Malwarebytes Anti Malware atsisiuntimas

Pasirūpinkite savo privatumu ir saugumu

Checkmark certified AV-TEST OPSWAT CNET

Dėkojame, kad pasirinkote Malwarebytes Anti Malware! Tai yra patikima programa, kuri buvo sukurta virusų pašalinimui ir kompiuterio darbo gerinimui. Su Malwarebytes Anti Malware jūs be vargo atsikratysite kompiuterinių virusų, „Windows“ klaidų ir kitų su kompiuteriu susijusių problemų. Dėka šios programos jūs atsikratysite sistemoje besislepiančių virusų, adware tipo programų, Trojos arklių, šnipinėjimui skirtų programų ir kitus nepageidaujamų komponentų.

SVARBU!

Jums gali nepavykti pašalinti kiekvieno jūsų kompiuteryje besislepiančio viruso vienintelės antivirusinės programos pagalba! Skirtingos programos turi skirtingas virusų duomenų bazes, todėl išlieka tikimybė, kad jums teks patikrinti savo kompiuterį su keliomis skirtingomis programomis. Išbandę Malwarebytes Anti Malware, nepamirškite pasinaudoti galimybe ir NEMOKAMAI praskenuoti savo kompiuterio su Reimage. Jei ji informavo jus apie kenksmingus failus, rekomenduojame įsigyti licencijuotą programos versiją ir juos pašalinti. Ši programa yra plačiai žinoma kompiuterio apsaugos programa, kuri buvo pripažinta daugelio kompiuterių ekspertų. Vis dar kyla klausimų? Susisiekti su mumis ir juos pateikti jūs galite per Klausk puslapį.

AR DAR TURIU KĄ NORS PRISIMINTI?

Nemokama Malwarebytes Anti Malware versija leidžia jums patikrinti kompiuterį ir įsitikinti, jog jame nėra virusų ir Windows klaidų. Virusų pašalinimui jūs privalote įsigyti licencijuotą šios programos versiją. Jei esate nepatenkinti savo pasirinkimu, visada galite pašalinti Malwarebytes Anti Malware iš savo kompiuterio. Alternatyvi programa, kuri gali būti naudojama virusų aptikimui ir pašalinimui, yra Fortect.

Jeigu jūs vis dar abejojate, ar jums verta įsigyti antivirusinę programą ar ne, perspėjame, kad 2017 m. yra vadinami ransomware tipo virusų metais. Vos tik toks virusas patenka į kompiuterį, jis užšifruoja jame esančius duomenis ir pradeda reikalauti išpirkos, kuri svyruoja nuo 300 iki 10000 JAV dolerių. Ar ne pigiau yra investuoti į patikimą antivirusinę programą ir likti ramiam dėl kompiuteryje esančių nuotraukų, verslo dokumentų ir kitų duomenų?

Ačiū!