Plumbytes apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

12

Plumbytes Anti-Malware yra naudinga kompiuterio apsaugos programa, kurią sukūrė Plumbytes Software kompanija. Ši britų kompanija sukūrė šią programą kompiuterių vartotojams, norintiems iš kompiuterio pašalinti ne tik ypatingai kenksmingus virusus, bet ir potencialiai nepageidaujamas programas. Būtent tai Plumbytes Anti-Malware programa ir daro – ji šalina virusus, trojanus, išpirkos reikalaujančias programas, sekimo priemones, kompiuterinius kirminus, netikras antivirusines, reklamines programas, naršyklės užgrobėjus bei kitokias kenkėjiškas programas, keliančias pavojų ir kompiuterio sistemai, ir vartotojo privatumui. Be to, Plumbytes Anti-Malware turi ir daugiau naudingų funkcijų.

Pasirodo, jog ši antivirusinė gali pasigirti integruota „anti-hijack” technologija, leidžiančia apsaugoti interneto naršykles nuo naršyklės užgrobėjų. Naršyklės užgrobėjai – tai potencialiai nepageidaujamos programos, platinamos kartu su kita nemokama programine įranga. Tam, jog išvengtumėte tokių programų, jums reikėtų atlikti keletą papildomų žingsnių kaskart diegiant naujas programas, o tai, savaime suprantama, eikvos jūsų laiką. „Anti-hijack” technologija aptiks programas, tylomis mėginančias patekti į jūsų naršyklę bei pakeisti jos nustatymus, ir neleis joms vykdyti savavališkų pakeitimų.

Dar viena naudinga šios antivirusinės programos savybė – tai gebėjimas atpažinti pavojingą turinį internete. Ši savybė leis jums jaustis saugiau naršant internete bei neleis jums užeiti į apgaulingus puslapius, siekiančius išvilioti vertingą asmeninę informaciją arba įkalbinti vartotojus parsisiųsti bei įsidiegti kenkėjiškas programas. Tokios svetainės dažnai apsimeta neva oficialiomis tam tikrų organizacijų svetainėmis ir yra sukurtos taip, jog atrodytų identiškai, todėl net ir patyręs kompiuterio vartotojas gali nepastebėti apgaulės. Todėl nesuklysime teigdami, jog ši antivirusinės programos savybė yra išties naudinga.

Be to, verta paminėti ir dar vieną šios programos pliusą – ji iš kitų antivirusinių programų išsiskiria tuo, jog kompiuterį nuskenuoja itin greitai. Palyginus su kitomis antivirusinėmis programomis, Plumbytes Anti-Malware kompiuterį gali patikrinti net iki penkių kartų greičiau. Be to, neabejotinas šios programos privalumas – patogi vartotojo sąsaja, kurios dėka naudotis šia programa lengva bus ir nepatyrusiems kompiuterių vartotojams. Be to, pakoregavę atitinkamus programos nustatymus, ji kompiuterį patikrins kaskart jums įjungus kompiuterį, todėl visuomet būsite ramūs, jog kompiuteryje nėra slapta veikiančių kenksmingų programų.

Plumbytes atsisiuntimas

Plumbytes Anti-Malware programą galite atsisiųsti iš čia. Ši programa suderinama su 32 bei 64 bitų Windows 10/8/7, 32 bitų Vista (SP2), bei 32 bitų XP (SP3). Ši antivirusinė patikrins sistemoje esančius aplankus bei juose saugomus failus bei programas ir nustatys, kurie iš jų kelia grėsmę jūsų bei jūsų kompiuterio saugumui. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, jog kenksmingus failus iš kompiuterio pašalinti gali tik pilnoji Plumbytes Anti-Malware versija. Šios programos licenzija kainuoja 34,99 Eur be PVM ir suteikia teisę neribotai naudotis šia antivirusine pusę metų. Praėjus šiam laikotarpiui, licenzijos galiojimas bus pratęstas automatiškai, tačiau pageidaujant šios galimybės galima ir atsisakyti. Nusipirkus programos licenziją, turėsite galimybę bendrauti su patyrusiais IT ekspertais, kurie atsakys į jūsų klausimus, susijusius su šia antivirusine programa bei padės jums išspręsti kilusias problemas bet kuriuo metu.

Privalome jus įspėti neieškoti būdų įdiegti pilną Plumbytes Anti-Malware programos versiją nemokamai. Internete nerasite Plumbytes Anti-Malware aktyvavimo kodo, tačiau tikrai susidursite su kibernetiniais sukčiais, siūlančiais įsidiegti mokamą programinę įrangą nemokamai. Atminkite, jog tokie nelegalūs atsisiuntimai dažnai būna papildyti kenkėjiškomis programomis ir failais, todėl atsisiuntę neva nemokamą pilną Plumbytes Anti-Malware versiją iš neaiškaus šaltinio internete rizikuosite užkrėsti kompiuterį Trojos arkliu, virusu ar kitokia kenkėjiška programa. Jei planuojate parsisiųsti Plumbytes Anti-Malware laužyklę (angl. crack), pirma verčiau pagalvokite, kiek jums tai gali kainuoti. Be to, tiek piratinės įrangos platinimas, tiek jos atsisiuntimas yra nusikaltimas, todėl galite būti nubausti. Vis dėlto baisiausia yra tai, ką jūsų kompiuteriui gali padaryti sukčiai, pasinaudoję jūsų ketinimais gauti mokamą programą nemokamai. Atminkite, jog pasitikėti galima tik legaliomis programų versijomis!

Ar Plumbytes yra patikima programa?

Šio klausimo iš svetainės lankytojų sulaukėme jau ne kartą, o atsakymas į jį yra taip – Plumbytes Anti-Malware yra visiškai legali bei saugi programa. Antivirusinių programų rinkoje ši programa pasirodė dar visai neseniai, todėl nenuostabu, kodėl daugelis kompiuterių saugumo ekspertų yra linkę ją vertinti nepalankiai. Virusai.lt komanda jau spėjo išbandyti šią antivirusinę programą, todėl drąsiai galime teigti, jog tai – patikima programa, be problemų galinti pašalinti įvairiausius kompiuterinius virusus bei nepageidaujamas programas. Todėl siūlome pamiršti visas abejones dėl Plumbytes Anti-Malware patikimumo. Jei ieškodami informacijos apie šią programą internete rasite itin negatyviai ją vertinančių straipsnių, žinokite, jog greičiausiai užklydote į kitą antivirusinę programą reklamuojantį puslapį, besistengiantį sumenkinti konkurentų siūlomą produktą. Plumbytes Anti-Malware yra visiškai saugi kompiuterio apsaugos priemonė, kurios vienintelis tikslas – apsaugoti vartotojo kompiuterį nuo kibernetinių atakų.

Palyginimai su kitomis antivirusinėmis programomis

Plumbytes ir SpyHunter palyginimas

Plumbytes Anti-Malware bei SpyHunter yra itin panašios antivirusinės programos. Abi jos siūlo nemokamas versijas, kurių pagalba vartotojai gali patikrinti kompiuterius bei aptikti sistemoje esančias pavojingas programas. Vis dėlto, norint aptiktas grėsmes pašalinti, teks įsigyti pilną vienos ar kitos programos versiją. Abi jos kainuoja tiek pat – 34,99 Eur be PVM. Abi programos yra sukurtos aptikti ir virusus, ir potencialiai nepageidaujamas bei šnipinėjančias programas. Mūsų nuomone, Plumbytes programa lengviau naudotis, nes ji sukurta taip, jog automatiškai patikrintų esmines kompiuterio sistemos dalis ir greitai aptiktų grėsmes. SpyHunter leidžia vartotojui koreguoti skenavimo ypatumus bei įvairius kitus parametrus, o pasirinkimų gausa nepatyrusiam vartotojui gali pasirodyti paini. Be to, pastebėjome, jog Plumbytes Anti-Malware kompiuterį patikrina greičiau, nei SpyHunter.

Plumbytes ir Malwarebytes AntiMalware palyginimas

Nors ir naujesnė nei daugelio jau pamėgta Malwarebytes Anti-Malware programa, nepanašu, jog Plumbytes nors kiek atsilieka efektyvumu. Pastebėjome, jog Malwarebytes antivirusinė dažnai save pristato kaip nemokamą antivirusinę programą, tačiau ši programos versija gali tik pašalinti virusus, bet ne apsaugoti nuo jų. Plumbytes Anti-Malware nesiskelbia esanti nemokama programa, tačiau ji leidžia vartotojui nemokamai patikrinti kompiuterį ir sužinoti, ar pastarajame yra virusų. Mokamos šių programų versijos vartotojui siūlo daugybę naudingų funkcijų. Vis dėlto pastebėjome, jog Plumbytes veikia greičiau nei Malwarebytes. Dar vienas Plumbytes pranašumas – ji suteikia 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją vartotojui, kai tuo tarpu Malwarebytes suteikia tik 30 dienų garantiją.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Plumbytes Anti-Malware

Klausimas: Sveiki. Ieškau programos, galinčios apsaugoti mano kompiuterį nuo virusų bei tokių programų, kurios rodo daugybę reklamų. Pastebėjau, jog mano vaikai į kompiuterį dažnai parsiunčia neaiškių programėlių, o paskui įvairios iššokančiosios reklamos trukdo man dirbti. Nesenai pastebėjau Plumbytes Anti-Malware programos reklamą. Palyginus su kitomis antivirusinėmis, ši yra pigersnė. Norėčiau sužinoti, ar ji patikima?

Atsakymas: Sveiki. Plumbytes Anti-Malware yra visiškai saugi ir legali antivirusinė programa, kuri greitai išvalo kompiuterio sistemoje esančius užkratus. Nors kompiuterio apsaugos programų rinkoje ši programa pasirodė nesenai, mūsų atlikti testai parodė, jog ši antivirusinė neatsilieka nuo rinkoje lyderiaujančių antivirusinių programų.

Klausimas: Įsirašiau Plumbytes antivirusinę, tačiau ji neranda mano kompiuterį lėtinančio bei įkyrias reklamas rodančio viruso. Ką daryti?

Atsakymas: Jei Plumbytes Anti-Malware nerado šios nepageidaujamos programos jūsų sistemoje, siūlome parsisiųsti Plumbytes Anti-Malware atnaujinimus, o tuomet vėl skenuoti kompiuterio sistemą. Jei tai problemos neišspręs, būtinai susisiekite su visą parą pasiekiamais Plumbytes vartotojų aptarnavimo centro darbuotojais.

Klausimas: Įtariu, jog mano kompiuteris yra užkrėstas virusu, tačiau to įrodyti negaliu. Kaip galėčiau sužinoti, ar kompiuteris užkrėstas? Nenoriu pirkti antivirusinės tik tam, jog patikrinčiau kompiuterį, kuriame viruso gal net nėra…

Atsakymas: Jei įtariate, jog į kompiuterį galėjo patekti virusas, siūlome patikrinti sistemą su nemokama Plumbytes Anti-Malware versija – ji leidžia nuskenuoti kompiuterį nemokamai. Taip sužinosite, ar kompiuteris yra užkrėstas. Norėdami užkratus pašalinti, turėsite įsigyti pilną programos versiją.

Klausimas: Internete radau keletą neigiamų atsiliepimų apie Plumbytes Anti-Malware, tačiau vis dėlto norėčiau išbandyti šią programą. Kaip man sužinoti, jog ši programa galima pasitikėti?

Atsakymas: Kalbant apie kompiuterių programas, o ypač antivirusines, galime pasakyti tik tiek, jog internete visuomet rasite ir blogų, ir gerų atsiliepimų. Siūlome atkreipti dėmesį į tai, kokį turinį talpina apie Plumbytes neigiamai atsiliepiantys puslapiai – greičiausiai jie siūlo įsigyti kitokią antivirusinę programą (konkurentų produktą). Todėl tokiais atsiliepimais tikėti neverta. Mūsų atlikti tyrimai parodė, jog Plumbytes antivirusinė veikia gerai ir ji efektyviai šalina įvairaus pavojingumo lygio virusus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Plumbytes Laimės
garantija
Parsisiųsk
Plumbytes Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Plumbytes Anti-Malware, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Plumbytes Anti-Malware turi ribotą nemokamą skenavimą. Plumbytes Anti-Malware pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Plumbytes Anti-Malware programos licenziją.
Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Olivija Moreli yra naujienų redaktorė portale Virusai.lt. Ji analizuoja ir rašo apie kompiuterių apsaugą, naujausias virusų tendencijas, saugumo spragas, duomenų vagystes ir daugelį kitų temų.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis