Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

CTB Locker viruso šalinimas (Atnaujintas vadovas)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

Kas yra CTB Locker?

CTB Locker virusas yra naujausia kompiuterinė infekcija, kuri yra priskiriama ransomware kategorijai. Šis virusas plisti Internete pradėjo dar 2014 metų liepos viduryje, tačiau tik dabar buvo pastebėtas akivaizdus šiuo virusu užkrėstų kompiuterių skaičiaus padidėjimas. Verta paminėti ir tai, kad CTB Locker yra labai panašus į jau anksčiau mūsų puslapyje paminėtus virusus, tokius kaip Cryptowall virusas, Cryptolocker ir pan. Jeigu bent vienas iš jų patektų į jūsų kompiuterį, jis nieko nelaukdamas užblokuotų visus jame esančius failus bei pradėtų rodyti išsamias instrukcijas paaiškinančias kaip jūs galite iššifruoti šiuos failus. Žinoma, tam reikės sumokėti išanksto numatytą baudą, kuri dažniausiai siekia 120 JAV dolerių. Bėda yra tame, kad be išpirkos jūs negalėsite pasiekti savo video įrašų, nuotraukų, .doc, .xls ir kitų jums svarbių failų. Jei manote, kad jūsų kompiuteryje jau slepiasi CTB Locker virusas, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su atnaujinta antivirusine programa. Reimage yra viena iš tų programų, kurios gali ne tik pašalinti šį virusą, bet ir padėti jums jo išvengti ateityje.

Kaip CTB Locker gali užkrėsti mano kompiuterį?

CTB Locker dažniausiai plinta naudodamas užkrėstus el. laiškus. Jie gali būti bandyti jus įtikinti, kad jūs privalote patikrinti juose esantį priedą. Žinoma, vos tik tai yra padaroma, kompiuteris yra užkrečiamas šiuo ransowmare kategorijai priskiriamu virusu. Be to, jūs taip pat turėtumėte būti būti labai atsargus/i su netikėtai pasirodančiais pranešimais, kurie paprastai siūlo atnaujinti tokias programas kaip Java ar Flash Player. Jeigu nenorite susidurti su virusais, jūs privalote vengti tokių pranešimų. Vos tik šis virusas patenka į sistemą, jis iš karto užblokuoja šiuos failus: 3fr, accdb, ai, arw, įlankos, cdr, cer, cr2, crt, crw, dbf, dcr, der, dng, doc, docm, docx, dwg, dxf, Canon, eps, erf, indd, jpe, jpg, kdc, mdb, mdf, mef, mrw, nef, nrw, odb, odm, odp, ods, odt, orf, p12, p7b, p7c, PP, pef, pem, pfx, ppt, pptm, pptx, psd, pst, ptx, r3d, raf, žalias, rtf, VG2, rwlSIS, srw, wb2, wpd, wps, xlk, xls, xlsb, xlsm, xlsx. Pabandžius juos atidaryti, kompiuterio ekrane pasirodo didžiulis pranešimas, kuris teigia, jog failus galima atblokuoti tik sumokėjus tam tikro dydžio baudą. Jei naudojate Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ar 8, būkite ypač atsargūs, nes šis virusas dabar išgyvena savo aukso amžių. Norėdami susigrąžinti savo failus ir jo atsikratyti, atlikite žemiau pateiktus veiksmus:

Kaip pašalinti CTB Locker virusą?

Jei manote, kad CTB Locker virusas jau slepiasi jūsų sistemoje, kuo greičiau atlikite žemiau pateiktas instrukcijas.

Galiausiai, mes turime paminėti, kad jūs visuomet privalote galvoti apie tokių virusų prevenciją. Todėl mes jums primygtinai rekomenduojame atsisiųsti vieną iš anksčiau paminėtų programų. Be to, nepamirškite pagalvoti apie atsarginę savo failų kopiją. Tam galite naudoti USB raktus, išorinius diskus, CD, DVD, Dropbox, Flickr ir kitus sprendimus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
CTB Locker virusas ekrano nuotrauka
CTB Locker virusas ekrano nuotraukaCTB Locker virusas ekrano nuotraukaCTB Locker virusas ekrano nuotrauka

Rankinis CTB Locker viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti CTB Locker naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: CTB Locker šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite CTB Locker pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti CTB Locker naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš CTB Locker pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog CTB Locker sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip CTB Locker prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ctb-locker-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie CTB Locker virus