Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

CryptoWall viruso šalinimas

12

CryptoWall virusas yra labai pavojinga programa, kuri paprastai yra priskiriama ‘ransomware’ kategorijai. Šis angliškas terminas reiškia, kad virusas gali visiškai užblokuoti kompiuterį vos tik į jį patenka. Be to, jis taip pat užšifruoja visus jame esančius failus ir pakeičia jo ekraną į padirbtą pranešimą, kuris atrodo taip tarsi priklausytų kokiai nors vyriausybinei institucijai. Panašiai kaip ir ankstesnių šio viruso versijų, Cryptolocker [Cryptolocker], CTB Locker [CTB Locker] ir pan., pranešimai teigia, Cryptowall pranešimas sako, jog jūs buvote pastebėtas/a atliekant nelegalius veiksmus Internete, dėl kurių ir buvo užšifruoti visi jūsų failai. Jeigu šis virusas užkrėtė ir jūsų kompiuterį, jūs greičiausiai žinote ko jis reikalauja mainais už failų atblokavimą. Tai yra 500 dolerių. Prašome ignoruoti tokius reikalavimus, nes jie yra naudojami vieninteliam tikslui – išvilioti iš žmonių jų pinigus. Nors Cryptowall vis dar negali užkrėsti Mac kompiuterių, tačiau jis tikrai gana lengvai gali užkrėsti bet kurią iš Windows OS. Pasisaugokite!

Kaip CryptoWall virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Šis virusas ypač aktyviai plinta padirbtų Java, Flash Player ir Adobe Reader atnaujinimų pagalba. Jeigu jūsų naršymą Internete pertraukė netikėtas pasiūlymas atnaujinti šias programas, jūs privalote jį ignoruoti. Be to, CryptoWall taip pat gali patekti į jūsų kompiuterį per nesaugias svetaines ir melagingus el. laiškus, kurie paprastai praneša apie neegzistuojančius pirkinius ar sąskaitas. Jei CryptoWall užkrečia sistemą, jis sukuria aplanką, kuriame patalpina šiuos failus: DECRYPT_INSTRUCTION.txt, DECRYPT_INSTRUCTION.html ir DECRYPT_INSTRUCTION.url. Po to jis užkoduoja visą jaoje esančią informaciją ir pradeda rodyti tokį įspėjimą:

Decrypt service
Your files are encrypted.
To get the key to decrypt files you have to pay 500 USD/EUR. If payments is not made before [date] the cost of decrypting files will increase 2 times and will be 1000 USD/EUR Prior to increasing the amount left: [count down timer]
We are present a special software – CryptoWall Decrypter – which is allow to decrypt and return control to all your encrypted files. How to buy CryptoWall decrypter?
1.You should register Bitcoin waller
2. Purchasing Bitcoins – Although it’s not yet easy to buy bit coins, it’s getting simpler every day.
3. Send 1.22 BTC to Bitcoin address: 1BhLzCZGY6dwQYgX4B6NR5sjDebBPNapvv
4. Enter the Transaction ID and select amount.
5. Please check the payment information and click „PAY“.

Kaip pašalinti CryptoWall virusą iš savo kompiuterio?

Deja, jei CryptoWall virusas užkrečia sistemą, jis nepalieka galimybės iššifruoti užblokuotų failų. Tai galima atlikti tik sumokėjus baudą. Dėl to mes rekomenduojame jau dabar pagalvoti apie kompiuterio apsaugojimą nuo šio viruso ir įrašyti į jį vieną iš šių programų: SpyHunter, STOPzilla. Taip pat siūlome pagalvoti apie jums svarbių failų ir duomenų apsaugojimą. Tam galite naudoti išorinius kietuosius diskus, CD, DVD arba tiesiog patalpinti savo svarbių failų atsargines kopijas į Dropbox, Flickr ir pan.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą CryptoWall virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
CryptoWall virusas šalinimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
CryptoWall virusas šalinimo programą
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
CryptoWall virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas CryptoWall virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant CryptoWall virusas (2015-08-12)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant CryptoWall virusas (2015-08-12)
CryptoWall virusas ekrano nuotrauka
CryptoWall virusas ekrano nuotrauka
Rankinis CryptoWall pašalinimas

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/virusai/domains/virusai.lt/public_html/wp-content/themes/AskIt/functions.php on line 500

1 būdas. Kaip ištrinti CryptoWall naudojant Safe Mode with Networking

Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą
Windows 7 / Vista / XP
 • Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
 • Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking
Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'
Windows 10 / Windows 8
 • Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykiteShift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
 • Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking
Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
Žingsnis 2: CryptoWall šalinimas

Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite SpyHunter ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite CryptoWall pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.


2 būdas. Kaip ištrinti CryptoWall naudojant System Restore

Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą
Windows 7 / Vista / XP
 • Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
 • Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt
Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'
Windows 10 / Windows 8
 • Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykiteShift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
 • Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
 • Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt
Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
 • Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
 • Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
 • Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš CryptoWall pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
 • Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.

Užbaikite CryptoWall pašalinimą

Atkūrę sistemos nustatymus, pašalinkite užkrėstus failus ir visiškai ištrinkite CryptoWall. Tam, atsisiųskite SpyHunter ir patikrinkite savo kompiuterį.

Jeigu norite iššifruoti individualius failus, dabar tam yra pats geriausias laikas. Tai galite padaryti naudodami Windows Previous Versions. Kad iššifruotumėte failą, spustelėkite ant jo dešiniu pelės mygtuku ir pasirinkite Properties. Eikite į Previous Versions kortelę ir suraskite šio failo atkūrimo tašką. Pasirinkite jį jeigu jis yra ir spustelėkite Restore. Dėmesio! Šis metodas bus efektyvus tik po System Restore funkcijos aktyvavimo. Be to, jeigu jūsų kompiuteryje buvęs virusas sugeba ištrinti failų Shadow Volume Copies (taip vadinamos atsarginės failų kopijos), Windows Previous Versions funkcija gali ir nesuveikti. Tokiu atveju, išbandykite šias programas: Photorec or R-studio.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

CryptoWall virusas rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e