Kas yra csrss.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

csrss.exe

Csrss.exe yra Windows procesas, kuris yra atsakingas už Win32 konsolės langus, naujų temų sukūrimą ar senų ištrynimą. Be to, šis procesas gali padalinti sistemos veiklą į kelias užduotis, taigi jis yra labai svarbus sistemos elementas, kurio niekuomet neturėtumėte sustabdyti. Vis dėl to, jeigu užduočių lange matote kelis csrss.exe procesus, tai gali būti signalas jog jūsų kompiuterio sistema yra užkėsta.

DĖMESIO!

Perspėjame, jog csrss.exe failo vardas yra plačiai naudojamas įvairių virusų, kurie siekia paslėpti savo egzistavimą kompiuteryje. Jeigu matote csrss.exe procesą, kuris yra parašytas su keliomis klaidomis, yra didelė tikimybė, jog jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Labiausiai paplitę procesų vardai, kurie rodo, kad kompiuteris yra užkrėstas, yra csrsc.exe, csrs.exe, csrsses.exe, csrssc.exe ir csrse.exe. Norėdami išsiaiškinti ar jūsų kompiuteris nėra užkrėstas, turėtumėte patikrinti jį su viena iš šių antivirusinių programų: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su csrss.exe. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. REIKALINGA DIAGNOSTIKA statusas reiškia, jog šis failas yra saugus, tačiau šio failo vardas taip pat gali būti naudojamas kenkėjiškiems tikslams ir gali būti panaudotas pavojingoms programoms platinti. Šiuo atveju, naudokite patarimus žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-csrss-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink