Kas yra Winrmsrv.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Winrmsrv.exe yra legalus, Microsoft kompanijos sukurtas, failas, kuris taip pat gali pranešti apie kriptovaliutos kasimo viruso infekciją

Winrmsrv.exe yra foninis procesas, kurį vartotojai gali rasti veikiantį ant savo Windows kompiuterio, atidarydami Task Manager skiltį. Šis failas buvo sukurtas Microsoft kompanijos, ir jis dažniausiai yra randamas C:\Windows\system32\ aplanke. Tačiau, daugelis vartotojų pradėjo skųstis, kad jų įdiegta antivirusinė blokuoja ateinantį sujungimą iš Winrmsrv.exe; jis prašo leidimo rinkti informaciją. Dėl to, kad kūrejas yra rodomas kaip Microsoft, vartotojai yra sutrikę, ar failas yra legalus, ar ne.

Tiesa yra ta, kad Winrmsrv.exe gali būti arba nekenksmingas, arba trojanas, veikiantis kaip kriptovaliutos kasimo virusas ant paveikto prietaiso. Vartotojai, kurie susidūre su anksčiau minėta antivirusinės žinute, turi iškart atmest siūlomą sujungimą. Taąiau, jeigu Winrmsrv.exe jau yra fone veikiantis procesas, sukeliantis sistemos strigimus ir problemas, jūs turėtumėte skirti laiko išsiaiškinti, ar failas nėra susijęs su kokius nors virusu.

Pavadinimas Winrmsrv.exe
Tipas Windows sistemos failas (legalus); Trojanas/kriptovaliutos kasėjas (pavojingas)
Plitimas Trojanai yra dažniausiai parsisiunčiami iš pavojingų tinklalapių, kurie yra pilni nulaužtų programų, ar per neatpažįstamus elektroninius laiškus ir jų priedus/nuorodas
Simptomai Legalioji Windows failo versija neturėtų kelti jokių bėdų. Kenksmingo šio failo versija yra kriptovaliutos kasimo veiklų dalis, kuri gali sukelti didelį centrinio procesoriaus panaudojimą, leidžiant tam tikrus foninius proceses, kompiuterio operacijų sulėtėjimą, sistemos trigdžius ir klaidos žinutes
Parašas Originalus failas yra pažymėtas Microsoft sertifikatu, kai pavojingoji versija neturi jokio skaitmeninio parašo
Susiję virusai Trojan:Win32/CoinMiner.C!rfn, IDP.Generic.5b85ceb558ba.3.2, Win64:Trojan-gen
Pašalinimas Norėdami pašalinti virusą, jūs turite perskenuoti savo kompiuterį su patikima antivirusine priemone
Atnaujinimas ir optimizavimas Virusas gali sugadinti kai kuriuos Windows komponentus ar pakeisti nustatymus. Norėdami panaikinti įvykdytus pakeitimus, ir sutvarkyti viruso padarytą žalą, jūs turėtumėte pabandyti perskenuoti savo prietaisą su FortectIntego

Mes norėtume pabrėžti, kad Winrmsrv.exe ar jo proceso pašalinimas neturėtų būti atliekamas, jeigu failas yra legalus ir pažymėtas Microsoft kompanijos. Jeigu jūs sustabdote failą, kuris yra būtinas normaliai Windows veiklai, jūs galite susidurti su sistemos nestabilumais, klaidomis, strigimais, nulūžimais ir kitomis bėdomis. Jeigu jūs vis dar abejojate, prašome patikrinti, ar failas yra pasirašytas skaitmeniniu būdu, ir ar jis yra aptinkamas Windows32 aplanke:

  • Dešiniu pelės klavišu paspauskite Winrmsrv procesą ir pasirinkite Properties.
  • Atsidarykite General langą, ir patikrinkite failo lokaciją, kuri turi būti C:\Windows\System32.
  • Po to, viršuje pasirinkite Digital Signatures skiltį.
  • Paspauskite ant pateikto parašo ir pasirinkite Details.
  • Tada rinkitės View Certificate.

Jeigu trys paskutinieji žingsniai negali būti atlikti, nes nėra jokios prieigos po „Signature list“, yra didelė tikimybė, kad jūs susidūrėte su Winrmsrv.exe virusu. Akivaizdu, kad internetiniai nusikaltėliai naudojasi Microsoft vardu, kad panaikintų įtartinumą, tačiau nėra nieko legalaus, susijusio su netikru failu.

Tuo tarpu, kai gali būti daugybė virusų tipų, susijusių su Winrmsrv.exe trojanu, labiausiai tikėtinas tipas yra kriptovaliutos kasėjas. Šis virusas nelegaliai naudojasi kompiuterio ištekliais kriptovaliutos kasimui internetiniams nusikaltėliams. Daugumoje situacijų, virusą naudoja centrinio ir grafinio procesoriaus energiją matematinių skaičiavimų atlikimui, kas priverčia įranga veikti beveik visu pajėgumu. Dėl šios priežasties vartotojai gali nukentėti nuo padidėjusių elektros sąskaitų, susidurti su negalėjimu naudoti kompiuterį procesams, tokiems kaip žaidimai, vaizdo klipų žiūrėjimas aukšta kokybe, reikalaujantiems didelės centrinio ar grafinio procesoriaus energijos.

Blogiausia dalis yra ta, kad Winrmsrv.exe virusas gali išjungti Windows apsaugines sistemas (pavyzdžiui, vienas vartotojas pastebi, kad Windows atnaujinų procesas buvo ištrintas), ištrinti antivirusinę programą, ir įrašyti kitas pavojingas aplikacijas į kompiuterį. Rezultate, vartotojai gali nenorėdami atskleisti asmeninę informaciją internetiniams nusikaltėliams, arba rasti savo failus užkoduotus ransomware tipo viruso.

Norėdami pašalinti Winrmsrv.exe trojaną iš savo kompiuterio, jūs turite perskenuoti jį su antivirusine programa, tokia kaip Malwarebytes. Turėkite omenyje, kad virusas gali taip pat sugadinti įvairius Windows failus, kas gali sukelti sistemos nulūžimus, klaidos žinutes, programų strigimus ir kitas problemas. Jeigu jūs vis dar susiduriate su kokiomis nors bėdomis po Winrmsrv.exe viruso ištrynimo, jūs turėtumėte panaudoti kompiuterio atnaujinimo priemonę, norėdami sutvarkyti pažeistą prietaisą.

Trojanai gali būti platinami daugybe metodų

Trojanas yra toks viruso tipas, kuris gali atstovauti daugybei infekcijų, nes jo vardas priklauso nuo to, kaip yra įrašomas į kompiuterio sistemą. Pats pavadinimas „Trojos arklys“ yra kilęs iš senos graikų istorijos, kai Odesas sukūrė planą atvykti į Trojos miestą, slėpdamasis mediniame arklyje. Panašiai kaip ši istorija, trojanu yra vadinama tam tikro tipo nekenksminga aplikacija ar priedas, kuris atidarytas užkrečia prietaisą virusu. Tačiau, turinys gali itin skirtis, ir trojanai gali būti užprogramuoti atlikti skirtingus veiksmus ant kompiuterio, įskaitant mygtuko paspaudimų įrašymas, kompiuterio ekrano turinio fotografavimas, vartotojų nukreipimas į pavojingus internetinius puslapius, kriptovaliutos kasimas, ir t.t.

Norėdami apsisaugoti nuo trojanų, jūs turite būti atsargūs dėl triukų, kurious nusikaltėliai naudoja, norėdami apgauti vartotojus, ir priversti juos įsirašyti virusą vietoj norimos aplikacijos. Žemiau yra pateikt du patys populiariausi trojanų plitimo metodai:

  • Saugokitės nepatikimų elektroninių žinučių. Apgavaikai dažniausiai įdarbina jau egzistuojantį „botnetą“, kad galėtų tūkstančiams vartotojų išsiųsti melagingus laiškus. Dažniausiai prie pačios žinutės yra pridedamas makrokomandų pilnas dokumentas, arba į pranešimą įtraukiama pavojinga nuoroda. Dėl nepavojingo ir patikimo žinutės įvaizdžio, daugelis vartotojų ryžtąsi atidaryti prisegtą priedą ar įtrauktą internetinę nuorodą, kas ir pradeda infekcijos procesą kompiuteryje. Dėl šios priežasties, niekada nepaleiskite makrokomandų, jeigu esate prašomas (dažniausiai žodžiais „Allow Content“, ir nespauskite ant pridėtų nuorodų.
  • Nesisiųskite nelegalių programų. Nulaužtos ir nupiratintos aplikacijos ir visokie panašūs priedai yra itin dažnai pridėti virusų, netgi labiausiai žinomų ransomware tipo infekcijų, tokių kaip Djvu, ir toks metodo naudojimas dažnai yra sėkmingas ir pasiteisinantis internetiniams nusikaltėliams. Tuo tarpu, kai kurie parsisiuntimai gali įrašyti tai, ko jūs tikėjotės, bet pridėtinis turinys bus įtraukiamas kompiuterio fone jums net nežinant. Jeigu kompiuterio sistemoje nėra jokios aktyvios antivirusinės programos, tokie trojanai gali veikti netgi mėnesius ar metus prieš juos surandant.

Būdai atsikratyti Winrmsrv.exe viruso

Tuo tarpu, kai trojanai gali atstovauti didelei virusų įvairovei ir jų funkcijos gali skirtis, pagrindinis infekcijos tipas susijęs su  Winrmsrv.exe viruso yra kriptovaliutos kasimo programa. Ji ne tik sulėtins jūsų kompiuterio darbą iki netoleruotino lygio, bet taip pat gali įrašyti ir kitą kenkėjišką turinį. Norėdami pašalinti Winrmsrv.exe iš savo prietaiso, jūs turėsite perskenuoti jį su antivirusine priemone, kuri gali aptikti visus kenksmingus priedus ir juos iš karto pašalinti.

Turėkite omenyje, kad Winrmsrv.exe pašalinimas neturi būti atliekamas, jeigu failas yra legalus (t.y. pažymėtas Microsoft kompanijos), nes tai gali sukelti Windows operacinės sistemos sutrikimus. Jeigu jūms kyla abejonių, ar failas yra legalus, ar ne, jūs turėtumėte remtis apsaugos programomis. Be to, jūs neturėtumėte patvirtinti Winrmsrv.exe per įdiegtą apsaugos sistemą, nes toks legalaus Windows failo prašymas yra neįprastas.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink