Kas yra deltaTlbr.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

deltaTlbr.dll yra pavojingas failas, kuris priklauso Montera Technologies Ltd. kompanijai. Šis failas turi 5 skirtingas versijas, tarp kurių paskutinioji yra 1.8.20.0. Jeigu aptikote šį .dll failą savo kompiuteryje, pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra pilnas sistemos patikrinimas su patikima antivirusine programa, nes deltaTlbr.dll yra susijęs su labai pavojinga programa, kuri plinta pavadinimu delta-homes.com. Jeigu dar nė karto neskaitėte apie šią programą, turėtumėte prisiminti, kad ji yra priskiriama ‘browser hijacker’ kategorijai. Vos tik ji patenka į sistemą, ji, dėka DeltaTlbr.dll failo, užgrobia „Internet Explorer“ ir kitas naršykles ir pradeda inicijuoti pavojingas veiklas. Viso to galima išvengti tik pašalinus delta-homes iš sistemos. deltaTlbr.dll failas paprastai yra saugomas C:\Program Files aplanke, vidutinis šio failo dydis yra 300.21 KB.

Mes rekomenduojame pašalinti deltatlbr.dll ir su šiuo failu susijusius komponentus dėl labai paprastos priežasties – delta-homes.com jūsų kompiuteryje gali sukelti eilę įvairiausių problemų. Pirmoji iš jų yra sistemos nustatymų pakeitimas. Paprastai ši programa pakeičia pradžios puslapį (angl. start page), numatytąjį paieškos puslapį (angl. default search engine), naują skirtuką (angl. new tab) ir kitus sistemos nustatymus. Be to, siekdama priversti savo aukas naudoti delta-homes.com, ji gali pradėti blokuoti Google, Yahoo, Bing ir panašias paieškos svetaines. Vis dėlto, nesvarbu kaip nepavojingai atrodo delta-homes.com, mes manoma, kad jūs turėtumėte jos vengti. Atminkite, kad Delta-homes.com priklauso sukčiams, todėl jos paieškos rezultatai gali būti lengvai klastojami. Be to, ji taip pat gali pradėti jums rodyti klaidinančias reklamas ar pasiūlymus atnaujinti įvairias programas. Galiausiai, dėl deltaTlbr.dll ir kitų šiai programai priklausančių failų, jūs galite pastebėti naršyklės („Internet Explorer“ ir kitų) sulėtėjimus.

Apibendrinant, jūs privalote pašalinti deltaTlbr.dll ir kitus pavojingus failus, kurie yra siejami su delta-homes.com, Delta Toolbar ir panašiomis programomis. Lengviausia tai padaryti yra naudojant FortectIntego.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Programos
Palygink