Kas yra deltaApp.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

Jeigu jūs neseniai savo kompiuteryje pastebėjote failą deltaApp.dll, tai reiškia, kad jame slepiasi itin agresyvi programa pavadinimu delta-homes.com. Ši programa priklauso ‘browser hijacker’ ir ‘potentially unwanted program’ kategorijoms, taigi pagrindinis dalykas, kurio ji siekia, yra naršyklės užgrobimas bei manipuliavimas ja. Paprastai delta homes siekia užgrobti visas sistemoje esančias naršykles ir vėliau panaudoti jas savo tikslų siekimui. Kokie yra tie tikslai? Pirmiausia, deltaApp.dll siekia atpratinti žmones nuo tokių populiarių paieškos svetainių kaip Google, Yahoo ar Bing. Beje, ji taip pat gana dažnai siekia peradresuoti savo aukas į su ja susijusias svetaines ir taip padidinti jų populiarumą. Žinoma, mainais už tai jos kūrėjai gauna tam tikrą mokestį, taigi jie yra suinteresuoti rodyti šiuos pakeistus paieškos rezultatus kaip įmanoma dažniau. Beje, jūs taip pat galite pastebėti erzinančias reklamas, banerius ir kitą turinį, kuris jums yra rodomas siekiant to pačio tikslo kaip ir naudojant pakeistus paieškos rezultatus. Galiausiai, delta-homes.com gali pradėti sekti jūsų naršymą Internete. Tai ji daro siekdama sužinoti kokias svetaines dažniausiai lanko jos auka, kokius duomenis jose įveda, kiek laiko jose praleižia ir t.t. Vis dėl to, pasirodo, jog tokiu būdu ji taip pat gali sužinoti kompiuterio IP adresą, jo buvimo vietą, aukos el. pašto adresą ir t.t.

Vos tik deltaApp.dll patenka į kompiuterio vidų, ši programa atlieka jai reikalingus sistemos pakeitimus. Paprastai šis failas yra atsakingas už naršyklės nustatymų pakeitimą. Beje, turime paminėti ir tai, kad deltaApp.dll pasirodymas kompiuteryje praneša ir apie kitų su delta-homes failų buvimą jame. Šie failai yra: deltaEng.dll, delta. TB.exe, deltasrv.exe ir pan. Žinoma, jūs turėtumėte atsikratyti kiekvieno iš šių delta homes viruso komponentų, nes, priešingu atveju, jis sugrįš į jūsų kompiuterį vos tik jūs jį perkrausite. Dėl to mes jums rekomenduojame negaišti savo brangaus laiko ir patikrinti savo kompiuterį su viena iš šių programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, ir tt.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Programos
Palygink