Privatumo politika

Atnaujinta

Informacijos rinkimas

Virusai.lt renka tokią informaciją:

  • Registracijos informacija (Pridedama tada, kai vartotojas prisijungia prie forumų ar užsisako naujienlaiškį);
  • Informaciją, reikalingą komentarų įdėjimui (El. pašto adresas nurodytas atitinkame laukelyje NĖRA atskleidžiamas trečiosioms šalims, išskyrus atvejus aprašytus Lietuvos įstatymuose).

Taip kaip ir beveik visi pasaulio tinklalapiai, mes naudojame lankomumo statistiką generuojančius įrankius, kurie taip pat padeda išspręsti įvairias puslapyje atsirandančias problemas:

  • Google Analytics (Jeigu turite problemų su šiuo įrankiu, užeikite į šį puslapį, jame leis atsisakyti jo visuose puslapiuose: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout);
  • hey.lt (šis puslapis rodo unikalius ir visus puslapio parodymus);
  • Serverio žurnalai.

Duomenų naudojimas ir apsauga

Mes naudojame surinktą informaciją tik Virusai.lt projekto plėtrai ar problemų sprendimui. Mes NEPARDUODAME, nekeičiame ir neperleidžiame surinktos informacijos (tokios kaip Google Analytics informacija, komentarai, serverio žurnalai ir kita info) išorės šalims. Kartais mes dalinamės neidentifikuojančia informacija su trečiosiomis šalimis bet ji duodama tik patikrintoms šalims ir tik tam, kad mums padėtų ar būtų naudinga. Taip pat, jūsų informacija gali būti atskleista valstybinėms institucijoms, jeigu tai padaryti privalėsime verčiami įstatymų. Tačiau informacijos saugumas yra labai svarbus mūsų virusai.lt komandai. Mes naudojame techninius, administracinius ir fizinius saugumo veiksmus kad apsaugotume jūsų informaciją nuo neautorizuoto ar netinkamo panaudojimo. Nepaisant mūsų geriausių pastangų, nėra tobulos ar atsparios saugumo sistemos. Turėkite omenyje, kad yra tokių atveju kada mes negalime garantuoti surinktos informacijos saugumo. Šis dokumentas paaiškina, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už jūsų informaciją. Jūs esate tas, kuris nusprendžia ar dalintis savo informacija ar ne. Mes nesame atsakingi už neteisėtai atskleistą trečiųjų šalių informaciją.

Slapukai

Mes naudojame sesijos slapukus kad identifikuotumėme lankytojų srautą ir galėtume suteikti individualią naršymo patirtį. Slapukai yra smulkūs failai, kurie išsaugomi jūsų naršyklėje ir yra susieti su jūsų aktyvumu puslapyje. Jie leidžia mums žinoti ką veikėte tinklalapyje praėjusį kartą, tačiau jie nėra susiję su identifikuojama informacija. Jūs turite teisę atsisakyti slapukų. Tačiau mūsų nuolaidos produktams gali neveikti, kai atsisakysite slapukų, nes jos yra skirtos tik mūsų skaitytojams. Mes rodome trečiųjų šalių reklamas ir turinį, kuris pats gali saugoti savo slapukus. Tai priklauso, bet neapsiriboja šiais: AddThis; Google Adsense/DFP ir Kontera kad rodytų reklamas per reklamų tinklus. Rėmėjų tinklai, kurie siūlo programinės įrangos parsisiuntimus (element5, cleverbridge.com, onenetworkdirect.com, cj.com ir kai kurios kitos); Analytics paketai, aprašyti aukščiau. Mes nesame atsakingi už informaciją kurią renka trečiosios šalys. Jeigu norite to išvengti, atsisakykite jų slapukų.

Nuorodos ir reklaminis turinys

Tam kad suteiktume jums vertingos informacijos, mes galime tekstuose įdėti trečiųjų šalių nuorodų. Virusai.lt komanda tikisi, kad visos nurodytos trečiosios šalys saugo vartotojų privatumą. Turėkite omenyje, kad trečiosios šalys gali turėti skirtingą privatumo ir informacijos rinkimo politiką, ir gali rinkti kitokią informaciją. Virusai.lt komanda nėra atsakinga už trečiasias šalis.

Puslapio naudojimas

Naudodami Virusai.lt puslapį, jūs sutinkate su šia privatumo politika.

Susisiekimas

Jeigu turite kažkokių klausimų, susijusių su Virusai.lt privatumo politika, jūs galite pasiekti mus per kontaktų puslapį. Taip pat jūs galite daugiau paskaityti apie Virusai.lt projektą šiose skiltyse: Apie mus, Naudojimosi sąlygos, Atsakomybės apribojimas. Ryšių atskleidimas pateikiamas čia.

Ačiū, kad naudojatės!

Failai
Programos
Palygink
Pamėk Mus Facebook'e