Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

CryptoWall virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Ransomware
12

CryptoWall virusas yra labai pavojinga programa, kuri paprastai yra priskiriama ‘ransomware’ kategorijai. Šis angliškas terminas reiškia, kad virusas gali visiškai užblokuoti kompiuterį vos tik į jį patenka. Be to, jis taip pat užšifruoja visus jame esančius failus ir pakeičia jo ekraną į padirbtą pranešimą, kuris atrodo taip tarsi priklausytų kokiai nors vyriausybinei institucijai. Panašiai kaip ir ankstesnių šio viruso versijų, Cryptolocker [Cryptolocker], CTB Locker [CTB Locker] ir pan., pranešimai teigia, Cryptowall pranešimas sako, jog jūs buvote pastebėtas/a atliekant nelegalius veiksmus Internete, dėl kurių ir buvo užšifruoti visi jūsų failai. Jeigu šis virusas užkrėtė ir jūsų kompiuterį, jūs greičiausiai žinote ko jis reikalauja mainais už failų atblokavimą. Tai yra 500 dolerių. Prašome ignoruoti tokius reikalavimus, nes jie yra naudojami vieninteliam tikslui – išvilioti iš žmonių jų pinigus. Nors Cryptowall vis dar negali užkrėsti Mac kompiuterių, tačiau jis tikrai gana lengvai gali užkrėsti bet kurią iš Windows OS. Pasisaugokite!

Kaip CryptoWall virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Šis virusas ypač aktyviai plinta padirbtų Java, Flash Player ir Adobe Reader atnaujinimų pagalba. Jeigu jūsų naršymą Internete pertraukė netikėtas pasiūlymas atnaujinti šias programas, jūs privalote jį ignoruoti. Be to, CryptoWall taip pat gali patekti į jūsų kompiuterį per nesaugias svetaines ir melagingus el. laiškus, kurie paprastai praneša apie neegzistuojančius pirkinius ar sąskaitas. Jei CryptoWall užkrečia sistemą, jis sukuria aplanką, kuriame patalpina šiuos failus: DECRYPT_INSTRUCTION.txt, DECRYPT_INSTRUCTION.html ir DECRYPT_INSTRUCTION.url. Po to jis užkoduoja visą jaoje esančią informaciją ir pradeda rodyti tokį įspėjimą:

Decrypt service
Your files are encrypted.
To get the key to decrypt files you have to pay 500 USD/EUR. If payments is not made before [date] the cost of decrypting files will increase 2 times and will be 1000 USD/EUR Prior to increasing the amount left: [count down timer]
We are present a special software – CryptoWall Decrypter – which is allow to decrypt and return control to all your encrypted files. How to buy CryptoWall decrypter?
1.You should register Bitcoin waller
2. Purchasing Bitcoins – Although it’s not yet easy to buy bit coins, it’s getting simpler every day.
3. Send 1.22 BTC to Bitcoin address: 1BhLzCZGY6dwQYgX4B6NR5sjDebBPNapvv
4. Enter the Transaction ID and select amount.
5. Please check the payment information and click „PAY“.

Kaip pašalinti CryptoWall virusą iš savo kompiuterio?

Deja, jei CryptoWall virusas užkrečia sistemą, jis nepalieka galimybės iššifruoti užblokuotų failų. Tai galima atlikti tik sumokėjus baudą. Dėl to mes rekomenduojame jau dabar pagalvoti apie kompiuterio apsaugojimą nuo šio viruso ir įrašyti į jį vieną iš šių programų: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus. Taip pat siūlome pagalvoti apie jums svarbių failų ir duomenų apsaugojimą. Tam galite naudoti išorinius kietuosius diskus, CD, DVD arba tiesiog patalpinti savo svarbių failų atsargines kopijas į Dropbox, Flickr ir pan.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą CryptoWall virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
CryptoWall virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
CryptoWall virusas ekrano nuotrauka
CryptoWall virusas ekrano nuotrauka

CryptoWall virusas rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Rankinis CryptoWall viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti CryptoWall naudojant Safe Mode with Networking

Reimage tai įrankis galintis aptikti kenkėjiškas programas.
Turite nupirkti pilną versiją norėdami pašalinti infekcijas.
Daugiau informacijos apie Reimage.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: CryptoWall šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite CryptoWall pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti CryptoWall naudojant System Restore

Reimage tai įrankis galintis aptikti kenkėjiškas programas.
Turite nupirkti pilną versiją norėdami pašalinti infekcijas.
Daugiau informacijos apie Reimage.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš CryptoWall pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog CryptoWall sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip CryptoWall prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-cryptowall-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis