Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

5 Billionth Search scam šalinimas - 2021 atnaujinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Adware

„5 Billionth Search“ apgavystė yra netikras pranešimas, bandantis suvilioti žmones menamais prizais

„5 Billionth Search“ apgavystė

„5 Billionth Search“ yra klaidinantis pranešimas, kuriame teigiama, kad neseniai atlikote 5 milijardinę paieškos užklausą ir būsite apdovanoti tam tikru prizu. Tai atrodo labai patraukliai, nes pateikiama melaginga informacija apie naujausius laimėtojus, iš kurių vienas neva yra Bradas Jenkinsas iš Belgijos, Briuselio miesto ir teigiama, jog jis laimėjo Samsung KU6179 Ultra HD televizorių.

Po to „5 Billionth Search“ apgavystė nurodo, kad esate naujausias laimėtojas, o norėdami gauti prizą, turite pasirinkti vieną iš trijų mėlynų taurių pranešimo apačioje. Programišiai, besislepiantys už šio abejotino pranešimo, taip pat įspėja vartotojus, kad ši žinutė galios ne ilgiau kaip 15 minučių, taip verčiant naudotojus kuo kreičiau paspausti vieną iš trijų taurių.

Visgi realybė kiek kitokia – nėra jokio prizo, o „5 Billionth Search“ tėra apgavystė, kuria siekiama suvilioti patiklius naudotojus, jog šie paspaustų ant vienos iš taurių logotipo. Spustelėjus mygtuką gali įvykti skirtingi dalykai – nuo prašymo įvesti svarbią savo asmeninę informaciją iki reikalavimo susimokėti ar peradresavimo į galimai pavojingą tinklapį.

Pavadinimas „5 Billionth Search“ apgavystė
Tipas Apgavystė (ang. scam)
Veikimo principas Pagrindinis šios apgavystės tikslas – paskatinti naudotojus paspausti ant netikrų prizų. Kai žmogus paspaudžia ant menamo prizo, gali nutikti skirtingi dalykai: bus paprašyta pateikti asmeninę informaciją, prisijungimo duomenis arba naudotojas bus nukreiptas į tam tikrą puslapį
Kaip plinta Klaidinantis pranešimas gali iššokti dėl to, jog savo kompiuteryje turite adware ar kitą PUP infekciją. Tokia žinutė gali pasirodyti ir trečiųjų šalių puslapiuose, pavyzdžiui, topreward.site
Pašalinimo būdas Galite atsikratyti tokio įtartino turinio kaip „5 Billionth Search“ apgavystė naudodami patikimą antivirusinę programą arba atlikdami tam tikrus žingsnius rankiniu būdu, kurie pateikiami teksto apačioje
Patarimas Jeigu pastebėjote kažkokių operacinės sistemos pažeidimų, visa tai galite sutvarkyti naudodami ReimageIntego

Pagrindinė priežastis, kodėl dažnai matote „5 Billionth Search“ prizų apgavystes, gali būti potencialiai nepageidaujama programa (PUP), kuri įsiskverbė į jūsų kompiuterio sistemą jums to net nepastebėjus. Tokios programos dažnai įdiegiamos siunčiantis programas iš trečiųjų šalių puslapių, pavyzdžiui, soft32.com, softonic.com, cnet.com ar download.com. Be to, naudotojai atsisiunčia papildomų programų tinkamai nepatikrinę įdiegimo proceso, kurio metu sistemoje atsiranda ne viena programa, o visas jų rinkinys.

Net jei „5 Billionth Search“ apgavystę pamatėte tik kartą ar du benaršant internete, vis tiek neturėtumėte tuo patikėti. Apgaulinga žinutė skatins jus pasirinkti konkrečią taurę pažadėdama, kad po kiekviena iš jų jūsų laukia puikus prizas. Be to, šio pranešimo kūrėjai teigia, kad būsite įtraukti į jų sukurtą Šlovės sąrašą ir gausite kažkokį tam tikro tipo nugalėtojo sertifikatą. Visas pranešimas atrodo taip:

You’ve made the 5-billionth search.

You were evaluated as the winner of today’s 5-billionth search query a few minutes ago by our system!

Our last winner was Brad Jenkins from Brussels, Belgium, who won a Samsung KU6179 Ultra HD TV on 14.05.2018 with his 5-billionth Search.

We are proud to announce that you are our next winner.

Every time the 5-billionth search is reached, we proclaim a winner and reset the counter.

You may choose one of three hidden prizes below. In addition, you will be entered in our Hall of Fame and receive a winner’s certificate.

Behind every blue cup is a prize. Click on a prize cup to uncover it.

For technical reasons, we are not allowed to keep your invitation open for more than 15 minutes. Choose one of the prizes below and follow the instructions on your screen.

Remiantis žmonių pasakojimais, „5 Billionth Search“ apgavystė gali išdygti iš svetainės topreward.site, kuri pažymėta kaip apgaulingas puslapis, bandant patekti į jį per „Google Chrome“ interneto naršyklę. Užėjus į šį ar kokį nors kitą panašų apgaulingą interneto puslapį, kiekvienas naudotojas sulaukia iššokančios žinutės, jog neva tapo laimėtoju ir turi nedelsdamas pasirinkti prizą. Jei gaunate panašaus tipo pranešimus, turėtumėte spustelėti „x“ uždarymo mygtuką viršutiniame dešiniajame naršyklės lango kampe.

„5 Billionth Search“ pranešimas„5 Billionth Search“ yra apgavystė, dažniausiai pasirodanti nesaugiuose puslapiuose arba tuo atveju, jei kompiuteryje yra adware.

Nespauskite niekur, kur reikalauja ši apgavystė. Bandydami gauti konkretų prizą greičiausiai sulauksite sveikinimo, kad laimėjote tam tikro tipo elektroninius prietaisus, dovanų korteles ar pan. Jums bus suteikiami du pasirinkimai – uždaryti pranešimą arba priimti prizą. Tačiau nusprendus jį priimti, jūsų gali paprašyti pateikti asmeninę ar prisijungimo informaciją. Būtent čia prasideda pavojingiausia dalis.

Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti kaip normali anketa, neįvedinėkite jokių asmens identifikavimo ar kitų neskelbtinų duomenų, kuriais būtų galima lengvai pasinaudoti atliekant tapatybės vagystes ar pinigines aferas. Šią žinutę sukūrę programišiai gali bandyti rinkti tokią informaciją įvairiems neteisėtiems veiksmams. Taip pat jūsų gali paprašyti pervesti tam tikrą sumą pinigų, kuri, kaip teigiama, yra būtina norint gauti prizą. Tačiau įsidėmėkite, kad jūsų nelaukia joks prizas ir jūs tiesiog pripildysite sukčių kišenes apgaule išviliotais pinigais.

Be to, jei spustelėsite ant „5 Billionth Search“ apgaulės, galite būti nukreipti į neaiškius puslapius. Šias vietas gali remti įvairūs kūrėjai, tačiau jos taip pat gali apgaulės būdu siūlyti įvairias programas, o jas atsisiuntus užkrėsite įrenginį pavojingais virusais. Tokios kenkėjiškos programos kaip trojanas ar ransomware, gali pridaryti daug žalos: neteksite savo failų, bus pažeista programinė įranga, pavogta jūsų asmeninė informacija ir panašiai.

Jei dėl „5 Billionth Search“ apgavystės kalta tam tikros adware rūšies programa, kuri slepiasi jūsų kompiuteryje, didelė tikimybė, jog tuoj pastebėsite dar daugiau nepageidaujamos veiklos, jei iki šiol dar nieko neįtarėte. Adware programos yra atsakingos už reklaminio turinio ir remiamų pasiūlymų pateikimą. Šios PUP siekia surinkti pajamas už kiekvieną paspaudimą, kurio sulaukiama dėl rodomų skelbimų.

Jei matote „5 Billionth Search“ apgaulę dėl adware, taip pat galite pastebėti keletą pakeitimų visose interneto naršyklėse („Google Chrome“, „Mozilla Firefox“, „Internet Explorer“, „Microsoft Edge“ ar „Safari“). Įtartina programa gali pakeisti pagrindinį puslapį, naujo skirtuko URL ar pridėti į naršyklę abejotinus plėtinius ir priedus. Be to, adware programos gali įrašinėti su naršymu susijusią informaciją, pvz., vietovę, kurioje esate, neseniai aplankytas svetaines, jūsų naršyklės tipą ir kt. Kai išsaugomi tokie duomenys, adware kūrėjai gali dalintis jais su kitomis šalimis, norėdami gauti pajamų, arba naudoja surinktą informaciją tikslinėms reklamos kampanijoms kurti.

Norėdami pilnai pašalinti „5 Billionth Search“ apgaulę, turite panaikinti šios apgavystės pranešimo priežastį. Nuskaitykite visą kompiuterio sistemą naudodami patikimą SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes ar kokią nors kitą antivirusinę programą, kuri aptiks visus užkrėstus šaltinius ir galimai nepageidaujamą turinį, kurį galėjo atnešti adware.

Lengva ištrinti „5 Billionth Search“ aferą ir už jos besislepiančią PUP naudojant tam pritaikytą programinę įrangą, nes ji per kelias minutes sugeba įveikti kibernetinę grėsmę jums nepajudinus nė piršto. Taip pat siūlome išmėginti ReimageIntego – paprastą būdą pašalinti bet kokią žalą, kuri galėjo būti padaryta jūsų kompiuterio sistemai. Jei norite pabandyti atsikratyti apgaulingo pranešimo ir PUP savo jėgomis, šio straipsnio pabaigoje mes taip pat pateikėme keletą instrukcijų kaip tai padaryti rankiniu būdu.

„5 Billionth Search“ netikras laimėjimas„5 Billionth Search“ yra netikras pranešimas, kuriame siūloma paspausti ant pateiktų logotipų taip išsirenkant prizą.

Sužinokite kaip išvengti potencialiai nepageidaujamų programų savo įrenginyje

Naudojantis įvairiais įrenginiais visada svarbu elgtis itin atsargiai. Tai būtina taisyklė, kai naršote internete ar nusprendžiate atsisiųsti tam tikrą programą. Visgi, labai dažnai žmonės nustemba, kai aptinka PUP savo kompiuteryje ir nesupranta, kaip ji atsirado.

Kibernetinio saugumo specialistai teigia, jog potencialiai nepageidaujamos programos visad naudoja apgaulingas technikas, kad pasiektų naudotojus. PUP aktyviai platinama kaip papildomas komponentas programinės įrangos paketuose (ang. software bundling). Tai – labai efektyvus būdas, nes dauguma naudotojų dažnai nepastebi papildomų įrankių ir įdiegia juos drauge su norima programa.

Įtartinas produktas ypač dažnai įdiegiamas į sistemą per nemokamas programas, kurias vartotojai atsisiunčia iš tokių nesaugių šaltinių kaip download.com, cnet.com, softonic.com ir kitų. Įsidėmėkite, jog būtina visada pasirinkti Advanced/Custom diegimo režimą, kad užkirstumėte kelią bet kokiam nepageidaujamam turiniui savo kompiuteryje. Kai pakeičiate režimą į Advanced/Custom, nuimkite varneles nuo visų produktų, kurių nenorite matyti savo įrenginyje.

Be to, adware programos ir kitos panašios grėsmės gali būti platinamos per infekcines reklamas ir nuorodas, kurias paspaudėte apgaulinguose puslapiuose. Jeigu jūsų interneto naršyklė ar antivirusinė perspėja apie įtartiną ar kenkėjišką svetainę, turėtumėte joje nesilankyti. Taip pat saugokitės netikrų programinės įrangos atnaujinimų, nes kai kurie iš jų taip pat gali būti sukurti PUP įdiegimui.

Įsidėmėkite, jog net jei turite galingą antivirusinę programą, vis tiek turėtumėte elgtis atsargiai ir gerai pagalvoti prieš kažką siųsdamiesi į savo kompiuterį. Lankydamiesi neaiškiose svetainėse ir siųsdamiesi nepatvirtintas programas rizikuojate savo įrenginiu.

Sužinokite kaip ištrinti „5 Billionth Search“ iš savo kompiuterio

Jei norite pilnai pašalinti „5 Billionth Search“ apgaulę, turite atsikratyti ir pagrindinės priežasties, kodėl išvydote šį apgaulingą pranešimą. Dažniausiai dėl to kalta adware programa. Jei norite vos per kelias minutes be vargo pašalinti visas potencialiai nepageidaujamas programas, jums puikiai pasitarnaus SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Antivirusinė programa taip pat užtikrins, jog po šalinimo jūsų kompiuteryje nebeliks jokių įtartinų komponentų. Turėtumėte įsidėmėti, jog galite ir vėl pradėti matyti apgaulingus pranešimus, jeigu įrenginyje paliksite su adware susijusį turinį.

Žinoma, tai nėra vienintelė įmanoma išeitis. Jei norite atsikratyti „5 Billionth Search“ apgaulingų pranešimų, galite rankiniu būdu išvalyti visą operacinę sistemą ir atnaujinti tokias galimai paveiktas naršykles kaip „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“, „Internet Explorer“, „Microsoft Edge“ ir „Firefox“. Pasinaudodami ReimageIntego galėsite įsitikinti, jog kompiuteryje tikrai neliko jokių pažeistų failų.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis 5 Billionth Search scam pašalinimas:

Ištrinkite 5 Billionth Search scam iš Windows sistemų

Norėdami pašalinti įtartinus produktus iš Windows operacinės sistemos, išmėginkite šiuos žingsnius:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite 5 Billionth Search scam ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite 5 Billionth Search scam ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite 5 Billionth Search scam iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite 5 Billionth Search scam bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite 5 Billionth Search scam iš Internet Explorer (IE)

Vadovaukitės šiais žingsniais, jei norite sutvarkyti Internet Explorer:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite 5 Billionth Search scam ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte 5 Billionth Search scam šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite 5 Billionth Search scam iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti 5 Billionth Search scam iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite 5 Billionth Search scam iš Mozilla Firefox (FF)

Išvalykite Mozilla Firefox nuo visų įtartinų pakeitimų ar papildinių:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite 5 Billionth Search scam ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite 5 Billionth Search scam šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite 5 Billionth Search scam iš Google Chrome

Google Chrome ir vėl veiks puikiai, jei vadovausitės šiais žingsniais išvalant naršyklę:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite 5 Billionth Search scam ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite 5 Billionth Search scam pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite 5 Billionth Search scam iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite 5 Billionth Search scam bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite 5 Billionth Search scam pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti 5 Billionth Search scam registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-5-billionth-search-scam.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie 5 Billionth Search scam