Kas yra igfxtray.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

igfxtray.exe

igfxtray.exe yra teisėtas procesas, kuris priklauso Intel 81 x serijos grafikos nustatymus tvarkančiam moduliui. Su jo pagalba jūs galite keisti ekrano rezoluciją, spalvų raišką arba atlikti kitus nustatymų pakeitimus. Kadangi tai ir nėra sistemai priklausantis procesas, kuris į kompiuterį buvo įdiegtas kartu su jam priklausančia programine įranga, jūs galite jį sustabdyti negalvodamas/a apie žalą kompiuteriui. Teisėtas igfxtray.exe procesas paprastai yra išsaugotas C:\Windows\System32 aplanke. Jis pradeda veikti, kai tik pasileidžia Windows.

DĖMESIO!

Daugelis sistemai nepriklausančių procesų vardų yra naudojami hakerių siekiant paslėpti juos nuo antivirusinių programų. igfxtray.exe falo vardas taip pat gali būti įtrauktas į šią veiklą. Jeigu jis yra ne C:\Windows\System32 aplanke, jūsų kompiuteris gali būti užkrėstas. Norėdami įsitikinti, jog jame saugoma informacija yra saugi, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su Reimage!

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-igfxtray-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink