Kas yra deltasrv.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Ugnius Kiguolis - -

deltasrv.exe yra pavojingas failas, kuris priklauso delta-homes.com. Iš tiesų, tai yra pagrindinis vykdomasis šios programos failas, kuris turėtų būti kuo skubiau pašalintas iš kompiuterio. Jeigu jūs pastebėjote deltasrv.exe ar panašiai besivadinantį failą savo kompiuterio Windows Task manger, kuo skubiau patikrinkite jį su atnaujinta antivirusine programa. Ji šį failą turėtų pristatyti kaip HW32. Laneul, Application.Win32.Agent.~A, ir pananšiai. Paprastai, šis failas yra saugomas C:\Program Files\delta\delta aplanke. Jūs galite jį atsisiųsti tuo pačiu būdu kaip ir Delta Homes virusą – kartu su nemokamomis programomis, kurios mainais už tokią veiklą siekia užsidirbti pinigų. Jeigu norite to išvengti, niekuomet nepamirškite pasirinkti Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdo. Tai yra taikoma VISOMS nemokamoms programoms.

Kai tik deltasrv.exe patenka į sistemą, šis failas padeda paleisti Delta Homes ir kitus šios programos komponentus. Be to, jis gali būti panaudotas padėti Delta-homes.com virusui pasirodyti kiekvienoje iš interneto naršyklių (IE, Mozilla Firefox, Internet Explorer ir kt.) iš karto po to kai yra perkraunamas kompiuteris. Delta-homes dažniausiai yra naudojama žmonių peradresavimui į susijusias svetaines, taigi nėra nieko nuostabaus, kad ši programa savo aukoms rodo pakeistus paieškos rezultatus. Be to, ji gali lėtinti naršyklės darbą ir netgi pradėti tokias įtartinas veiklas kaip aukos naršymo Internete sekimas. Dažniausiai ši programa renka tokią informaciją kaip labiausiai aukos lankomos svetainės, jose įvedami duomenys, praleidžiamas laikas, kompiuterio IP adresas, jo buvimo vieta, ir t.t. Tai yra ne asmenį identifikuojanti informacija, bet nėra jokios garantijos, kad ji negali būti atskleista įtartinoms trečiosioms šalims.

Taigi, nėra abejonių, kad jūs privalote pašalinti deltasrv.exe iš savo kompiuterio. Ištrinti šią programą iš kiekvienos iš savo naršyklių jūs galite naudodami tokias programas kaip Reimage.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Daugiau informacijos apie autorių

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-deltasrv-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Programos
Palygink