Kas yra delta.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

delta.dll yra pavojingas failas, kurio turėtų būti vengiama. Kaip ir deltaApp.dll, deltasrv.exe ar deltaEng.dll, jis priklauso rimtam virusui, kuris yra vadinamas delta-homes.com. Kaip galima aiškiai pamatyti iš šio viruso aprašyme pateiktų nuotraukų, jis sukelia melagingus pranešimus, kurie siekia priversti savo aukas patikėti, kad jie turi patikrinti savo kompiuterius ir įsitikinti, kad juose nėra pavojingų registro įrašų, Windows klaidų, pavojingos programinės įrangos ir pan. Prieš spustelėdami ant tokių pranešimų turėtumėte žinoti, kad jie yra pavojingi ir siekia vieno vienintelio tikslo – reklamuoti ir platinti įtartinas programas.

Vos tik delta homes virusas patenka į kompiuterį, jis jame pakeičia pradžios puslapį (nagl. start page) ir/arba numatytąjį paieškos puslapį (angl. default search engine). To pasekoje ši ‘browser hijacker’ priskiriama programa pradeda rodyti pakeistus paieškos rezultatus, kurie bando nukreipti žmones į partnerių svetaines ir taip padėti jiems padidinti tokius rodiklius kaip pardavimai, lankomumas, page rank ir pan. Taip delta homes savininkai uždirba sau pinigus. Vis dėlto, nors toks pinigų uždirbimo būdas yra laikomas legaliu, pagrindinė su juo susijusi problema, kuri tai, kad nėra jokios garantijos, kad visos taip reklamuojamos svetainės yra legalios. Jūs galite nepastebimai atsidurti įtartinose, nesaugiose ir netgi pavojingose svetainėse.

Kam konkrečiai yra naudojamas delta.dll failas? Kaip ir bet kuris kitas .dll failas, jis veikia kaip browser helper object (BHO). Šis failas savo darbą pradeda vos tik yra perkraunamas kompiuteris. Jo pagalba Delta Homes savininkai siekia stebėti žmogaus veiklą Internete ir rinkti apie jį įvairią informaciją. Šį failą jūs turėtumėte rasti „C:\Program Files“ aplanke, tačiau kartais tai gali ir nepavykti. Taip yra daroma siekiant atitolinti jo pašalinimą iš sistemos.

Prašome, neleiskite delta.dll likti jūsų kompiuteryje, nes, kaip mes jau perspėjome jus, tai yra pavojingas failas. Jo pašalinimui, kaip ir delta-homes pašalinimui, mes rekomenduojame naudoti šias programas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Programos
Palygink