Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

.vvv File Extension viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Recovery Instructions Included

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

.vvv failo plėtinys – rimtas ženklas, kad kompiuteris yra užkrėstas

.vvv File Extension virus

.vvv failo plėtinys yra ransomware tipo virusą identifikuojantis failo plėtinys. Tai – dar viena Teslacrypt 2.0 viruso versija. Šios rūšies virusai patenka į kompiuterio sistemą kaip nepavojingi failai, kurie dažniausiai yra platinami per užkrėstus el. laiškus.

Šiam virusui užkrėtus kompiuterį, failai pradedami šifruoti AES-256 algoritmu. Šis virusas gali paveikti visus kompiuteryje esančius dokumentus, nuotraukas, muzikos bei vaizdo įrašus, bei kitus failus. Virusas gali užkrėsti visas rinkmenas, pažymėtas šiais plėtiniais: .docx, .docm, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .pptm, .pdf, .eps, .ai, .indd, .cdr, .dng, .lnk, .jpg, .png, .pdd, .doc, .jfif, .jpeg, .gif, .bmp, .exif, .txt, .wps, .mp3, ir daugeliu kitų.

Užšifravęs failus, virusas prie tikrojo failo plėtinio prideda .vvv plėtinį, bei įrašo informacinį pranešimą kiekviename kataloge, kuriame yra užšifruotų failų. Šios žinutės gali būti pavadintos taip:

 • HOW_RECOVER.HTML;
 • HELP_RESTORE.HTML;
 • HOW_RECOVER.TXT;
 • HELP_RESTORE.TXT.

Šiuose failuose pateikiamos instrukcijos kaip atkurti užšifruotus failus. Vartotojui įsakoma sumokėti tam tikrą pinigų sumą sukčiams (įprastai išpirkos suma neviršija 500 eurų sumos), tačiau pinigus privaloma pervesti per BitCoin mokėjimo sistemą. Vartotojui sumokėjus išpirką, kibernetiniai sukčiai žada jam atsiųsti iššifravimo raktą, kurio pagalba jis galės atkurti duomenis.

Sukčiai ragina vartotoją sumokėti pinigus per nurodytą laiko tarpą, antraip failai bus užkoduoti visam laikui ir jų atkurti nebepavyks. Tačiau jokiu būdu netikėkite tokiomis žinutėmis ir nemokėkite išpirkos šiems sukčiams, nes jais pasitikėti negalima. Gali būti, jog pervedus pinigus, dešifravimo rakto taip ir negausite.

Jeigu jūsų kompiuteris buvo užkrėstas .vvv failo plėtinio virusu, turėtumėte nedelsiant jį pašalinti iš savo kompiuterio. Jei tai padarysite pakankamai greitai, galbūt jums pavyks išsaugoti šiek tiek savo failų. Tam, jog ištrintumėte .vvv failo plėtinio virusą, mes rekomenduojame naudoti profesionalią antivirusinę programą (pavyzdžiui, ReimageIntego).

.vvv File Extension virus.vvv failo plėtinio virusas

Kokiu būdu .vvv failo plėtinio virusas pateko į mano kompiuterį?

.vvv failo plėtinio virusas į kompiuterį dažniausiai įsiveržia kaip Trojos arklys (atrodo kaip saugus failas, nors iš tiesų yra kenkėjiškas). Tai reiškia, kad vartotojas jį gali netyčia parsisiųsti iš interneto. Būtent dėl šios priežasties Virusai.lt komanda rekomenduoja niekuomet nesisiųsti nepatikimų programų iš interneto.

Visada patikrinkite ar puslapis, iš kurio norite parsisiųsti nemokamą programą, yra saugus. Taip pat laikykitės atokiau nuo puslapių, prašančių sudalyvauti internetinėse apklausose bei įvesti bet kokią asmeninę informaciją. Taip pat yra svarbu mokėti teisingai įdiegti programinę įrangą.

Tam, kad kartu su jūsų pageidaujama nemokama programa į kompiuterį nebūtų įdiegtos susietos trečiųjų šalių programos, visada rinkitės Custom arba Advanced įdiegimo nustatymus ir patikrinkite, ar jūsų pasirinkta programa nesiūlo jums įsirašyti kokių nors papildomų programų.

Vis dėlto dažniausiai kibernetiniai sukčiai šį virusą aukoms atsiunčia el. paštu. Todėl privalote būti itin atsargūs, jei savo el. pašto dėžutėje pamatote laišką, atsiųstą nežinomo siuntėjo. Kenkėjiški laiškai dažniausiai turi priedų, kuriuos atidarius į jūsų kompiuterį iškart pateks kenkėjiška programa.

Kenkėjiškų priedų pavadinimai gali būti tokie: CHECK.TXT, AWARD.TXT arba PENALTY.TXT. Kitaip tariant, sukčiai pristato kenkėjiškus failus užmaskavę juos dokumentų pavidalu, pvz., sąskaitomis-faktūromis, baudomis, CV, ir taip toliau. Jei norite sužinoti, kaip ištrinti TeslaCrypt ir atkurti savo failus, skaitykite informaciją, pateiktą antrame puslapyje.

Kaip ištrinti šį virusą? Ar įmanoma atkurti mano failus?

Jeigu .vvv failo plėtinio virusas užkrėtė jūsų kompiuterį, nedelsiant jį ištrinkite. Tai galite padaryti su tam skirta programine įranga. Mes rekomenduojame naudoti ReimageIntego antivirusinę. Jei negalite jos parsisiųsti į savo kompiuterį, sekite instrukcijas, pateiktas žemiau, ir pirmiausiai nukenksminkite vvv. failo plėtinio virusą.

Džiugi žinia tiems, kurių kompiuterius paveikė šis kenkėjiškas virusas – TeslaCrypt kūrėjai sustabdė viruso platinimą ir paviešino dešifravimo kodą. Todėl dabar galite visiškai nemokamai atkurti savo failus. Iš čia galite parsisiųsti TeslaCrypt dešifravimo programą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis .vvv File Extension viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti .vvv File Extension naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: .vvv File Extension šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite ReimageIntego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite .vvv File Extension pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti .vvv File Extension naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš .vvv File Extension pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite ReimageIntego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog .vvv File Extension sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip .vvv File Extension prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-vvv-file-extension-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie .vvv File Extension virus