Kas yra deltasrv.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Ugnius Kiguolis - -

deltasrv.exe yra pavojingas failas, kuris priklauso delta-homes.com. Iš tiesų, tai yra pagrindinis vykdomasis šios programos failas, kuris turėtų būti kuo skubiau pašalintas iš kompiuterio. Jeigu jūs pastebėjote deltasrv.exe ar panašiai besivadinantį failą savo kompiuterio Windows Task manger, kuo skubiau patikrinkite jį su atnaujinta antivirusine programa. Ji šį failą turėtų pristatyti kaip HW32. Laneul, Application.Win32.Agent.~A, ir pananšiai. Paprastai, šis failas yra saugomas C:\Program Files\delta\delta aplanke. Jūs galite jį atsisiųsti tuo pačiu būdu kaip ir Delta Homes virusą – kartu su nemokamomis programomis, kurios mainais už tokią veiklą siekia užsidirbti pinigų. Jeigu norite to išvengti, niekuomet nepamirškite pasirinkti Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdo. Tai yra taikoma VISOMS nemokamoms programoms.

Kai tik deltasrv.exe patenka į sistemą, šis failas padeda paleisti Delta Homes ir kitus šios programos komponentus. Be to, jis gali būti panaudotas padėti Delta-homes.com virusui pasirodyti kiekvienoje iš interneto naršyklių (IE, Mozilla Firefox, Internet Explorer ir kt.) iš karto po to kai yra perkraunamas kompiuteris. Delta-homes dažniausiai yra naudojama žmonių peradresavimui į susijusias svetaines, taigi nėra nieko nuostabaus, kad ši programa savo aukoms rodo pakeistus paieškos rezultatus. Be to, ji gali lėtinti naršyklės darbą ir netgi pradėti tokias įtartinas veiklas kaip aukos naršymo Internete sekimas. Dažniausiai ši programa renka tokią informaciją kaip labiausiai aukos lankomos svetainės, jose įvedami duomenys, praleidžiamas laikas, kompiuterio IP adresas, jo buvimo vieta, ir t.t. Tai yra ne asmenį identifikuojanti informacija, bet nėra jokios garantijos, kad ji negali būti atskleista įtartinoms trečiosioms šalims.

Taigi, nėra abejonių, kad jūs privalote pašalinti deltasrv.exe iš savo kompiuterio. Ištrinti šią programą iš kiekvienos iš savo naršyklių jūs galite naudodami tokias programas kaip Reimage.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-deltasrv-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie deltasrv.exe

Programos
Palygink