STOPzilla apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

STOPzilla Antimalware yra patikima anti-virusinė programa, kuri gali būti naudojama pavojingų virusų aptikimui ir pašalinimui iš sistemos. Ši programa leidžia žmonėms naršyti internete ir pamiršti apie trojanus bei „ransomware“, „browser hijacker“ ir panašioms kategorijoms priskiriamus virusus. Atsižvelgiant į šios programos kūrėjų pristatymą, STOPzilla yra sukurta skiriant ypatingą dėmesį sistemos tikrinimui – speciali jos technologija gali aptikti net giliausiai esančias kompiuterines infekcijas. Tai sulaukė teigiamų atsiliepimų iš daugelio populiarių kompiuterinių žurnalų visame pasaulyje. Dar vienas pliusas yra tai, jog jūs galite pasirinkti sistemos tikrinimo laiką pagal savo poreikius.

STOPzilla bandymų rezultatai:

Atsisiuntę STOPzilla į keletą savo kompiuterių, mes iškarto pastebėjome, jog tai yra paprastai valdoma ir optimaliai sukurta programa. Jums tikrai neturėtų kilti problemų tikrinant kompiuterį, šalinant virusus ar atnaujinant šią programą. Apdovanojimų sulaukusi virusų paieškos technologija užtikrina ypač efektyvų šios programos veikimą.

STOPzilla taip pat sulaukė pliusų iš mūsų komandos dėl jos pažangios reklamų blokavimo sistemos. Reklamų blokavimas tampa vis aktualesnis šiomis dienomis, kai virusų kūrėjai surado būdų rodyti savo užkrėstas reklamas legaliose svetainėse. Dažniausiai jos praneša apie išgalvotas sistemos problemas ir vėliau pasiūlo jas sutvarkyti tam tikros programos pagalba. Žinoma, taip žmonės yra įtikinami atsisiųsti virusus. Taip pat verta paminėti, kad STOPzilla lengvai blokuoja virusams priklausančius procesus ir ne tik apriboja kitų virusų prieigą prie užkrėsto kompiuterio, bet ir sustabdo papildomus virusų komponentus, kurie paprastai yra naudojami įrašinėti klaviatūros paspaudimus ir pavogti iš žmonių jų asmeninę informaciją.

Anot jos kūrėjų, STOPzilla yra atnaujinama kaip įmanoma dažniau, stengiantis užkirsti kelią pavojingų programų patekimui į kompiuterį. Kilus klausimams ar su virusų pašalinimu susijusiomis problemomis jūs galite sulaukti nemokamos pagalbos iš STOPzilla pagalbos centro. Užuot siuntę el. laišką, jūs galite skambinti kompanijos nurodytu telefonu ir taip greičiau išspręsti savo problemą.

Taigi, kodėl verta atsisiųsti STOPzilla į kompiuterį?

STOPzilla yra patikima antivirusinė programa, kuris nekonfliktuoja su kitomis kompiuterio apsaugai skirtomis programomis, tokiomis kaip Firewalls ir pan. Ji gali padėti jums surasti jums reikiamus virusus ir, išsamių ataskaitų pagalba, atskleisti tikslią jų buvimo vietą. Jūs galite suplanuoti kompiuterio patikrinimą jums patogiu laiku bei panaudoti šią programą viruso užblokavimui tokiam laikui, kokiam jums reikia. Vis dėlto, mes rekomenduojame kuo skubiau pašalinti virusus iš kompiuterio.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
STOPzilla Laimės
garantija
Parsisiųsk
STOPzilla Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su STOPzilla, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
STOPzilla turi ribotą nemokamą skenavimą. STOPzilla pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną STOPzilla programos licenziją.
Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Ugnius Kiguolis yra profesionalus virusų tyrėjas ir tinklalapio Virusai.lt įkūrėjas bei vyriausiasis redaktorius. Ugnius sukūrė Virusai.lt portalą 2004 metais, norėdamas informuoti visuomenę apie kibernetinius nusikaltimus.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis