SpyHunter 4 atsisiuntimas

Jūsų pasirinktos programos atsisiuntimas prasidės netrukus. Jei jis neprasidėjo, bandykite dar kartą.

1. Atidarykite instaliacinį failą

Suraskite instaliacinį failą ir spustelėkite jį.

2. Spustelėkite 'Yes' arba 'Run'

Leiskite programai įrašyti pakeitimus savo kompiuteryje.

3. Sekite instaliavimo instrukcijas

Perskaitykite instrukcijas ir sukonfigūruokite programą.

Sveikiname pasirinkus SpyHunter! Tai yra viena iš efektyviausių Anti-Malware tipo programų, kuri išsiskiria unikalia virusų aptikimo technologija. Šios technologijos dėka SpyHunter gali padėti jums pašalinti visų rūšių kompiuterines infekcijas, įskaitant Trojos arklius, netikras antivirusines programas, naršyklės užgrobėjus, „ransomware“ kategorijai priklausančias programas ir kitus virusus. SpyHunter užtikrina maksimalią kompiuterio apsaugą. Daugiau informacijos apie šią programą surasite SpyHunter apžvalgoje.

DĖMESIO!

Jeigu negalite įdiegti programos, perskaitykite SpyHunter naudojimo taisykles. Jei programa yra užblokuota, pabandykite perkrauti kompiuterį į „Safe Mode with Networking“ režimą ir pakartokite SpyHunter atsisiuntimo procesą. Jūs taip pat galite pasinaudoti mūsų komandos paruoštomis rankinėmis viruso pašalinimo instrukcijomis bei susisiekti su mūsų specialistais per „Klausk“ skiltį.

KĄ DAR JUMS REIKIA ŽINOTI?

Nemokama SpyHunter versija gali patikrinti jūsų kompiuterį ir padėti jums nuspręsti, ar jis yra užkrėstas ar ne. Jei norite pašalinti užkrėstus failus, jums reikia įsigyti mokamą SpyHunter versiją.

Jūs visada galite pašalinti SpyHunter, todėl, jei nusprendėte pasirinkti kitą anti-malware programą, nepamirškite pašalinti SpyHunter failų iš savo kompiuterio. Alternatyvios programos, kurios gali būti naudojamos vietoje SpyHunter, yra SpyHunterCombo Cleaner ir Malwarebytes Malwarebytes.

DĖKOJAME UŽ JŪSŲ PASIRINKIMĄ!

Jums rekomenduojama
Failai
Programos
Palygink
Pamėk Mus Facebook'e