XoftSpySE Anti Spyware apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

XoftSpy AntiVirus Pro (anksčiau ši programa buvo žinoma kaip XoftSpySE Anti-spyware) yra patikima anti-virusinė programa, kuri priklauso ParetoLogic, Inc. kompanijai. Rinkoje ši kompanija gyvuoja jau daugiau nei dešimt metų ir yra išleidusi ne vieną antivirusinę programą. Anot oficialiame kompanijos puslapyje esančio pristatymo, XoftSpy AntiVirus Pro programa yra skirta padėti žmonėms išvengti įvairioms kategorijoms priskiriamų virusų ir, reikalui esant, pašalinti juos iš sistemos. Nepaisant savo niekuo neišsiskiriančios išvaizdos, tai yra labai veiksminga antivirusinė, kuri yra sudaryta iš efektyvių komponentų. Šie komponentai yra įdiegti tam, kad be vargo aptiktų žmones šnipinėjančias programas, virusus, trojanus, adware, ransomware ir keylogger kategorijoms priklausančias kompiuterines infekcijas bei panašius virusus. Siekdami įsitikinti, jog ši programa yra patikima ir veikia efektyviai, jūs galite atsisiųsti nemokamą XoftSpy AntiVirus Pro versiją. Kaip ir mokama jos versija, ji jums parodys kokie virusai slepiasi jūsų kompiuteryje. Vis dėlto, net jei ji ir aptiks juos, nemokamai ji jų nepašalins. Tam jums reikės įsigyti mokamą XoftSpy AntiVirus Pro versiją, kuri, mūsų manymu, yra gera investicija siekiant išvengti svarbios informacijos praradimo bei laiko, kurį jums gali tekti praleisti siekiant pašalinti jūsų kompiuterį užkrėtusį virusą (us). XoftSpy AntiVirus Pro pakeitė XoftSpySE Anti-spyware 2013 metų viduryje. Tarp naujų jos funkcijų galime paminėti ugniasienę, apsaugą naršant internete ir elektroninio pašto apsaugą.

XoftSpy AntiVirus Pro bandymų rezultatai:

Perskaitę įvairias apžvalgas Internete, mes nusprendėme išbandyti XoftSpy AntiVirus Pro antivirusinę programą. Ją mes instaliavome į kelis skirtingai užkrėstus kompiuterius. Vos tik ši programa buvo įdiegta į sistemą, pastebėjome, kad ji buvo gerokai patobulinta lyginant su ankstesne jos versija. Naujoji jos versija turi gerai organizuotą sąsają su vartotoju, siūlo dažnus atnaujinimus ir pateikia išsamią informaciją apie sistemos būklę po jos patikrinimo. Vos tik XoftSpy AntiVirus Pro buvo įrašyta į kompiuterį, programa pasiūlė ją atnaujinti bei supažindino su dviem sistemos patikrinimo būdais: greituoju (angl. Quick) ir pilnu (angl. Full) sistemos patikrinimu. Jei šiuo metu išsamus sistemos patikrinimas jums nerūpi, jūs visada galite suplanuoti jį ateičiai. Vis dėlto, mes manome, kad XoftSpySE Antivirus Pro turėtumėte rinktis dėl išskirtinės šios programos funkcijos, kuri yra skirta padėti žmonėms išvengti įvairių įrankių juostų, paieškos sistemų bei naršyklės priedų. Šios programos šiuo metu yra ypač suaktyvėjusios, todėl mes tikime, kad ši funkcija daugeliui iš jūsų padės sutaupyti daug brangaus laiko ir pinigų.

Taigi, kodėl verta rinktis XoftSpy AntiVirus Pro?

XoftSpy AntiVirus Pro yra patikima antivirusinė programa, kuri gali padėti žmonėms patikrinti Windows registro įrašus, procesus, failus ir visus kompiuteryje esančius failus. XoftSpy AntiVirus Pro turi didelę duomenų bazę, todėl ji gali patikti net rečiausius kompiuterinius virusus bei kitas galimai pavojingas programas, tokias kaip įvairios įrankių juostos, naršyklių priedai ir paieškos sistemos.

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jake Doevan yra vienas iš Virusai.lt naujienų redaktorių. Vos tik baigęs komunikacijos ir žurnalistikos studijas, jis susidomėjo IT industrija.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis