Reitingas:  
  (90/100)

Malwarebytes Anti Malware apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Antišnipinėjimo programos

Malwarebytes’ Anti-malware yra San Jose sukurta antivirusinė programa, kurią yra paprasta ir lengva naudoti siekiant aptikti bei pašalinti pavojingas programas iš kompiuterio. Atsižvelgiant į jo kūrėjų pateikiamą informaciją, žmonės turėtų teikti pirmenybę PREMIUM versijai, kuri garantuoja realaus laiko apsaugą, greitesnį sistemos patikrinimą ir taip pat leidžia suplanuoti duomenų bazės atnaujinimus bei panašias veiklas.

Vis dėl to, atrodo, kad nemokama Malwarebytes versija gali taip pat drąsiai varžytis su PRO versija, kuri žada greitai aptikti ir pašalinti visų rūšių pavojingas programas, įskaitant Trojanus, rootkitus, rogue anti-spyware, spyware, ir kitoms kategorijoms priskiriamas kompiuterines infekcijas, iš sistemos.

Jei nuspręsite atsisiųsti šią programą į savo kompiuterį, jūs įsirašysite naujausią, Malwarebytes Anti-Malware 3.2 variantą.

Malwarebytes bandymų rezultatai:

Išbandę Malwarebytes' Anti-malware programą savo kompiuteriuose, galime teigti, kad tai yra labai lengvai suprantama antivirusinė, kuri neturi begalės mažai kam tinkamų papildomų funkcijų. Jeigu jūs nesuprantate angliškai, ši programa jums pasiūlys pasirinkti jums tinkamą kalbą, įskaitant Lietuvių, Rusų, Lenkų ar daugelį kitų kalbų.

Jeigu jums svarbus kompiuterio greitis, jūs turėtumėte nedvejodamas/a rinktis šią programą, kadangi ji nelėtina kompiuterio ir gali efektyviai dirbti greta kitų kompanijų antivirusinių ir anti-spyware kategorijai priskiriamų programų. Malwarebytes išsiskiria sugebėjimu greitai patikrinti kompiuterį.

Dėl pažangios šios kompanijos sukurtos technologijos, joks virusas nesugeba užblokuoti šios programos ir užkirsti kelią jo pašalinimui.

Naujausia, Malwarebytes Anti-malware 3.2, versija leidžia žmonėms nustatyti kurią sistemos vietą jie nori patikrinti ir taip pagreitinti viruso pašalinimą. Be to, pradedant 1.70 versija, ši programa efektyviai veikia Microsoft Windows 8 ir Internet Explorer 10 operacinėse sistemose.

Galiausiai, jūs galite leisti tam tikrai pavojingai programai veikti kompiuteryje tam tikrą laiką arba jos išviso neištinti, jeigu jums to reikia. 

Taigi, kodėl yra verta rinktis Malwarebytes?

Apibendrinant, Malwarebytes Anti-malware yra patikima antivirusinė programa, kuri gali būti naudojama apsaugoti kompiuterį nuo virusų. Skirtingai nei dauguma kitų kompiuterio apsaugos programų, ji nuolat tikrina visus jame esančius diskus ir taip padeda užkirsti kelią jų patekimui į sistemą. Ši programa gali būti atnaujinama taip dažnai, kaip jūs tik norite.

Nepaisant to, mes pastebėjome keletą su Malwarebytes susijusių problemų: Malwarebytes saugo kompiuterį visą laiką tik tuomet kai jūs nusiperkate jos PREMIUM versiją, ji skirta kovoti su malware kategorijai priskiriamomis programomis, todėl jos negalima lyginti su sudėtingesnėmis antivirusinėmis programomis.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Malwarebytes Anti Malware Laimės
garantija
Parsisiųsk
Malwarebytes Anti Malware Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Malwarebytes, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Malwarebytes yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Malwarebytes versija.
Malwarebytes Anti Malware ekrano nuotrauka
Malwarebytes Anti Malware ekrano nuotraukaMalwarebytes Anti Malware ekrano nuotraukaMalwarebytes Anti Malware ekrano nuotrauka

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Ugnius Kiguolis yra profesionalus virusų tyrėjas ir tinklalapio Virusai.lt įkūrėjas bei vyriausiasis redaktorius. Ugnius sukūrė Virusai.lt portalą 2004 metais, norėdamas informuoti visuomenę apie kibernetinius nusikaltimus.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/review-malwarebytes-anti-malware.html

Apžvalga kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Malwarebytes Anti Malware