Kas yra SECOH-QAD.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Jake Doevan - -

„SECOH-QAD.exe“ nėra „Windows“ operacinės sistemos vykdomoji rinkmena

„SECOH-QAD.exe“ failas yra siejamas su „KMSpico“ virus. Jį galima aptikti Užduočių tvarkyklėje, kai užkratas pradeda savo veiklą. Virusas puikia veikia visose: tiek senesnėse, tiek naujesnėse „Windows“ operacinės sistemos versijose : 7,8 bei 10. Išskyrus Užduočių tvarkyklę, failą galima aptikti ir C:\Windows aplanke.

Failas veikia kaip priemonė gauti neteisėtą prieigą prie pilnos programos versijos jis neįsigijus. Jis gali būti platinamas kartu su nelegaliomis „Microsoft Office 2010“ programos versijomis. Priklausomai nuo to failo dydis kinta nuo 4,096 iki 4,608 bitų. Dauguma kompiuterinės apsaugos programų aptinka šį failą kaip potencialiai nepageidaujamą programą ar kaip sistemos užkratą.

Dažnai gali būti sunku aptikti failą dėl to, kad jis yra platinamas su skirtingomis programomis bei aplankaluose. Nors programų bei žaidimų piratavimas yra seniai įsišaknijusi problema, panašių nelegalių aktyvavimo programų pasekmės gali būti itin nemalonius net ir pačiam vartotojui, įvertinusiam tokios veiklos galimas pasekmės.

Dažnai su įsilaužimo bei programų aktyvavimo įrankiais yra platinami ir sudėtingi trojanai, kurie gali ne tik kompiuterį užkrėsti išpirkos reikalaujančiu virusu, bet ir nutekinti svarbius dokumentus.

Be to, tokių užkratų šalinimas dažnai gali pareikalauti ne tik gan nemažai jūsų laiko, bet ir finansinių išteklių. Jei tyčia atsisiuntėte failą ar aptikote jį įrašant kitą programą, svarbu ne tik išjungti šo failo procesą Užduočių tvarkyklėje, bet ir panaikinti visas susijusias programas. Reimage ar Malwarebytes Anti Malware padės jums tai padės padaryti. Jos taip pat padės pašalinti ir susijusias galimai užkratą platinančias programas.

„SECOH-QAD.exe“ failo šalinimas

Kadangi dažniausiai failas yra susijęs su „KMSpico“ programa, veiksmingiausias būdas pašalinti failą – ištrinti programą. Tai galite padaryti pašalinus programą įprastuoju būdu per Valdymo skydą. Tačiau pabaigus šią procedūrą, taip pat rekomenduotina nuskaityti sistemą su anti-virusine ar virusų šalinimo programa.

Taip pat nuskaitymą gali atlikti ir saugiajame režime. Kaip jį įjungti, rasite informaciją internete. Atlikę nuskaitymą, perkraukite kompiuterį. Po šių veiksmų „SECOH-QAD.exe“ šalinimas bus baigtas.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions


Failai
Programos
Palygink