Fortect apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

Fortect – programa, kuri privers pamiršt nuolatines kompiuterio problemas

Kompiuteriai yra neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis, tačiau, kaip ir bet kuri sudėtinga technika, jie nėra apsaugoti nuo problemų. Nesvarbu, ar tai būtų lėtai veikianti sistema, dažni gedimai, ar kenkėjiškų programų užkrėtimo košmaras, šios problemos gali sutrikdyti mūsų darbo eigą, sukelti nusivylimą ir produktyvumo sumažėjimą.

Laimei, rinkoje siūloma daugybė įrankių šioms problemoms spręsti. Vienas iš tokių galingų įrankių, kuris patraukė dėmesį, yra Fortect. Šioje išsamioje apžvalgoje gilinsimės į programos specifiką, įvertinsime jos funkcijas, veiksmingumą, naudotojo patirtį ir jos pranašumus prieš konkurentus.

Fortect yra Windows problemų taisymo programa, skirta diagnozuoti ir išspręsti įvairias kompiuterio programinės įrangos problemas. Naudodama pažangiausias technologijas, ji ne tik nepaprastai tiksliai nustato problemas, bet ir siūlo geriausius jų sprendimo būdus. Jos galimybės: nuo paprasto derinimo iki sudėtingo sistemos atkūrimo, todėl ji yra ir technikos naujokams, ir patyrusiems ekspertams skirta priemonė.

Pavadinimas Fortect
Tipas Sistemos klaidų taisymo ir optimizavimo įrankis
Pliusai
 • Detali ir vartotojui draugiška sistemos patikrinimo sistema bei klaidų ištaisymo funkcijos
 • Greitas ir sėkmingas virusų ir netinkamų failų aptikimo mechanizmas
 • Teigiama įtaka sistemos veikimo kokybei ir greičiui
 • Programa geba atkurti virusų sukurtas problemas ir sugadintus failus
Minusai Nėra nuolatinio apsaugojimo nuo kompiuterinių virusų, nesuderinamos su kitomis programomis
Kainos Per metus mokant $33.95 programa palaikoma viename kompiuteryje nelimituotą laiką, norint naudotis programa 3 įrenginiuose kaina kyla iki $41.95, o programos palaikymas penkiuose kompiuteriuose atsieis $58.95

Pagrindiniai Fortect privalumai

Patikimas Fortect funkcijų rinkinys suteikia naudotojams daugybę privalumų, įskaitant ir tokius pliusus kaip:

 • Greitas ir veiksmingas sistemos nuskaitymas ir išsami diagnostika: jo išsamus nuskaitymo procesas aptinka pagrindines problemas ir pateikia išsamias diagnostikos ataskaitas.
 • Registro raktų optimizavimas: Jis pašalina sugadintus ar pažeistus raktus, užkirsdamas kelią galimoms klaidoms.
 • Kenkėjiškų programų aptikimas ir šalinimas: programa aptinka virusų ir kenkėjiškų programų paliktą žalą ir atkuria pradinę sistemos būklę.
 • Windows atkūrimas: Nesvarbu, ar tai mėlynasis mirties ekranas, ar kenkėjiškos programos užkrėtimas, programos atkūrimo funkcija padės jums grįžti į pradinį režimą.
 • Lengvas interneto sekėjų ir nepageidaujamų failų pašalinimas: Ji pasirūpina nereikalingais failais ir sekėjais, kurie gali sulėtinti jūsų sistemą.

Fortect funkcionalumas ir problemų tvarkymo procesas

Fortect funkcionalumas ir atkūrimo procesas sukurtas atsižvelgiant į naudotojo patogumą. Jis pradedamas nuo visos sistemos skenavimo, analizuojant našumo rodiklius, Windows registrą, DLL ir kitus gyvybiškai svarbius sistemos failus. Tada ši informacija palyginama su sveikų failų duomenų baze, kad būtų galima greitai ir tiksliai nustatyti galimas problemas.

Nustačius problemas, programa sistemoje suranda ir pritaiko švarius failus ir nustatymus, tačiau neištrina jokių naudotojo duomenų. Taip pat didelis pliusas, kad visa tai atliekama vienu mygtuko spustelėjimu. Šis dvejopas skenavimo ir klaidų taisymo metodas užtikrina kruopštų sistemos išvalymą ir taisymą, todėl kompiuteris greitai vėl pradės sklandžiai veikti. Toliau rasite informacijos apie kiekvieną produkto atliekamą veiksmą nuskaitymo ir taisymo proceso metu.

Kompiuterio profilio sukūrimas

Savo darbą Fortect pradeda rinkdama svarbiausią informaciją apie jūsų kompiuterį. Tai apima tokią informaciją kaip operacinė sistema, aparatinės įrangos specifikacijos, įdiegtos programos ir sistemos nustatymai. Šis vartotojo profilis padeda Fortect pritaikyti diagnostikos ir taisymo strategiją konkrečiai jūsų sistemai.

Programų gedimai ir trečiųjų šalių programų problemos

Skenuojama ieškant programų veikimo sutrikimų ir konkrečiai nukreipiama į sisteminius failus, kurie gali būti sistemos problemų priežastis. Fortect taip pat įvertina galimas trečiųjų šalių programų problemas, tačiau šių failų neremontuoja ir nepakeičia.

Kenkėjiškų programų ir PUA skenavimas

Šiame etape Fortect nustato ir pašalina virusų ir kenkėjiškų programų paliktus pažeidimus. Įvairūs tylūs kenkėjai gali sukelti konrečius pokyčius, kad vėliau, net ir ištrynus virusą, problemos nesibaigtų. Jis taip pat tikrina potencialiai nepageidaujamas programas (PUP), tačiau jų neištrina. Tokios programos kartais gali būti naudojamos teisėtais tikslais, bet sukelti problemas su trečių šalių šaltiniais, puslapiais ir programomis.

Nepageidaujami failai

Fortect patikrina sistemą, ar joje nėra nepageidaujamų failų, kurie gali užimti daug vietos saugykloje ir trukdyti našumui. Ištrynus šiuos failus, kompiuterio našumas gali gerokai padidėti. Tai vienas iš būdų kaip programa sugeba pagerinti kompiuterio darbo kokybę.

Paveikti registro failai

Programinė įranga daugiausia dėmesio skiria Windows operacinės isstemos registrui, ištaisydama klaidas ar pažeistus įrašus, kurie gali sukelti didelių problemų, ir užtikrindama sklandesnį sistemos veikimą.

Vartotojo patirtis

Fortect naudotojo sąsaja sukurta taip, kad ja būtų patogu naudotis, todėl ja gali naudotis visų lygių kompiuterių naudotojai. Vieno spustelėjimo funkcija, skirta nuskaitymui ir taisymui, užtikrina sklandžią ir nesudėtingą patirtį. Vartotojai gali pasitikėti, kad jų duomenys išliks nepažeisti, nes programa pabrėžia, kad klaidų taisymo proceso metu nebus ištrinami jokie naudotojo duomenys.

Konkurencija ir apribojimai

Nors Fortect pasižymi stipriu profiliu, kuriame gausu funkcijų, būtina atsižvelgti į jos apribojimus ir į tai, kaip jai sekasi konkuruoti su konkurentais. Fortect nepakeičia realaus laiko apsaugos ar nuodugnaus kenkėjiškų programų tikrinimo, kurį siūlo speciali antivirusinė programinė įranga. Tačiau ji yra puiki papildoma priemonė.

Privatumo pėdsakų nuskaitymas

Baigiamajame nuskaitymo proceso etape Fortect atkreipia dėmesį į privatumo pėdsakus. Tai yra informacijos fragmentai, kuriuos netyčia palieka programos arba tinklalapiai ir kurie gali būti panaudoti jūsų veiksmams internete arba asmeniniams duomenims sekti. Fortect nustato šiuos pėdsakus ir pasiruošia juos ištrinti, taip išsaugodama jūsų skaitmeninį privatumą ir saugumą.

Atlikę pilną sistemos patikrinimą, galite išsamiai išnagrinėti nustatytus trūkumus, pavyzdžiui, pažeistus registrus, sugadintus DLL failus, šiukšles, privatumo pėdsakus ir kitus iššūkius, ir atskirai juos ištaisyti. Arba, jei norite atlikti efektyvesnį taisymą, galima spustelėti mygtuką Pradėti taisyti ir atlikti automatinį visų aptiktų problemų taisymą.

Kainų struktūra

Fortect kainai įtakos turi įvairūs elementai, pavyzdžiui, naudotojo regionas, galiojančios reklaminės nuolaidos, valiutų kursai ir konkrečios regiono rinkos sąlygos. Tokia dinamiška kainodara suteikia potencialios finansinės naudos naudotojams, nes skirtinguose planuose galima naudotis tomis pačiomis išsamiomis sistemos taisymo ir optimizavimo paslaugomis:

Pagrindinis planas (33,95 USD per metus):

 • Neribotas metinis vieno kompiuterio naudojimasis programa.
 • Idealiai tinka individualiems naudotojams arba turintiems vieną pagrindinį įrenginį.
 • Visiška prieiga prie visų remonto ir optimizavimo paslaugų.

Kelių įrenginių planas (41,95 USD per metus):

 • Neribotas metinis naudojimas iki 3 kompiuterių.
 • Puikiai tinka namų ūkiams ar nedideliems biurams, kuriuose yra keli įrenginiai.
 • Visiška galimybė naudotis visomis funkcijomis.

Planas Ultimate (58,95 USD per metus):

 • Leidžia neribotą metinį naudojimą iki 5 kompiuterių.
 • Pritaikytas didesniems biurams arba šeimoms su keliais naudotojais.
 • Suteikia visišką prieigą prie plataus paslaugų rinkinio.

Be to, Fortect kelia pasitikėjimą su siūloma 60 dienų pinigų grąžinimo garantija, leidžiančia naujokams nerizikuojant ištirti programinę įrangą. Jei vartotojai yra nepatenkinti teikiamomis paslaugomis, per pirmąsias 60 dienų jie gali prašyti grąžinti visą sumą ir saugiai išbandyti programinės įrangos tinkamumą.

Ar Fortect yra saugi programa?

Nuolat iššokančiose reklamose matome netikrus skelbimus apie problemas su kompiuteriu ir net kenkėjais, kurie neegzistuoja. Taip sukuriamas nepasitikėjimas ir tokiais įrankiais, kurie taiso klaidas ir padeda kovoti su kenkėjų palikta žala. Rinkoje, užtvindytoje sistemos optimizavimo priemonių, kai kurie kelia susirūpinimą dėl abejotinos praktikos, pavyzdžiui, baime pagrįstų rinkodaros strategijų arba apgaulingo funkcionalumo.

Tačiau Fortect išsiskiria kaip teisėta ir saugi. Tyrimas, kurį atliko Virus Total, gerbiama kenkėjiškų programų aptikimo platforma, neatskleidė jokių kenkėjiškų ar įtartinų šios programos požymių. Tai patvirtina išvadą, kad Fortect veikia sąžiningai ir atsiriboja nuo abejotino elgesio, kurį pastebėjo kai kurie konkurentai.

Be to, Fortect nuoširdus požiūris, akivaizdžiai matomas aiškiai pateikiant paslaugas ir nustatant išankstines kainas, pabrėžia jos autentiškumą. Jos įsipareigojimas saugoti naudotojų informaciją ir užtikrinti duomenų vientisumą sustiprina jos, kaip patikimos optimizavimo priemonės, reputaciją.

Ar veta naudotis Fortect savo kompiuteryje?

Fortect tampa patikima, į vartotoją orientuota sistemos taisymo priemone optimizavimo alternatyvų kupiname sektoriuje. Ji puikiai diagnozuoja ir išsprendžia daugybę sistemos problemų, siūlo vertingų funkcijų, kurios pagerina bendrą kompiuterio gerovę. Pagrindiniai jos privalumai:

Privalumai:

 • Išplėsti klaidų taisymo gebėjimai
 • Puikiai aptinka sugadintus ar trūkstamus sistemos failus
 • Sistemos darbo efektyvumo didinimas
 • Gebėjimas ištaisyti su virusais susijusią žalą
 • Išsami, vartotojui patogi kompiuterio nuskaitymo ir klaidų taisymo procedūra

Trūkumai:

 • Nesugebėjimas ištaisyti trečiųjų šalių programinės įrangos iššūkių
 • Realaus laiko apsaugos nuo virusų nebuvimas
 • Techninės įrangos problemų sprendimo trūkumas

Nors Fortect kompiuterio optimizavimo įrankio pasiūlymas yra išsamus, jis nėra visapusiškas sprendimas. Reikia pripažinti, kad ji nesugeba išspręsti trečiųjų šalių programinės įrangos ar aparatinės įrangos problemų ir neturi antivirusinės apsaugos realiuoju laiku funkcijos. Bet tai nėra įrnakis, kuris galėtų suteikti visas funkcijas, reikalingas našiam kompiuterio darbui.

O programos platintojai ir nesiekia įtikinti vartotojų, kad tai yra antivirusinė programa, kuri apsaugos nuo kenkėjų ir jų sukuriamų problemų. Tačiau tiems, kurie ieško patikimo sprendimo tipinėms su Windows susijusioms problemoms spręsti ir sistemos našumui pagerinti, Fortect neabejotinai yra pagirtinas pasirinkimas.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect programos licenziją.
Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Liucija yra tinklalapio Virusai.lt naujienų redaktorė. Per ilgus darbo metus IT industrijoje, jis sukaupė daug žinių, kurios leidžia pateikti aiškius ir suprantamus straipsnius bei kompiuterinių virusų panaikinimo instrukcijas.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis