Kas yra smss.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

smss.exe

SMSS.exe yra legalus procesas, kurį jūs galite pastebėti savo kompiuterio Windows Task Manager. Šis failas yra Microsoft Windows operacinės sistemos dalis, kuri yra atsakinga už jūsų sesijų pradžią. SMSS.exe pradeda savo darbą kai tik yra perkraunamas kompiuteris ir yra atsakingas už tokias veiklas kaip winlogon.exe ir csrss.exe procesų paleidimas, sistemos kintamųjų nustatymas ir pan. Be to, šis procesas gali sustabdyti kompiuterio išjungimą jei tik winlogon.exe ir csrss.exe procesai nėra atlikę savo darbo. Mes tikrai nerekomenduojame sustabdyti SMSS.exe, nes tai yra failas, kuris yra reikalingas stabiliam jūsų kompiuterio darbui.. Jūs jį galite surasti C:\windows\System32\smss.exe aplanke.

DĖMESIO!

Legalus smss.exe failas yra saugomas C:\windows\System32\smss.exe. Jei šį failą patikote kitoje vietoje, tai gali reikšti, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Pavojinga smss.exe proceso versija gali padėti skirtingiems virusams ir atlikti tokias veiklas kaip jų paleidimas, atnaujinimas ir pan. Ji gali būti susijusi su tokiais virusais kaip DreamAd, Wowcraft.b, YahLog, Sober.x, Gammiy, MDSA Sentinel X ir KillSec. Norėdami patikrinti SMSS.exe ir įsitikinti, kad jis nėra susijęs su šiais virusais, paleiskite RegCure Pro.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-smss-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink