Kas yra igfxpers.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

igfxpers.exe

igfxpers.exe yra teisėtas procesas, kuris pradeda veikti automatiškai kai tik yra perkraunamas kompiuteris. Šis failas paprastai atsiranda sistemoje atsisiuntus į ją Intel Graphics Media Accelerator ir yra saugomas C:\Windows\System32 aplanke. Jūs taip pat turėtumėte pastebėti igfxpers.exe jeigu jūsų kompiuteryje yra Notepad. Vis dėl to, šis failas naudoja daug sistemos resursų ir gali sukelti jos sulėtėjimus.

DĖMESIO!

Virusų ir pavojingų programų kūrėjai naudoja teisėtų failų vardus norėdami paslėpti savo virusus. Jeigu pastebėjote igfxpers.exe savo kompiuteryje, tačiau jis yra ne C:\Windows\System32 aplanke, rekomenduojame kuo greičiau patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės išsiaiškinti ar igfxpers.exe yra saugus failas, kuris nekenkia jūsų kompiuteriui.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su igfxpers.exe. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. REIKALINGA DIAGNOSTIKA statusas reiškia, jog šis failas yra saugus, tačiau šio failo vardas taip pat gali būti naudojamas kenkėjiškiems tikslams ir gali būti panaudotas pavojingoms programoms platinti. Šiuo atveju, naudokite patarimus žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-igfxpers-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink