Naudojimosi sąlygos

Atnaujinta

Dėkojame, kad lankotės Virusai.lt. Prieš pradėdami naudotis šia svetaine, prašome atidžiai perskaityti toliau pateikiamą informaciją. Priešingu atveju, lankymasis šioje svetainėje ar joje rekomenduojamos programinės įrangos atsisiuntimas reiškia, kad sutinkate su Virusai.lt naudojimo sąlygomis. Jei nesutinkate, nesinaudokite šia svetaine ir čia tiekiama programine įranga.

Terminai „Virusai.lt“, „teikiamos paslaugos“, „vieta“, „mes“, „mus“ nurodo svetainės savininkus, tuo tarpu terminas „jūs“ nurodo svetainės vartotoją / lankytoją.

  1. Virusai.lt yra viešai prieinama, bendrosios paskirties svetainė, kuri yra skirta kovoti su kompiuteriniais virusais bei jų keliamomis problemomis. Tai yra informacinio pobūdžio svetainė, kuri svetainės lankytojams suteikia kokybišką ir nemokamą informaciją. Svetainėje yra skelbiamos su IT susijusios naujienos, įvairių virusų ir šnipinėjimo programų aprašymai, jų pašalinimui skirtos programinės įrangos apžvalgos, failų aprašymai ir kita su asmens saugumu Internete susijusi informacija. 
  2. Svetainė gali būti susijusi su bet kuria joje rekomenduojama programa ar produktu. Kai kurios programos (antivirusinės programos, kompiuterio optimizavimo įrankiai, tvarkyklės, ir t.t.) yra mokamos. Kai puslapio lankytojas įsigyja čia rekomenduojamą produktą, šių programų gamintojai gali mums mokėti gamintojo komisinius. Visos svetainėje rekomenduojamos programos yra teisėtos, išbandytos ir visokeriopai ištestuotos prieš įtraukiant jas į svetainę ir rekomenduojant jos lankytojams. Vis dėlto, parsisiuntus programinę įrangą iš Virusai.lt puslapio, visa rizika, susijusi su ja, pereina vartotojui. Mūsų svetainė neatsako už parsiųstų programų tikslumą ar efektyvų veikimą.
  3. Virusai.lt ir su svetaine susijusios šalys neprivalo peržiūrėti ar stebėti trečiųjų šalių svetainių, kurios yra susijusios su su mūsų teikiamomis paslaugomis. Spausdami nuorodas, pateikiamas virusai.lt svetainėje, vartotojai supranta, kad Virusai.lt neatsako už kitų puslapių tikslumą, saugumą ar jų turinį.
  4. Lankytojai gali rašyti komentarus ir suteikti grįžtamąjį ryšį Virusai.lt komandai. Jūs sutinkate nerašyti ir neperduoti bet kokios autorių teises pažeidžiančios, neteisėtos, žalingos, grąsinančios, įžeidžiančios, puolamosios, šmeižiančios, vulgarios, rasinės ir etninės, ar kitokiu požiūriu netinkamos informacijos, įskaitant, tačiau neapsiribojant, bet kokia medžiaga, kuri skatina su baudžiamuoju kodeksu susijusį elgesį, arba jei jis pažeidžia kitų asmenų teises ar bet kokią galiojančią vietos, valstybės, ar tarptautinę teisę.
  5. Autorių teisių saugomas turinys yra draudžiamas ir negali būti skelbiamas jokiaforma, įskaitant komentarus, pakeitimus ar straipsnius. Toks turinys yra iškart pašalinamas iš puslapio. Virusai.lt ir partneriai pasilieka teisę savo nuožiūra keisti, koreguoti ar ištrinti bet kokį turinį: komentarus, klausimus ar straipsnius. Virusai.lt ir partneriai pasilieka teisę savo nuožiūra uždrausti priėjimą prie viešam naudojimui skirtos puslapio sistemos. Neautorizuotas ar įstatymus pažeidžiantis puslapio turinio naudojimas gali būti teisinio konflikto pagrindas.
  6. Naudojimasis puslapiu ir jo teikiamomis paslaugomis yra paties lankytojo rizika. NEI VIRUSAI.LT, NEI SVETAINĖS PARTNERIAI NĖRA ATSAKINGI UŽ JOKIĄ ŽALĄ AR KOKIŲ NORS TIESIOGINIŲ AR NETIESIOGINIŲ, ATSITIKTINIŲ, PASEKMINIŲ, SPECIALIŲJŲ, BAUDŽIAMŲJŲ ARBA PANAŠIŲ NUOSTOLIŲ PATYRIMĄ DĖL JŪSŲ NAUDOJIMOSI, AR NEMOKĖJIMO NAUDOTIS, PASLAUGOMIS IR PUSLAPYJE TALPINAMA INFORMACIJA. JŪS SUTINKATE, KAD NAUDODAMIESI PUSLAPIU, PASLAUGOMIS AR INSTRUKCIJOMIS, PATEIKTOMIS ŠIAME PUSLAPYJE, JŪS ATSISAKOTE BET KOKIŲ PRETENZIJŲ VIRUSAI.LT SAVININKAMS, PARTNERIAMS, RĖMĖJAMS, AGENTAMS, ATSTOVAMS AR LICENZIJAS IŠDAVUSIEMS ŽMONĖMS.
  7. Visi paviešinti komentarai, pataisymai ir keitimai gali būti traktuojami kaip nekonfidencialios ir nepatentuotos informacijos skleidimas. Jūs prisiimate visą atsakomybę už viską, ką skelbiate ar perduodate šioje svetainėje, ir suteikiate Virusai.lt visą teisę redaguoti, kopijuoti, skelbti ir platinti bet kokią informaciją arba turinį bet kokiais tikslais.
  8. Kaip Virusai.lt lankytojas, jūs galite gauti reguliarius el. pašto laiškus apie puslapio atnaujinimus ir kitą informaciją. Jūs galite būti informuotas apie naujas paslaugas, patobulinimus ir kitus įvykius. Mes stengiamės išlaikyti kuo mažesnį el. laiškų kiekį, tačiau, nepavykus nusiųsti laiško į jūsų nurodytą adresą, mes bandysime panaudoti visą jūsų pateiktą informaciją, kad surastume teisingą jūsų adresą. Jeigu tai nepavyks – el. pašto siuntimas tuo adresu bus sustabdytas.
  9. Šios naudojimosi salygos ir visi galimi ginčai, kylantys iš šio puslapio ar jo teikiamų paslaugų naudojimo, bus reglamentuoti, aiškinami ir įgyvendinami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Šio puslapio naudojimas reiškia jūsų sutikimą su šiomis svetainės naudojimosi sąlygomis, tačiau jis nėra apribotas tik šiame dokumente parašytais įsipareigojimais.
  10. Naudojimosi sąlygų pažeidimas gali lemti informacijos ištrynimą ar puslapio pasiekiamumo panaikinimą. Visi ginčai, kylantys dėl Virusai.lt naudojimo, bus reglamentuojami Lietuvos respublikos įstatymų.

Plačiau apie Virusai.lt projektą galite sužinoti perskaitę šias skiltis: Apie mus, Privatumo politika, Atsakomybės apribojimas. Ryšių atskleidimas pateikiamas čia. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis.

Failai
Programos
Palygink