Atsakomybės apribojimas

Atnaujinta

Paslaugos teikėjas ir Svetainė teikia susistemintą informaciją, kuri buvo viešai pateikta įvairių asmenų bei organizacijų. Paslaugos teikėjas neprisiima jokios garantijos, įskaitant, bet neapsiribojant, pritaikymo konkrečiam tikslui garantiją.

Nors virusai.lt daro viską, kad savo vartotojams pateiktų tik naujausią ir pačią tiksliausią informaciją, svetainė ir jos atstovai neteikia jokių garantijų, susijusių su išreikštu ar numanomu išsamumu, tikslumu, patikimumu, tinkamumu ar prieinamumu. Tai galioja tiek svetainėje pateiktai informacijai, tiek ir produktams ar paslaugoms, kurios yra siūlomos joje.

Visa informacija, kurią Jūs pateikiate Svetainėje, yra griežtai Jūsų pačių rizika. Virusai.lt komanda nėra atsakinga už Jūsų tiesioginius ar netiesioginius nuostolius ir patirtą žalą, ar bet kokią kitą žalą, kuri atsirado šios svetainės naudojimo pasekoje.

Svetainės pagalba Jūs galite pasiekti kitas svetaines, kurios nėra kontroliuojamos virusai.lt ar paslaugos teikėjo. Mes nekontroliuojame šių svetainių turinio, todėl jose Jūs lankotės savo pačių rizika.

Paslaugos teikėjas daro viską, kad Svetainė veiktų sklandžiai. Vis dėlto, Virusai.lt neprisiima jokios atsakomybės ir negali būti atsakinga už technines problemas ar kitokius, nuo mūsų nepriklausančius, trikdžius.

Plačiau apie Virusai.lt projektą galite sužinoti perskaitę šias skiltis: Apie mus, Privatumo politika, Naudojimosi sąlygos. Ryšių atskleidimas pateikiami čia. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis.

Failai
Programos
Palygink