Kas yra nengine.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Jake Doevan - -
nengine.dll

nengine.dll yra pavojingas failas, kuris taip pat žinomas kaip NewNext Helper Engine. Šis failas priklauso kompanijai pavadinimu NewNextDotMe ir yra susijęs su daugeliu 'adware' arba 'potentially unwanted program' kategorijoms priskiriamų programų. Vos tik šis failas patenka į sistemą, jis sukuria „NextLive“ registro įrašą ir pradeda savo darbą automatiškai, kai tik yra perkraunamas kompiuteris. Jei jūs pastebėjote nengine.dll savo kompiuteryje, jūs tikrai neturėtumėte jo ten palikti.

nengine.dll dažniausiai plinta su mūsų jau aprašyta programa, kuri yra žinoma kaip Mobogenie. Nors ši programa ir negali pakenkti kompiuteriui, ji gali pradėti rodyti pasikartojančias reklamas, pradėti peradresuoti kiekvieną iš naršyklių į užkrėstas svetaines ar tiesiog lėtinti kompiuterio darbą.

Iš esmės, nengine.dll pasirodymas kompiuteryje yra pats aiškiausias ženklas, kad į jį buvo įrašyta 'adware' kategorijai priklausanti programa. Siekdami pašalinti šį failą ir su juo susijusias programas iš sistemos, patikrinkite ją su antivirusine programa. Šiuo konkrečiu atveju, mes rekomenduojame naudoti Reimage. Ji padės jums įsitikinti, kad jūsų kompiuteris yra visiškai švarus ir jame nėra jokių abejotinų programų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-nengine-dll.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie nengine.dll

Failai
Programos
Palygink