Kas yra bobrowser.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Ugnius Kiguolis - -

bobrowser.exe yra pagrindinis Bobrowser [BoBrowser] vykdomasis failas. Jeigu nieko negirdėjote apie šią programą, vienas iš svarbiausių dalykų, kurį jūs privalote suprasti, yra tai, kad jos turėtų būti vengiama ir kad ji tikrai nėra tinkama paieškai Internete. Taip yra todėl, nes Bobrowser buvo priskirta ‘browser hijacker’ kategorijai. Tai reiškia, kad ji gali pateikti jums pakeistus paieškos rezultatus ir taip peradresuoti jūsų naršyklę į jums visai nepažįstamas svetaines. Kadangi nėra jokios garantijos, kad visos taip reklamuojamos svetainės yra saugios, mes norime jus įspėti, kad jūs privalote vengti Bobrowser. Beje, ši paieškos svetainė taip pat gali bandyti blokuoti tokius paieškos puslapius kaip Google, Yahoo ar Bing, bei pakeisti jūsų pradžios puslapį ir numatytąjį paieškos puslapį į isearch.bobrowser.com [isearch.bobrowser.com]. Jei jūs ką tik pastebėjote bobrowser.exe ar panašų failą savo kompiuterio užduočių tvarkytuve (angl. Task Manager), nieko nelaukite ir patikrinkite savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės jatsikratyti visų su Bobrowser susijusių failų.

bobrowser.exe ir kiti įtartini failai, kurie priklauso šiai programai, dažniausiai yra platinami kartu su nemokamomis programomis. Taip yra todėl, nes Bobrowser plinta kaip papildomas kitų programų priedas, kurio atsikratyti galima tik atidžiai sekant kiekvieną nemokamą programą bei jos atsisiuntimą į sistemą. Tai padaryti galite pasirinkdami Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir nužymint visas varneles, kurios sutinka su sistemos nustatymų pakeitimu ir papildomų programų įrašymu į kompiuterį.

Jei manote, kad Bobrowser jau yra jūsų kompiuteryje, turėtumėte nieko nelaukti ir atsisiųsti Reimage arba kitą patikimą antivirusinę programą.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Virusai.lt tyrimų centras renka ir tikrina visą informaciją, susijusią su bobrowser.exe. Mes siekiame atsakyti į šiuos klausimus: Ar šis failas kelia grėsmę? Ar šis failo vardas yra naudojamas kenkėjiškų programų veikloje? ir kitus. Galutinis failo statusas yra tik mūsų nuomonė apie failą. PAVOJINGAS FAILAS statusas reiškia, kad šis failas kelia grėsmę jūsų sistemai. Šiuo atveju patariame naudoti mūsų pateiktą informaciją žemiau:
Patarimas:
Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes Anti Malware
Webroot SecureAnywhere AntiVirus
šaltinis: http://www.2-spyware.com/file-bobrowser-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palykink