Kas yra Chrome.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Chrome.exe – legalus procesas, kuris gali būti susijęs ir su kenksmingomis programomis

Chrome.exe yra legalus kompiuterinis procesas, priklausantis Google Chrome. Dažniausiai jis atsiranda dėl „Continue running background apps when Google Chrome is closed“ nustatymo, kuris paprastai yra randamas „System“ skiltyje. Vis dėlto, kitas, identiškai atrodantis procesas gali būti susijęs su adware tipo programa bei Poweliks virusu. Šis virusas yra sukurtas rodyti aukoms erzinančias reklamas bei tuo pačiu sunaudoti didelį kiekį procesoriaus atminties.

Jeigu savo sistemoje turite kelis Chrome.exe *32 procesus, sunaudojančius didelę dalį kompiuterio atminties, tai gali sukelti nepataisomą žalą jūsų kompiuterio sistemai. Kompiuteris gali pradėti labai strigti arba išvis nefunkcionuoti taip kaip turėtų.

Prie viso to, reikia nepamiršti, kad Chrome.exe 32 virusas gali pradėti generuoti įkyrias reklamas. Jos gali atsirasti tiek jūsų dažniausiai lankytuose puslapiuose, tiek ir naujai aptiktose svetainėse. Nepaisant fakto, jog rodomos reklamos atrodo legaliai, jos yra sukurtos suklaidinti vartotojus, ir įtikinti juos spustelėti jose esančias nuorodas. 

Kaip jau minėjome anksčiau, yra dvi šio proceso versijos – reguliari ir kenksminga. Ekspertai perspėja, jog *32 task manager virusas nenustoja veikti net jei Google Chrome naršyklė yra uždaryta. Tuo tarpu legalioji proceso versija gsavo veiklą sustabdo vos tik jūs uždarote Chrome naršyklę.

Jeigu vis dar abejojate šio proceso patikimumu, paspauskite ant jo dešiniu pelės klavišu ir atidarykite failą. Prisiminkite, jog originalioji Chrome.exe proceso versija yra išsaugota tik C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application skiltyje. Jeigu šį procesą galite surasti įvairiuose neaiškiuose aplankaluose, jūsų kompiuterio sistema gali būti užkrėsta Poweliks trojanu.

Chrome.exe *32 viruso pašalinimui rekomenduojame naudoti FortectIntego, arba kitas patikimas antivirusines programas. Taip pat, turėkite omenyje, kad šis virusas plinta su eile susijusių komponentų, kurie visi bus pašalinti tik antivirusinės programos dėka. 

Nemokamų programų pavojai: su savimi jos gali atsinešti ir nepageidaujamų programų

Daugybė vartotojų mano, jog potencialiai nepageidaujama programa yra įrašoma į kompiuterio sistemą nuotoliniu būdu. Tačiau, ši mintis yra smarkiai nutolusi nuo realybės – nepageidaujamos programos įrašomos kartu su nemokamomis aplikacijomis, kurias vartotojai parsisiunčia internete. Šis metodas leidžia platintojams slapta įrašyti nepageidaujamas programas ir įvairius priedus.

LosVirus.es ekspertų nuomone, jūs galite lengvai išvengti adware tipo infekcijų sekdami šį gidą:

  • Pasirinkite tik Advanced/Custom nustatymą, kai įrašinėjate nemokamas programas;
  • Nepraleiskite jokių įrašymo punktų;
  • Jeigu pastebite neatpažįstamas žymas, tuoj pat jas pašalinkite;
  • Visada naudokitės antivirusine programa ir atnaujinkite ją reguliariai.

Plačiau apie Chrome.exe viruso pašalinimą

Mes norime jus perspėti dėl rankinio Chrome.exe *32 viruso pašalinimo. Toks būdas yra tinkamas tik patyrusiems kompiuterių vartotojams, tad jeigu neturite tinkamų įgūdžių, įsirašykite antivirusinę programą ir atsikratykite adware ir kitų virusų automatiškai. 

Jūs galite pašalinti Chrome.exe virusą naudodami vieną iš šių programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Šios priemonės yra rekomenduojamos mūsų IT specialistų, kurie nuolat susiduria su panašiais virusais bei jų keliamomis problemomis. Vis dėlto, jūs taip pat galite pasirinkiti ir kitą antivirusinę programą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink