SpyHunter apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

123

SpyHunter yra efektyvi antivirusinė programa, kuri aptinka ir pašalina visų tipų virusus

SpyHunter yra efektyvi kompiuterio apsaugos programa, kuri gali tapti puikiu pasirinkimu tiek ir tiems, kurie siekia apsisaugoti nuo įvairioms kategorijoms priskiriamų virusų. Ši programa efektyviai aptinka ir pašalina ransomware, Trojan horse, adware, browser hijacker ir kitų tipų virusus. Naujausia versija – SpyHunter 5.

Programos gamintojai savo vartotojams siūlo dvi skirtingas versijas – nemokamą ir mokamą. Nemokama (dar kitaip žinoma kaip bandomoji) šios programos versija yra skirta kompiuterio patikrinimui ir įsitikinimui, kad jis yra saugus. Mokama arba licencijuota SpyHunter versija gali būti naudojama virusų pašalinimui. Ši versija taip pat suteikia žmonėms galimybę pasinaudoti nemokama technine pagalba, kuri yra žinoma kaip Spyware HelpDesk.

Beje, mokamos versijos naudotojai gauna kasdienius programos atnaujinimus, kruie yra būtini siekiant išvengti naujausių virusų. Jei jums nepavyksta pašalinti viruso, jūs galite susisiekti su SpyHunter ekspertais tiek telefonu, tiek ir Internetu. Vis dėlto, vargu ar jums to prireiks – programos duomenų bazė yra sudaryta iš 12900 skirtingų virusų pavyzdžių.

Jei jums vis dar kyla klausimas „Ar aš galiu pasitikėti SpyHunter?“, peržvelkite šios programos paminėjimus spaudoje, kurie yra rodomi kiekvieno viruso aprašyme. Jie yra tik dar vienas patvirtinimas, kad tai patikima programa, kuri puikiai patenkina kiekvieno lūkesčius.

SpyHunter atsisiuntimas į kompiuterį

Kaip jau minėjome, naujausia šios programos versija yra SpyHunter 5. Ji yra pritaikyta šioms operacinėms sistemoms: Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Vista ir XP. Mac OS X vartotojai turėtų šiek tiek palaukti, tačiau mes galime jus patikinti, kad liko laukti jau nedaug – Mac versija jau yra tobulinimo procese. Vis dėlto, čia mes turime jus perspėti kad Spy Hunter for Mac nėra susijusi su SpyHunter antivirusine programa! Tai yra mokamas žaidimas, kuris priklauso kompanijai Aspyr Media.

Jei norite atsisiųsti SpyHunter į savo kompiuterį, turite nepamiršti, kad pasitikėti turėtumėte tik Enigma Software ir oficialiais šios kompanijos partneriais. Virusai.lt yra vienas iš daugelio šios kompanijos partnerių, kurie gali jums suteikti teisėtą SpyHunter  programos registracijos kodą, angliškai žinomą kaip key. 

Jei nors kartą bandėte ieškoti padirbtos SpyHunter versijos, pirmasis dalykas, kurį jūs turite žinoti, yra tas, kad tai yra nelegalu. Žmonės, kurie naudoja tokias nelegalias programas, gali būti baudžiami policijos ar kitų valdžios institucijų dėl nelegalios programinės įrangos naudojimo.

Be to, tokios SpyHunter versijos gali būti matomos jos kūrėjų ir gali būti lengvai užblokuotos. Galiausiai, jos gali būti užkrėstos įvairiais virusais ir pavojingomis programomis, kurios gali sukelti rimtą pavojų jūsų kompiuteriui. Tas pats gali būti pasakyta apie SpyHunter torrent failus, todėl prašome jų vengti.

SpyHunter palyginimas

SpyHunter ir Malwarebytes AntiMalware

SpyHunter ir Malwarebytes AntiMalware yra gana panašios antivirusinės programos. Jos abi siūlo dviejų tipų versijas – nemokamą (arba bandomąją) versiją ir mokamą (arba premium) versiją. Nors Malwarebytes dažnai yra pristatoma kaio visiškai nemokama antivirusinė, tik mokama šios programos versija garantuoja pilną kompiuterio apsaugą.

Vis dėlto, žmonės teigia, kad Malwarebytes sukelia sistemos sulėtėjimus, todėl, jei nenorite aukoti savo kompiuterio greičio mainais į jo saugumą, pagalvokite apie SpyHunter. Be to, jei jūs manote, kad klientų aptarnavimas yra svarbus dalykas, jūs turėtumėte vengti Malwarebytes Anti-Malware – daugelis šios programos klientų teigia nesulaukę tinkamos pagalbos iš jos kūrėjų.

SpyHunter ir McAfee

SpyHunter ir McAfee yra antivirusinės programos, kurios galėtų lengvai dirbti kartu. Vis dėlto, jos turi labai panašias virusų duomenų bazes, taigi kam jums reikėtų rinktis programą, kuri yra brangesnė už SpyHunter? Be to, ši antivirusinė užtrunka ilgiau kai tikrina sistemą ir ieško joje besislepiančių virusų. Galiausiai, McAfee klientų aptarnavimu skundžiasi šimtai kompiuterių vartotojų, taigi jūs turėtumėte rinktis SpyHunter jei šis dalykas jums yra svarbus. 

SpyHunter ir Spybot

Lyginant SpyHunter ir Spybot, yra akivaizdu, kad šios programos yra itin skirtingos. Spybot turi daug mažesnę virusų duomenų bazę, kas reiškia, kad net ir užkrėstas kompiuteris šiai programai gali atrodyti saugus. Be to, atrodo, kad tam tikrų kategorijų virusų surasti su šia programa yra praktiškai neįmanoma..

SpyHunter ir Webroot

Webroot yra puiki programa, kai siekiama užkirsti kelią virusams. Ji turi visas pagrindines antivirusinės funkcijas, kurių dalies SpyHunter vis dar negali pasiūlyti savo vartotojams. Vis dėlto, daugelis žmonių skundžiasi sudėtingu programos apipavidalinimu, taigi jeigu neesate patyręs kompiuterio vartotojas, nusiteikite sunkumams. 

SpyHunter ir Bitdefender

Bitdefender yra plačiai pripažinta antivirusinė programa. Vis dėlto, jei jūs norite, kad išvengti potencialiai nepageidaujamų programų, tokių kaip adware ar browser hijacker kategorijoms priskiriamos programos, kartu naudokite ir SpyHunter, kuri yra skirta būtent tam. Taip pat galite pastebėti sistemos sulėtėjimus, kurie buvo pastebėti kitų BitDefender vartotojų.

SpyHunter ir AVG

Yra daug įvairių nuomonių apie AVG Antivirus. Yra žmonių, kurie mielai naudoja šią programą ir yra žmonių, kurie jos nemėgsta. Perspėjame, kad AVG buvo pastebėta platinanti kitas programas. Šis programų platinimo būdas yra žinomas kaip bundling ir jau buvo paminėtas mūsų puslapyje. To niekada nebuvo pastebėta su SpyHunter. Be to, bandant pašalinti virusus ši programa gali jūsų paprašyti atsisiųsti papildomų programų. Galiausiai, ji gali pradėti jums rodyti komercinius pranešimus ir kitokias reklamas.

Dažniausiai užduodami klausimai apie SpyHunter

Klausimas: Ieškau patikimos antivirusinės, todėl Internete patyrinėjau įvairias programas ir nusprendžiau atsisiųsti SpyHunter. Viskas atrodo gerai, bet mano draugas sako, kad ši programa yra sulaukusi begalės neigiamų įvertinimų. Ar šie blogi atsiliepimai apie programą yra patikimi?

Atsakymas: Puiku, kad jūs patikrinate programas prieš atsisiųsdamas jas į savo kompiuterį. Vis dėlto, jūs taip pat turėtumėte nepamiršti ir to, kad ne visos Internete skelbiamos nuomonės gali būti laikomos patikimomis. Beveik visi neigiami atsiliepimai, kurie yra susiję su SpyHunter, priklauso šios programos konkurentams.

Žinoma, taip darydami jie siekia padidinti savo produktų populiarumą. Dažniausiai jie teigia, kad ši programa yra virusas, nesąžininga antivirusinė ar grėsminga programa. Tai nėra tiesa. SpyHunter yra programa, kuri buvo sertifikuota West Coast Labs Checkmark Certification programos. Tai yra nepriklausoma testavimo tarnyba, kuri yra žinoma visame pasaulyje. Be to, ši programa yra OPSWAT sertifikuotas partneris, ji buvo minėta tokiose svetainėse kaip PC World, The Wall Street Journal, Forbes ir t.t.

Klausimas: Man reikia programos, kuri padėtų man pašalinti virusą. Noriu parsisiųsti SpyHunter, bet prieš tai noriu jūsų paklausti ar aš tikrai galiu pasitikėti šia programa?

Atsakymas: Yra daugybė žmonių, kurie klausia mūsų „Ar SpyHunter yra virusas?“, „Ar aš galiu pasitikėti SpyHunter?“ ir taip toliau. Galime užtikrinti, kad ši programa yra patikima antivirusinė, kuri priklauso kompanijai Enigma Software. Ji buvo sertifikuota West Coast Labs Checkmark Certification programos ir buvo pripažinta daugelio kitų kompiuterių ekspertų. Jei ką tik apsilankėte svetainėje, kuri teigia, kad SpyHunter yra virusas, yra didžiulė tikimybė, kad ji platina konkuruojančią programą.

Klausimas: Man reikia nemokamos antivirusinės ir mano draugas parekomendavo man SpyHunter Ar ji tikrai yra nemokama?

Atsakymas: Ir taip, ir ne. Nemokama SpyHunter versija gali būti naudojama sistemos patikrinimui. Vis dėlto, jeigu joje jau slepiasi virusas, jį pašalinti galėsite tik mokamą programos versiją. 

Klausimas: Įsigijau naują kompiuterį ir ieškau antivirusinės programos. Norėčiau išbandyti SpyHunter, tačiau apie šią programą randu daug skirtingų nuomonių. Ar tikrai ji neturi nieko bendro su sukčiais?

Atsakymas: Kiekvieną dieną mes gauname užklausų apie programos patikimumą. Ne, SpyHunter tikrai neturi nieko bendro su sukčiais. Tai yra patikimos kompanijos, Enigma Software, kuriamas produktas, kuriam jau yra daugiau nei dešimt metų. Ar gali sukčiai taip ilgai veikti nepričiupti? Tikrai ne. 

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
SpyHunter Laimės
garantija
Parsisiųsk
SpyHunter Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su SpyHunter 5, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
SpyHunter 5 turi ribotą nemokamą skenavimą. SpyHunter 5 pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną SpyHunter 5 programos licenziją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Ugnius Kiguolis yra profesionalus virusų tyrėjas ir tinklalapio Virusai.lt įkūrėjas bei vyriausiasis redaktorius. Ugnius sukūrė Virusai.lt portalą 2004 metais, norėdamas informuoti visuomenę apie kibernetinius nusikaltimus.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis