Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

JS.Nemucod šalinimas (Papildytas vadovas)

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Ką aš privalau žinoti apie JS.Nemucod virusą?

Nemucod arba JS.Nemucod yra trojos arklys, kuris gali patekti į jūsų kompiuterį nepastebėtas. Dėl jo techninių ypatybių, įprasta antivirusinė program gali jo ir nepastebėti. Kaip ir daugelis kitų trojanų, šis virusas į kompiuterį dažniausiai patenka užkrėstų failų pagalba, kurie yra pristatomi kaip nemokamos legalių programų kopijos. Taip pat šie kenkėjai plinta elektroniniais laiškais. Tikėtina, kad Nemucod virusas pateko į Jūsų kompiuterį per el. laiško priedą, kuriame buvo paslėptas JavaScript kodas naudojamas šio viruso įgalinimui.

JS.Nemucod tap pat yra žinomas kaip TrojanDownloader bei JS/Nemucod.H. Pastebėjus vieną iš šių virusų sistemoje, Interneto vartotojai turėtų būti itin atsargūs. Jei Trojos arklys patenka į kompiuterį, jis sukelia ištisą eilę nepageidaujamų padarinių: sunaikinami svarbūs sisteminiai failai, nutekinami asmeniniai duomenys, įdiegiamos kitos kenkėjiškos programos. Vienos iš JS.Nemucod platinamų virusų – ransomware tipo programos, tokios kaip TeslaCrypt, Crypted bei Locky virusas. Jei jums dar neteko susidurti su ransomware kategorijai priklausančiais virusais, Jums labai pasisekė. Jie geba prasmukti pro antivirusinių programų apsaugą nepastebėti, bei surasti ir užblokuoti asmeninius aukos failus. Kaip jau supratote, tai tik pati pradžia. Norint gauti užkoduotus failus, teks sumokėti nei daug nei mažai – nuo kelių šimtų iki poros tūkstančių dolerių, atsižvelgiant į viruso tipą. Be to, dažniausiai šie virusai paskelbia laiko limitą, per kurį jų auka turi sumokėti reikalaujamą išpirką.

Kaip atpažinti, kad Jūsų kompiuterį užkrėtė JS.Nemucod?

Klausimai apie JS.Nemucod

Štai keli pagrindiniai bruožai, kurie turėtų priversti jus sunerimti:

  • sulėtėję operacinės sistemos procesai;
  • užblokuoti jums svarbūs failai;
  • programos neatsidaro ar „užlūžta“ bandant jas atidaryti;
  • jūsų darbas pertraukiamas erzinančių reklamų bei pranešimų.

JS.Nemucod plitimo būdai:

Kitaip nei įprasti virusai, trojanai praslysta į sistemą per kitas programas ar failus. Kitaip tariant, jie keliauja per e. laiškus ar žinutes socialiniuose tinklalapiuose, P2P (angl. „peer-to peer“) platformas, ar per internetines nuorodas. Dažniausiai tokie virusai plinta per asmeninius e. laiškus. Kibernetiniai įsilaužėliai platina tariamai valstybinėms institucijoms priklausančius pranešimus (pvz. šaukimus į teismą, sąskaitas ir pan.), todėl jie sugeba apgauti ne vieną kompiuterio vartotoją.

Ar įmanoma pašalinti JS.Nemucod iš kompiuterio?

Atsižvelgiant į šio viruso sudėtingą sandarą bei klastingą veikimo principą, klystate, jei manote, kad trojaną pašalinsite įprastiniu būdu. Žinoma, jei užsiimate programavimu, tai – įmanoma, tačiau jei esate įprastas vartotojas, galite sugaišti visą amžinybę, nesėkmingai ieškodamas Trojos arklio. Todėl išmintingiausia – atsisiųsti Reimage Reimage Cleaner Intego ir leisti šiai programai patikrinti jūsų kompiuterį. Kitaip nei įprastos antivirusinės programos, anti-malware apsaugos programos aptinka trojanus, kompiuterius virusus, bei kitus panašius kenkėjus bei juos visiškai sunaikina. Ši programa ateityje pasitarnaus užtikrinant Jūsų apsaugą naršant internet bei blokuojant virusų atakas.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
JS.Nemucod ekrano nuotrauka
JS.Nemucod ekrano nuotrauka

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-js-nemucod.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie JS.Nemucod