Kas yra QtWebEngineProcess.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

QtWebEngineProcess yra legalus procesas, kurio pavadinimą kartais gali naudoti programišiai, bandydami paslėpti kenkėjišką failą

QtWebEngineProcess yra legalus failas, reikalingas tam, kad tam tikros Windows programos galėtų tinkamai veikti. Šis failas yra susijęs su tokiomis programomis kaip „Origin“, „PlaysTV“, „BitLord Ring Central“ ar „Bitlord“. Dažniausiai jį galima rasti C:\Program files aplanke.

Tai nėra būtinas ar itin svarbus failas Windows operacinės sistemos veikimui, todėl galima pašalinti QtWebEngineProcess, jei pastebėjote, jog šis procesas kelia tam tikras problemas. Visgi reikia atkreipti dėmesį, jog be jo gali sutrikti susijusios programos veikla, todėl geriausia pirmiausiai pamėginti iš naujo įrašyti programą.

Tiesa, labai svarbu įsidėmėti, jog nors šis vykdomasis failas yra legalus, kai kurios kenkėjiškos programos gali naudoti tokį patį ar panašų vardą, kad užmaskuotų save ir taip gudriai užkirstų kelią jų aptikimui. Todėl kai kuriais atvejais gali būti, jog šis failas iš tiesų kenkia jūsų kompiuteriui. Jei pastebėjote, jog sulėtėjo jūsų įrenginio veikimas ar patiriate kitų stabilumo problemų, turėtumėte pabandyti atsikratyti QtWebEngineProcess.

Pavadinimas QtWebEngineProcess.exe
Tipas Vykdomasis failas
Paskirtis Naudojamas tokių programų kaip „BitLord“, „Origin“, „Dropbox“, „Ring Central“, „Hipchat“ ir kt.
VIETA Failas dažniausiai aptinkamas C:\Program Files, C:\Windows\, ar C:\Windows\System32 aplanke
KODĖL REIKĖTŲ JĮ PAŠALINTI Šis failas nėra svarbus Windows operacinės sistemos funkcionalumui. Daug kibernetinio saugumo ekspertų patvirtino, jog programišiai naudoja šį failą kenkėjiškoms infekcijoms. Be to, kai kuriais atvejais jis sunaudoja daug CPU resursų
PLITIMAS Nors šis failas gali būti susijęs su legaliomis programomis, kai kuriais atvejais jį galima parsisiųsti kartu su Chromium naršykle ar pasirenkant papildinius (ang. plug-ins) internete.
Diagnostika Pasinaudokite FortectIntego, kad kruopščiai patikrintumėte įrenginio sistemą ir pašalintumėte rastus pažeidimus ar paveiktus failus

Patys interneto naudotojai atkreipė dėmesį, kad kompiuteryje gali veikti skirtingos QtWebEngineProcess.exe versijos, o saugumo specialistai pritaria, kad dažnai šiuo vardu naudojasi bloga linkintys kibernetiniai nusikaltėliai. Daugelis žmonių skundžiasi, kad šis failas naudoja daug CPU, užima vietą kompiuteryje, nors atrodo, kad nieko nedaro, o sustabdžius procesą problema nedingsta, nes procesas vėliau ir vėl pradeda veikti.

Patariame ne tik pasinaudoti žemiau pateiktais pasiūlymais kaip atskirti ar QtWebEngineProcess.exe kenkia kompiuteriui, bet ir įsijungti antivirusinę programą ir patikrinti sistemą, taip apsisaugant nuo galimų virusų ir kitų kenkėjiškų failų. QtWebEngineProcess gali būti skirtingo dydžio – virš 30 000 baitų (dažniausiai pasitaikantis dydis), virš 21 000 baitų ir daug kitų variantų. Taip pat jį galima rasti skirtingose vietose:

  • C:\Program Files (dauguma atvejų)
  • C:\Windows\
  • C:\Windows\System32

Daugeliu atvejų, jei iš naujo įdiegsite „Origin“, „BitLord“ ar kitas programas, susijusias su šiuo failu, turėtumėte sugebėti atsikratyti QtWebEngineProcess.exe problemos. Tačiau jei pastebėjote sistemos veikimo sutrikimus ir didelį CPU resursų naudojimą, veikiausiai jūsų kompiuteryje esantis failas yra kenksmingas ir turi būti nedelsiant ištrintas.

Didelė tikimybė, jog QtWebEngineProcess.exe yra kenkėjiškas failas, jei:

  • randate jį C:\Windows\ ar C:\Windows\System32 aplanke;
  • šis failas nuolat naudoja didelius kiekius kompiuterio išteklių;
  • jo dydis viršija 30 000 baitų.

Jei QtWebEngineProcess.exe įrenginyje atsirado jums to nepastebėjus ir į visus aukščiau esančius faktus galite atsakyti teigiamai, veikiausiai tai – kenksmingas failas. Rekomenduojame atlikti visą sistemos nuskaitymą naudojant SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes ar kitą antivirusinę programą, kad nustatytumėte, ar jūsų įrenginyje nėra infekcijos. Be to, taip pat galite naudoti FortectIntego, kad sutvarkytumėte problemas, kurios gali kilti dėl patirtos infekcijos, pvz., įvairios sistemos klaidos, sulėtėjęs operacinės sistemos darbas ir kt.

Jei norite pašalinti QtWebEngineProcess.exe, nes jis naudoja daug CPU resursų ar atminties, turėtumėte pašalinti su šiuo failu susijusias programas. Ši problema nebus išspręsta tik trumpam viską išjungus, nes vykdomasis failas vėliau bus paleistas iš naujo.

Kaip jau minėjome, tai ne visada yra kenkėjiškas failas, nors žmonės internete jau pradėjo klausinėti kas tai ir spėlioti, kad galbūt QtWebEngineProcess.exe – virusas. Šis failas naudojamas tam, kad kai kurios programos galėtų tinkamai veikti, tačiau dėl programų nesuderinamumo jis gali naudoti daug CPU resursų.

Tačiau taip pat gali būti, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Įsilaužėliai mėgsta naudoti failus su .exe arba .dll plėtiniais. Daugelis naudotojų nepastebi šių failų, nors jie gali pakenkti kompiuteriui. Be to, nusikaltėliai mėgsta imituoti QtWebEngineProcess.exe pavadinimą, taip apgaudami savo aukas.

Kenkėjiški failai dažnai atsisiunčiami drauge su kitomis programomis

Jei svarstote kaip kenkėjiškas failas atsidūrė jūsų kompiuteryje, pirmiausia prisiminkite ar pastaruoju metu neatsisiuntėte kokios nors programos iš nepatvirtintų tiekėjų ar failų iš neaiškių elektroninių laiškų. Programišiai platina failus su .exe plėtiniu per programinės įrangos paketus ar el. laiškus.

Programinės įrangos komplektai dažniausiai yra pavojingi, kai yra atsisiunčiami iš „torrent“ ir „warez“ svetainių, platinančių piratines programas. Šlamštui priskiriami el. laiškai paprastai užkrečia įrenginį, kai žmogus spusteli laiške randamą nuorodą arba atidaro prisegtą failą, net nesusimąstydamas, jog taip gali tapti kibernetinių nusikaltėlių auka.

Įsilaužėliai naudoja .exe failus kenkėjiškoms programoms atsisiųsti, suteikti joms priėjimą prie jūsų įrenginio, ir pan. Jei norite išvengti žalingų infekcijų, turėtumėte vengti didelės rizikos svetainių ir visada pasirinkti išplėstinius (ang. advanced) nustatymus diegiant naujas programas. Be to, turėtumėte nustoti atidarinėti el. laiškuose esančius įtartinus priedus ar spaudinėti neaiškias nuorodas, o savo įrenginyje visada turėkite patikimą antivirusinę programą.

Pašalinkite QtWebEngineProcess.exe, jei įsitikinote, kad failas kenkia kompiuteriui

Jei procesas yra tik teisėta „BitLord“, „Origin“ ar kitų programų dalis, tačiau vis tiek kyla problemų jūsų kompiuteryje, galite pašalinti programą iš sistemos ir iš naujo ją įdiegti. Tai turėtų išspręsti tokias QtWebEngineProcess.exe problemas kaip programos klaidos, didelis CPU resursų sunaudojimas ir kt.

Bet, kaip jau minėjome, taip pat vertėtų patikrinti, ar šis vykdomasis failas nėra įtartinas. Geriausias būdas rasti kenksmingus failus ir patikrinti sistemą yra tokių programų kaip SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes naudojimas. Ta pati antivirusinė programa ras visus virusus ir padės pašalinti QtWebEngineProcess.exe, jei patikrinus išaiškės, kad tai pavojinga jūsų kompiuteriui. Tačiau jei failas yra saugus ir nekelia rūpesčių, neturėtumėte jo ištrinti iš sistemos, nes tai gali turėti įtakos susijusių programų veikimui.

Jei pašalindami virusą iš savo kompiuterio pastebite kokių nors problemų, rekomenduojame naudoti FortectIntego, kad sutvarkytumėte visą operacinei sistemai padarytą žalą. Taip pat turite prisiminti, kad daugeliu atvejų nepageidaujami failai yra atsisiunčiami kartu su kitomis programomis tad QtWebEngineProcess.exe pašalinimas gali sukelti problemų su fukcijomis ir aplikacijomis.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink