Priežastys kodėl jūs turėtumėte vengti Delta Search ir kitų netikrų paieškos svetainių

Why you should avoid Delta Search and other fake search enginesDauguma Interneto vartotojų vis dar nežino, kad yra šimtai paieškos sistemų, kurios priklauso sukčiamas ir gali būti lengvai panaudotos sukelti rimtą žalą jų kompiuteriams. Paprastai, šie interneto šarlatanai svetaines reitinguoja skirtingai nei gerbiamos paieškos sistemos, tokios kaip Google, Yahoo ar Bing. Savo paieškos rezultatų viršuje jie iškelia potencialiai kenkėjiškus puslapius ir tokiu būdu nukreipia žmones į vietas, kuriose yra platinamos nereikalingos prekės, nepageidaujamos paslaugos ar netgi kenkėjiškos programos.

Taip pat verta paminėti, kad šios paieškos sistemos, siekdamos atsidurti kompiuterio viduje ir paveikti visas interneto naršykles, kurios yra jame įdiegtos, naudoja šešėlines schemas. Dažniausiai, tokios schemos yra pagrįstos naršyklės užgrobimo virusais (angl. browser hijackers), kurie sugeba įsiskverbti į kompiuterio vidų per saugumo spragas ir ten pakeisti jo nustatymus pagal savo poreikius. Kitas populiarus metodas, kuris taip pat naudojamas šių apgaulingų paieškos sistemų, yra paremtas nemokamomis programomis. Paprastai, šios programos įtraukias jas į „Sudedamųjų dalių“ sąrašą, todėl prašome, būkite labai atsargūs, kai siunčiatės ir įdiegiate jas.

Viena iš tokiu pavojingų paieškos sistemų, kurios plinta naudodamos nesąžiningus pasiskirstymo būdus ir pateikia melagingus paieškos rezultatus, yra Delta Search. Mes nusprendėme skirti išskirtinį dėmesį šiai paieškos svetainei, nes jos kūrėjai pradėjo naudoti gana apgaulingą būdą siekdami įtikinti kompiuterių vartotojus, kad ši sistema yra teisėta ir ja galima pasitikėti. Norėdami sukurti klaidingą įvaizdį, kad Delta Search priklauso bendrovei, kuri turi gerą reputaciją, sukčiai pradėjo palikti komentarus įvairiuose forumuose, kuriuose aptariamas Delta Search patikimumas. Čia jie ne tik vadina Delta Search teisėta, tačiau taip pat palieka savo elektroninio pašto adresą, kuris turėtų padėti žmonėms pašalinti Delta Search iš savo kompiuterių. Žinoma, jis nepadeda to daryti.

Mes rekomenduojame laikytis kuo atokiau nuo komentarų, kurie tariamai priklauso Delta Search. Nesvarbu, ką jie teigia, tai apie pavojinga paieškos svetainė, kuri yra skirta tik nukreipti interneto vartotojus į potencialiai žalingus puslapius. Jei norite jaustis saugiai kai naršote internete, turėtumėte naudoti gerai žinomus paieškos puslapius. Be to, ištrinkite Delta Search iš savo kompiuterio jei ji pasirodė vietoje jūsų pagrindinio paieško puslapio ar pradžios puslapio. Tam rekomenduojame naudoti šį gidą: Delta Search šalinimo instrukcija (angliška versija)

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Alice Woods yra Virusai.lt portalo naujienų redaktorė, kuri ne vienerius metus dalinasi savo žiniomis ir tyrimų rezultatais su tinklalapio lankytojais. Jos tyrinėjimų lauke - patys įvairiausi kibernetiniai pavojai, pavyzdžiui, duomenis užkoduojantys virusai ar apgaulingi techninės pagalbos pranešimai.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis
Programos
Palygink