Kas yra igfxtray.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Jake Doevan - -
igfxtray.exe

Igfxtray.exe failas yra naudingas sistemos komponentas

Igfxtray.exe yra legalus sistemos procesas, kuris taip pat yra žinomas kaip Graphic Accelerator Helper modelis. Šis procesas buvo sukurtas Intel kompanijos ir į kompiuterį dažniausiai patenka kartu su Graphics Media Accelerator“ tvarkyklėmis.

Dažniausiai šis failas yra pastebimas kai sukuria specialią ikonėlę kompiuterio ekrane, kuri leidžia prisijungti prie šios Intel programos greituoju būdu. igfxtray.exe proceso dėka jūs galite nustatyti kompiuterio ekraną pagal savo poreikius ir keisti tokius parametrus kaip ekrano padėtis, spalvų ryškumas, greitosios nuorodos it pan.

Vis dėlto, igfxTray ikonėlė taip pat gai slėptis kompiuterio užduočių tvarkyklėje. Tokiu atveju ją pasiekti galėsite tik per kompiuterio valdymo skydelį (angl. Control Panel). 

Nors ši programa savo darbą pradeda vos tik jūs įjungiate savo kompiuterį, tas nėra reikalinga. Jūs galite paleisti šį procesą kada tik norite. Beje, jei igfxtray.exe savo darbą pradeda vos tik kompiuteris pradeda veikti, jis gali lėtinti jo darbą.

Su šiuo procesu susijusios klaidos

Kaip ir bet kuris kitas sisteminis ar nesisteminis procesas, igfxtray.exe gali sukelti jums keletą problemų ir pradėti rodyti nepageidaujamus klaidų pranešimus. Windows 10, Windows 8 ir Windows 7 vartotojai gali pastebėti tokias klaidas:

GfxUI has stopped working. Windows is checking for a solution to the problem…

igfxTray Module has stopped working. A problem caused the program to stop working correctly. Windows will close the program and notify you if a solution is available.”

Tuo tarpu Window XP vartotojai praneša apie taip atrodančius pranešimus:

igfxTray Module has stopped working.
A problem caused the program to stop working correctly.
Windows will close the program and notify you if a solution is available.

Šios klaidos gali būti pašalintos perinstaliuojant programos tvarkykles (angliškai vadinami drivers).

Vis dėlto, jei jūsų kompiuteris buvo užkrėstas pavojingo viruso, jūs galite susidurti su didesnėmis problemomis. Prisiminkite, kad Trojanai, bandydami išvengti pašalinimo iš kompiuterio, gali slėptis po legalių failų vardais. Jei igfxtray.exe failas yra kitame, ne C:\Windows\System32 aplanke, jis gali būti pavojingas. Šiuo atveju patikrinkite sistemą su Reimage.

Igfxtray.exe patikrinimas ir pašalinimas iš kompiuterio

Jeigu norite įsitikinti igfxtray.exe failo patikimumu, patikrinkite savo kompiuterį su Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus ar kita jūsų pageidaujama antivirusine programa. Pilnas sistemos patikrinimas padės jums įsitikinti, kad joje nėra pavijingų komponentų. Jei jau žinote, kad jūsų kompiuteris nėra užkrėstas, bet jūs vis tiek norite pašalinti igfxtray.exe iš sistemos, sekite šiuos veiksmus:

  1. Eikite į valdymo skydelį (Control Panel).
  2. Pasirinkite išinstaliuoti programą (Uninstall a Program).
  3. Programų sąraše suraskite Intel® Common User Interface ar Intel® LDDM Ultra Mobile Media.
  4. Spustelėkite ant šio įrašo ir pasirinkite išinstaliuoti (Uninstall).

Užbaigę šį procesą perkraukite kompiuterį ir paieškokite Intel pavadinimo Windows Explorer programos pagalba. Vis dėlto, net jei ir surasti šios kompanijos failų, neskubėkite jų visų trinti. Reikalingų programų pašalinimas gali turėti rimtų pasekmių ateityje. 

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-igfxtray-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink