Kas yra nengine.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

nengine.dll

nengine.dll yra pavojingas failas, kuris taip pat žinomas kaip NewNext Helper Engine. Šis failas priklauso kompanijai pavadinimu NewNextDotMe ir yra susijęs su daugeliu 'adware' arba 'potentially unwanted program' kategorijoms priskiriamų programų. Vos tik šis failas patenka į sistemą, jis sukuria „NextLive“ registro įrašą ir pradeda savo darbą automatiškai, kai tik yra perkraunamas kompiuteris. Jei jūs pastebėjote nengine.dll savo kompiuteryje, jūs tikrai neturėtumėte jo ten palikti.

nengine.dll dažniausiai plinta su mūsų jau aprašyta programa, kuri yra žinoma kaip Mobogenie. Nors ši programa ir negali pakenkti kompiuteriui, ji gali pradėti rodyti pasikartojančias reklamas, pradėti peradresuoti kiekvieną iš naršyklių į užkrėstas svetaines ar tiesiog lėtinti kompiuterio darbą.

Iš esmės, nengine.dll pasirodymas kompiuteryje yra pats aiškiausias ženklas, kad į jį buvo įrašyta 'adware' kategorijai priklausanti programa. Siekdami pašalinti šį failą ir su juo susijusias programas iš sistemos, patikrinkite ją su antivirusine programa. Šiuo konkrečiu atveju, mes rekomenduojame naudoti FortectIntego. Ji padės jums įsitikinti, kad jūsų kompiuteris yra visiškai švarus ir jame nėra jokių abejotinų programų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink