SpyHunter naudojimo taisyklės

parašė Alice Woods - -
123

SpyHunter nemokama ar SpyHunter registruota versija?

SpyHunter yra viena iš efektyviausių ir pažangiausių virusų pašalinimui skirtų programų. Daugelis nepriklausomų kompiuterių ekspertų patvirtino, kad ši programa pasižymi išskirtiniais sugebėjimais aptikti ir pašalinti įvairiausių tipų virusus. Dėka šioje programoje esančios Spyware HelpDesk funkcijos, vartotojai gali atsikratyti net pavojingiausių kompiuterinių infekcijų. Dėl to SpyHunter tapo populiari tiek tarp IT ekspertų, tiek ir tarp namų kompiuterių savininkų. Daugiau informacijos apie SpyHunter Help Desk ir kitas išskirtines šios programos funkcijas galite surasti šioje apžvalgoje.

Vis dėlto, jei jus nusprendėte įsirašyti SpyHunter 4 (tai yra naujausia šios programos versija), turėtumėte atkreipti dėmesį, kad nemokama versija gali būti naudojama tik kompiuterio patikrinimui. Jeigu jums reikia pašalinti jame besislepiančius virusus, turėtumėte pasirinkti licencijuotą šios programos versiją. Šiuo metu ji kainuoja 34.99 eurus. Nusipirkus SpyHunter 4 registruotą versiją, vartotojui yra suteikiama galimybė pasinaudoti tokiomis funkcijomis kaip nemokama techninė pagalba, individuali virusų analizė ir efektyviausio jų pašalinimo metodo parinkimas bei, žinoma, kasdieniniai duomenų bazės atnaujinimai.

SpyHunter atsisiuntimas

Kaip jau sakėme, SpyHunter yra komercinis produktas, bet išbandyti jį galite nemokamai. Tai galite padaryti spustelėję ant šios nuorodos. SpyHunter neužima daug kompiuterio atminties, taigi jos parsisiuntimo procesas neturėtų užtrukti ilgiau nei kelias minutes. Šios programos įrašymas į kompiuterį yra labai paprastas – jums reikia tik dukart spustelėti and šios programos vykdomojo failo.

Beje, nepamirškite pasirinkti kalbos, sutikti su vartotojo licencijos sutartyje pateiktomis sąlygomis (End User’s License Agreement) ir spustelėti Next mygtuko. Programa bus automatiškai įdiegta į jūsų kompiuterį. Jei norite užbaigti jos įrašymo procesą, spustelėkite Finish.

SpyHunter paleidimas ir naudojimas

Jei norite paleisti Spyhunter, dukart spustelėkite ant šios programos ikonėlės, kuri paprastai yra išsaugojama kompiuterio darbalaukyje arba pagrindiniame Start meniu. Jei jūs ką tik įrašėte SpyHunter į savo kompiuterį, ji pasileis automatiškai. Nepraleiskite programos atnaujinimo! Šis žingsnis yra labai svarbus, nes kitaip SpyHunter gali nepavykti aptikti ir pašalinti naujausių virusų arba atnaujintų jų versijų. Taigi, spustelėkite Update mygtuką ir atsisiųskite visus būtinus atnaujinimus į savo kompiuterį. Mes rekomenduojame tai pakartoti bent kartą į savaitę.

Norėdami pradėti sistemos patikrinimą, spustelėkite Start New Scan, kuris yra parodytas raudoname fone žemiau esančiame paveikslėlyje.

Pilnas sistemos patikrinimas gali užtrukti, todėl būkite kantrūs. Kai jis bus baigtas, jūs pamatysite visą pavojingų objektų sąrašą.

SpyHunter aktyvavimas ir virusų pašalinimas

Kai sistemos tikrinimas bus baigtas, jūs pamatysite visus pavojingus elementus, kurie slepiasi jūsų kompiuteryje. Jums bus pateikti virusų pavadinimai ir kita informacija. Norint pašalinti visus šiuos virusus, reikia aktyvuoti SpyHunter. Tai padaryti galite spustelėdami ant Options kortelės, kuri yra kairėje SpyHunter lango pusėje. Čia suveskite savo username, kuris paprastai yra žmogaus el. pašto adresas, ir savo slaptažodį. Dabar paspauskite ant Activate Now mygtuko ir pasirinkite Fix Threats:

 

Jeigu jūs nenorite panaikinti visų aptiktų virusų, nuimkite varneles nuo tų programų, kurių nenorite pašalinti. Paspaudus Fix Threats galima pamatyti kaip SpyHunter tvarko kompiuterį ir šalina jame esančias nepageidaujamas programas:

Kai programa baigs savo darbą, ji paprašys iš naujo paleisti kompiuterį. Viskas! Jūs sėkmingai pašalinote virusus iš savo kompiuterio.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
SpyHunter Laimės
garantija
Parsisiųsk
SpyHunter Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su SpyHunter 5, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
SpyHunter 5 turi ribotą nemokamą skenavimą. SpyHunter 5 pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną SpyHunter 5 programos licenziją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Apžvalga kitomis kalbomis

Failai
Programos
Palygink