIMĄ DĖL JŪSŲ NAUDOJIMOSI, AR NEMOKĖJIMO NAUDOTIS PASLAUGOMIS IR PUSLAPYJE TALPINAMA INFORMACIJA. JŪS SUTINKATE, KAD NAUDODAMIESI PUSLAPIU, PASLAUGOMIS AR INSTRUKCIJOMIS PATEIKTOMIS PUSLAPYJE, JŪS ATSISAKOTE BET KOKIŲ PRETENZIJŲ VIRUSAI.LT, PARTNERIAMS, RĖMĖJAMS, AGENTAMS, ATSTOVAMS AR LICENZIJAS IŠDAVUSIEMS ŽMONĖMS.
  7. Visi paviešinti komentarai, pataisos ir keitimai gali būti traktuojami kaip nekonfidencialios ir nepatentuotos informacijos skleidimas. Jūs prisiimate visą atsakomybę už viską, ką skelbiate ar perduodate ir jūs suteikiate virusai.lt visą teisę redaguoti, kopijuoti, skelbti ir platinti bet kokią informaciją arba turinį bet kokiais tikslais.
  8. Kaip Virusai.lt lankytojas, jūs galite gauti reguliarius el. pašto laiškus apie atsinaujinimus iš puslapio administracijos. Jūs galite būti informuotas apie naujas paslaugas ar patobulinimus. Mes stengiamės el. laiškų siuntimo kiekį išlaikyti kuo mažesnį, tačiau nepavykus nusiųsti į netinkamai parašytą adresą, mes bandysime surasti teisingą adresą iš informacijos kurią pateikėte. Jeigu tai nepavyks – el. pašto siuntimas tuo adresu bus sustabdytas.
  9. Šios naudojimosi salygos ir visi galimi ginčai iškelti iš paslaugos ar puslapio naudojimo bus reglamentuoti, aiškinami ir įgyvendinami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Šio puslapio naudojimas reiškia šių naudojimosi sąlygų sutikimą, tačiau apribotas tik šiame dokumente parašytais įsipareigojimais.
  10. Naudojimosi sąlygų pažeidimas gali lemti informacijos ištrynimą ar puslapio pasiekimo panaikinimą. Visi ginčai, kylantys dėl Virusai.lt naudojimo bus reglamentuojami Lieguvos teismuose.

Plačiau apie Virusai.lt projektą galite sužinoti perskaitę šias skiltis: Apie mus, Privatumo politika, Atsakomybės apribojimas. Ryšių atskleidimas pateikiamas čia. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis.

Failai
Programos
Palygink
Pamėk Mus Facebook'e