Kokią funkciją atlieka delta-homes.exe failas?

delta-homes.exe yra kenksmingas failas, kuris jūsų kompiuteryje gali atsidurti be jūsų žinios. Iš tiesų, šis failas nėra vienintelis, kuris gali tai padaryti. Perspėjame, kad kartu su juo plinta ir kiti .exe ir .dll failai, kurie visi priklauso browser hijacker kategorijai priklausančiai programai. Kaip jau turbūt atspėjote iš šio failo vardo, ši programa yra žinoma kaip delta-homes.com. Iš pirmo žvilgsnio, ji atrodo kaip legalus paieškos puslapis, tačiau jūs tikrai neturėtumėte juo pasitikėti ir juo labiau naudoti jo savo paieškai Internete. Priešingu atveju, jūs galite atsidurti įtartinoje svetainėje, kuri gali bandyti į jūsų kompiuterį atsiųsti kitų įtartinų programų. Tokiu atveju, jūs turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su legalia antivirusine programa ir atsikratyti visų įtartinų failų, įskaitant ir delta-homes.exe.

Vos tik delta-homes.exe patenka į kompiuterį, auka pastebi tam tikrus sistemos nustatymų pakeitimus. Paprastai tai būna pasikeitęs pradžios puslapis (angl. start page), numatytoji paieškos svetainė (angl. default search engine) ir kiti pakeitimai. Taigi, jei jūs jau pastebėjote delta-homes.com savo Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ar kitose interneto naršyklėse, kuriose šis puslapis pasirodė vietoje šių dviejų nustatymų, tai reiškia, kad jūsų kompiuteris jau buvo užgrobtas. Dažniausiai ši programa plinta kartu su nemokamomis programomis kaip nemokamas jų priedas, taigi pirmas dalykas, kurį jūs privalote padaryti kai įrašinėjate nemokamas programas į savo kompiuterį, yra atidus jų patikrinimas. Beje, pamirškite tokius programų įrašymo būdus kaip „Quick“, „Basic“, „Recommended“ ir pan., nes taip jūs tikrai nepamatysite kokie papildomi priedai slepiasi jus dominančioje programoje. Vietoje jų jūs turėtumėte rinktis „Custom“ arba „Advanced“ įrašymo būdą.

Jei Delta Homes sugeba „užgrobti“ sistemą, delta-homes.ex pagalba šis paieškos puslapis sugeba pasileisti kievieną kartą kai tik yra perkraunamas kompiuteris. Beje, jis taip pat gali pradėti blokuoti Google, Yahoo ar kitas populiariausias paieškos sistemas. Jeigu pastebėjote šį vykdomąjį failą savo kompiuteryje, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su delta-homes.exe. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. PAVOJINGAS FAILAS statusas reiškia, kad šis failas kelia grėsmę jūsų sistemai. Šiuo atveju patariame naudoti mūsų pateiktą informaciją žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
SpyHunter yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.

Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Reimage

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisProgramos
Failai
Pamėk Mus Facebook'e