Kas yra igfxtray.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Igfxtray.exe failas yra naudingas sistemos komponentas

Igfxtray.exe yra legalus sistemos procesas, kuris taip pat yra žinomas kaip Graphic Accelerator Helper modelis. Šis procesas buvo sukurtas Intel kompanijos ir į kompiuterį dažniausiai patenka kartu su Graphics Media Accelerator“ tvarkyklėmis.

Dažniausiai šis failas yra pastebimas kai sukuria specialią ikonėlę kompiuterio ekrane, kuri leidžia prisijungti prie šios Intel programos greituoju būdu. igfxtray.exe proceso dėka jūs galite nustatyti kompiuterio ekraną pagal savo poreikius ir keisti tokius parametrus kaip ekrano padėtis, spalvų ryškumas, greitosios nuorodos it pan.

Vis dėlto, igfxTray ikonėlė taip pat gai slėptis kompiuterio užduočių tvarkyklėje. Tokiu atveju ją pasiekti galėsite tik per kompiuterio valdymo skydelį (angl. Control Panel). 

Nors ši programa savo darbą pradeda vos tik jūs įjungiate savo kompiuterį, tas nėra reikalinga. Jūs galite paleisti šį procesą kada tik norite. Beje, jei igfxtray.exe savo darbą pradeda vos tik kompiuteris pradeda veikti, jis gali lėtinti jo darbą.

Su šiuo procesu susijusios klaidos

Kaip ir bet kuris kitas sisteminis ar nesisteminis procesas, igfxtray.exe gali sukelti jums keletą problemų ir pradėti rodyti nepageidaujamus klaidų pranešimus. Windows 10, Windows 8 ir Windows 7 vartotojai gali pastebėti tokias klaidas:

GfxUI has stopped working. Windows is checking for a solution to the problem…

igfxTray Module has stopped working. A problem caused the program to stop working correctly. Windows will close the program and notify you if a solution is available.”

Tuo tarpu Window XP vartotojai praneša apie taip atrodančius pranešimus:

igfxTray Module has stopped working.
A problem caused the program to stop working correctly.
Windows will close the program and notify you if a solution is available.

Šios klaidos gali būti pašalintos perinstaliuojant programos tvarkykles (angliškai vadinami drivers).

Vis dėlto, jei jūsų kompiuteris buvo užkrėstas pavojingo viruso, jūs galite susidurti su didesnėmis problemomis. Prisiminkite, kad Trojanai, bandydami išvengti pašalinimo iš kompiuterio, gali slėptis po legalių failų vardais. Jei igfxtray.exe failas yra kitame, ne C:\Windows\System32 aplanke, jis gali būti pavojingas. Šiuo atveju patikrinkite sistemą su FortectIntego.

Igfxtray.exe patikrinimas ir pašalinimas iš kompiuterio

Jeigu norite įsitikinti igfxtray.exe failo patikimumu, patikrinkite savo kompiuterį su FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner ar kita jūsų pageidaujama antivirusine programa. Pilnas sistemos patikrinimas padės jums įsitikinti, kad joje nėra pavijingų komponentų. Jei jau žinote, kad jūsų kompiuteris nėra užkrėstas, bet jūs vis tiek norite pašalinti igfxtray.exe iš sistemos, sekite šiuos veiksmus:

  1. Eikite į valdymo skydelį (Control Panel).
  2. Pasirinkite išinstaliuoti programą (Uninstall a Program).
  3. Programų sąraše suraskite Intel® Common User Interface ar Intel® LDDM Ultra Mobile Media.
  4. Spustelėkite ant šio įrašo ir pasirinkite išinstaliuoti (Uninstall).

Užbaigę šį procesą perkraukite kompiuterį ir paieškokite Intel pavadinimo Windows Explorer programos pagalba. Vis dėlto, net jei ir surasti šios kompanijos failų, neskubėkite jų visų trinti. Reikalingų programų pašalinimas gali turėti rimtų pasekmių ateityje. 

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink