Kas yra DeltaTB.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Jeigu jūs neseniai pastebėjote DeltaTB.exe savo kompiuterio Task Manager, tai reiškia, kad jame slepiasi virusas, kuris priklauso ‘browser hijacker’ kategorijai. Tokiu atveju, jūs turėtumėte nešvaistyti savo laiko ir patikrinti kiekvieną iš savo interneto naršyklių („Internet Explorer“, „Google Chrome“, Mozilla Firefox, Safari ir kt.). Galime beveik garantuoti, kad čia sutiksite delta-homes.com, kuri bus pakeitusi jūsų pradžios puslapį (angl. start page) arba numatytąjį paieškos puslapį (angl. default search engine). Beje, nepamirškite patikrinti savo kompiuterio su patikima antivirusine programa, kuri jums padės pašalinti šią nepageidaujamą paieškos svetainę ir su ja susijusius failus. Jeigu ignorusite pasikeitusius kompiuterio nustatymus, jūs galute nė nepastebėti kaip ši programa pradės sekti jūsų naršymą Internete. Dažniausiai ji siekia sužinoti aukos dažniausiai lankomas svetaines, jose įvedamus duomenis ir panašią informaciją, kurią galima parduoti juodojoje rinkoje. Beje, jeigu naudosite delta-homes.exe savo paieškoms Internete, ši programa gali jums pateikti pakeistus paieškos rezultatus ir taip priversti jus apsilankyti įtartinose svetainėse. Tai gali jums baigtis kitų pavojingų programų pasirodymu jūsų kompiuteryje.

Dažniausiai Delta Homes ir kiti su šia programa susiję komponentai plinta nemokamų programų pagalba, kuriose jie slepiasi kaip papildomi priedai. Šis programų platinimo būdas yra naudojamas jau daug metų. Jis puikiai pasitarnavo tokių įtartinų programų kaip adware, browser hijackers ir pan. platinimui, tačiau jis vis dar yra vadinamas legaliu. Jeigu norite jo išvengti, jūs privalote rinktis tik Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą. Beje, nepamirškite nužymėti varnelių, kurios teigia, kad jūs norite į savo kompiuterį atsisiųsti papildomų programų.

DeltaTB.exe paprastai galima surasti „C:\Program Files\delta\delta“ aplanke. Patikrinus su antivirusine programa, jis yra aptinkamas kaip W32.Clodd0c.Trojan.435a, Adware.Toolbar.146, Win32/Toolbar.Babylon.A, Win32.Troj.Agent.a.(kcloud), PUP.Optional.Delta.A, Babylon (fs). Šio pavojingo failo jūs galite atsikratyti šių programų pagalba: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Programos
Palygink