Kas yra deltasrv.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

deltasrv.exe yra pavojingas failas, kuris priklauso delta-homes.com. Iš tiesų, tai yra pagrindinis vykdomasis šios programos failas, kuris turėtų būti kuo skubiau pašalintas iš kompiuterio. Jeigu jūs pastebėjote deltasrv.exe ar panašiai besivadinantį failą savo kompiuterio Windows Task manger, kuo skubiau patikrinkite jį su atnaujinta antivirusine programa. Ji šį failą turėtų pristatyti kaip HW32. Laneul, Application.Win32.Agent.~A, ir pananšiai. Paprastai, šis failas yra saugomas C:\Program Files\delta\delta aplanke. Jūs galite jį atsisiųsti tuo pačiu būdu kaip ir Delta Homes virusą – kartu su nemokamomis programomis, kurios mainais už tokią veiklą siekia užsidirbti pinigų. Jeigu norite to išvengti, niekuomet nepamirškite pasirinkti Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdo. Tai yra taikoma VISOMS nemokamoms programoms.

Kai tik deltasrv.exe patenka į sistemą, šis failas padeda paleisti Delta Homes ir kitus šios programos komponentus. Be to, jis gali būti panaudotas padėti Delta-homes.com virusui pasirodyti kiekvienoje iš interneto naršyklių (IE, Mozilla Firefox, Internet Explorer ir kt.) iš karto po to kai yra perkraunamas kompiuteris. Delta-homes dažniausiai yra naudojama žmonių peradresavimui į susijusias svetaines, taigi nėra nieko nuostabaus, kad ši programa savo aukoms rodo pakeistus paieškos rezultatus. Be to, ji gali lėtinti naršyklės darbą ir netgi pradėti tokias įtartinas veiklas kaip aukos naršymo Internete sekimas. Dažniausiai ši programa renka tokią informaciją kaip labiausiai aukos lankomos svetainės, jose įvedami duomenys, praleidžiamas laikas, kompiuterio IP adresas, jo buvimo vieta, ir t.t. Tai yra ne asmenį identifikuojanti informacija, bet nėra jokios garantijos, kad ji negali būti atskleista įtartinoms trečiosioms šalims.

Taigi, nėra abejonių, kad jūs privalote pašalinti deltasrv.exe iš savo kompiuterio. Ištrinti šią programą iš kiekvienos iš savo naršyklių jūs galite naudodami tokias programas kaip FortectIntego.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Programos
Palygink