Wikibuy apžvalga

Wikibuy apžvalga: naudingas naršyklės priedas, kuris padeda sutaupyti apsiperkant

Wikibuy, tai nemokamas Google Chrome naršyklės plėtinys, kuris turi naudingų funkcijų. Šis priedas pateikia kainų palyginimus, geriausius nuolaidų kuponus ir pasiūlymus taip padėdamas vartotojams sutaupyti. Tačiau kibernetinėje erdvėje žmonės plačiai aptarinėja Wikibuy naudą dėl vis atsirandančių apgaulingų plėtinio versijų ir potencialiai egzistuojančių privatumo ir gamintojo patikimumo problemų. 

Prieš pradėdami Wikibuy apžvalgą, norėtume jus patikinti, jog šis naršyklės plėtinys yra visiškai saugus ir patikimas. Tačiau kaip ir kiti priedai, jis turi teigiamų ir neigiamų funkcijų ir savybių, kurias aptarsime straipsnio eigoje. 

Vartotojai privaro susikurti ikoną parsisiuntus Wikibuy naršyklės plėtinį. Tai galima atlikti pateikus informaciją apie save per Facebook ar Google paskyras. Sėkmingai užpildžius visas formas, žmonės gali mėgautis priedo funkcijomis:

  • Sutaupykite pinigų — Wikibuy plėtinys pateikia kelis pardavėjus siūlančius tą pačią prekę ir suteikia galimybę atrasti pigiausius variantus. 
  • Atsiskaitykite greičiau su Wikibuy — Chrome priedas gali pagreitinti atsiskaitymo procesą su individualia mokėjimo sistema. Vartotojai neturi kiekvieną karta pildyti atsiskaitymo formų ir gali nuslėpti savo privačius duomenis nuo internetinių pardavėjų.
  • Sekite savo užsakymą — Naršyklės plėtinys leidžia sekti savo siuntinius ir netgi pateikia potencialią pristatymo datą.
  • Susigrąžinkite pinigus — Jei jūsų siuntinys nebuvo pristatytas ar dingo dėl kitų priežasčių, Wikibuy suteikia 100% pinigų grąžinimo garantiją. 

Akivaizdu, jog Wikibuy aplikacija padeda mėgautis apsipirkinėjimu internetu. Tačiau tai yra naujas produktas, kuris vis dar siekia užsitarnauti vartotojų pasitikėjimą. Šiuo metu šį naršyklės plėtinį naudoja daugiau nei 1 milijonas kompiuterių vartotojų. 

Dalis jų nepasitenkina šio priedo siūlomomis pasaugomis ir nusprendžia išinstaliuoti Wikibuy. Jei jūs taip pat norite pašalinti Wikibuy, siūlome pasinaudoti instrukcijomis apačioje. 

Atsakymai į klausimus ar Wikibuy yra apgaulė ir kitų neigiamų atsiliepimų peržvalga

Nors dauguma vartotojų vertina Wikibuy teigiamai, galite atrasti ir nemažą dalį neigiamų atsiliepimų internete. Dažniausiai žmonės įvardina šiuos naršyklės plėtinio minusus:

  • Pateikiama ne pati mažiausia prekės kaina;
  • Renkami komisiniai už vartotojų pirkinius;
  • Ilgas prekių pristatymo laikas;
  • Privačios informacijos sekimas.

Vartotojai svarsto ar Wikibuy yra apgaulė ar ne. Tokios abejonės yra visiškai pagrįstos, nes internete yra begalė apgaulingų naršyklės priedų, kurie yra sukurti duomenų rinkimo tikslais. Tačiau galime patikinti, jog Wikibuy yra visiškai teisėta aplikacija ir nesiekia apgauti savo vartotojų ar pavogti privačias kreditinės kortelės detales. 

Atliekant kainų palyginimus savarankiškai galite sutaupyti dar daugiau

Manoma, jog Wikibuy ne visuomet pateikia mažiausius kainų pasiūlymus. Tačiau ekspertai teigia, kad ši aplikacija suranda pigesnes prekės, nei Amazon. Nepaisant to, vartotojai gali atrasti geriausius pasiūlymus, jei patys atlieka produktų apžvalgą internete. 

Norėtume priminti, jog Viruset.no specialistai įspėja apie apgaules kibernetinėje erdvėje. Kitaip tariant, ypatingai mažos kainos gali būti internetinių sukčių pinklės. Pirmiausiai patikrinkite platintojo ir gamintojo informaciją norėdami įsigyti prekes už labai žemą kainą. Kitaip galite pakliūti į nusikaltėlių pinkles ir patirti finansinių nuostolių.

Gamintojai gali gauti komisinius už vartotojų apsipirkimus

Anksčiau paminėta Wikibuy problema gali kilti dėl komisinių, kurios gamintojai gauna už internetinius apsipirkimus. Manoma, jog šis naršyklės plėtinys gali pateikti ne mažiausių kainų pasiūlymus siekiant padėti prekeiviams. Tačiau pelno maksimalizmas yra visiškai normalus reiškinys versle. 

Wikibuy aplikacija yra nemokama, todėl pardavėjai siekia atrasti būdų kaip padidinti biudžetines įplaukas. Nors priedas ir yra visiškai teisėtas, vartotojai gali abejoti jo patikimumu. 

Ilgas prekių pristatymo laikas

Vartotojai skundžiasi, jog perkant su Wikibuy, o ne tiesiogiai iš Amazon ar eBay prekių pristatymas gali užtrukti. Pavyzdžiui, produktai, kurie turėtų būti pristatyti per 2 dienas, gali keliauti 4 dienas ar net savaitę. 

Informacijos sekimas ir platinimas

Galiausiai, privačių detalių rinkimas ir dalinimasis su trečiųjų šalių atstovais taip pat gali atbaidyti vartotojus nuo Wikibuy. Aplikacijos kūrėjai pateikia visą informaciją apie duomenų sekimą savo Privatumo Politikoje. Šis naršyklės plėtinys renka detales apie savo vartotojus siekiant užtikrinti sklandų prekių pristatymą ir specifinius kainų pasiūlymus. 

Nepaisant to, žmonės abejoja ar Wikibuy yra saugus, nes surinkta informacija gali būti perduota trečiųjų šalių atstovams. Taip pat, tai gali padidinti reklamų kiekį jūsų dažniausiai lankomuose puslapiuose. 

Naršyklės plėtinys gali būti įdiegtas tik į Google Chrome

Kaip jau ir minėjome, Wikibuy galite įsigyti Google Chrome internetinėje parduotuvėje. Deja, bet ši aplikacija neveikia su kitomis populiariomis naršyklėmis, kaip Safari, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge ir kitomis. Apsilankius oficialiame Wikibuy puslapyje su kita naršykle, negalėsite instaliuoti aplikacijos. 

ĮSPĖJAME: Jei apsilankėte svetainėje, kurioje tikinama, kad Wikibuy galite įdiegti į kitas naršykles ar mobilųjį telefoną, išjunkite tą puslapį. Legali Wikibuy aplikacija netinkama kitoms naršyklėms ir tokie pasiūlymai yra apgaulė. Nemėginkite įsigyti priedėlio iš nepatikimų šaltinių, jei norite apsisaugoti nuo kenkėjiškų programų ir kibernetinių sukčių. 

Tačiau jei jus apgavo ir įdiegėte apgaulingą naršyklės plėtinį, nedelsiant pasinaudokite patikimos apsaugos sistemos paslaugomis. Wikibuy pašalinimas gali būti atliktas su FortectIntego ar kita profesionalia antivirusine programa. 

Naršyklės plėtinio įdiegimas

Wikibuy galite įsigyti Chrome internetinėje parduotuvėje arba oficialiame wikibuy.com puslapyje. Vartotojai gali įdiegti šią aplikaciją per kelias minutes, jei sutinka atlikti pakeitimus dažniausiai lankomose svetainėse. Šios naršyklės modifikacijos reikalingos norint pateikti geriausius prekių pasiūlymus ir nuolaidų kuponus elektroninėse parduotuvėse. 

Taip pat, Wikibuy gali būti siūlomas programinės įrangos paketuose kaip papildomas komponentas. Toks platinimo būdas yra visiškai teisėtas, tačiau vartotojai yra skatinami būti atidžiais. Rekomenduojame sekti instaliavimo procesą, jei norite išvengti nepageidaujamų programų. 

Išinstaliuokite Wikibuy iš Google Chrome

Jei norite pašalinti Wikibuy iš Google Chrome, sekite žemiau pateiktus žingsnius:

  1. Atverkite Google Chrome;
  2. Paspauskite ant Settings mygtuko;
  3. Eikite į More Tools -> Extensions;
  4. Suraskite Wikibuy ir paspauskite ant šiukšliadėžės ikonos dešinėje;
  5. Atvertame lange spustelėkite Remove mygtuką;
  6. Perkraukite Google Chrome naršyklę. 

Jei įsigijote apgaulingą naršyklės plėtinį, Wikibuy pašalinimas rankiniu būdu gali nepadėti. Siūlome naudoti patikimą antivirusinę ir nuskenuoti kompiuterio duomenis. Mūsų ekspertai rekomenduoja FortectIntego norint apsaugoti savo sistemą nuo kenkėjiškų programų. 

Pasiūlymas
Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Alice Woods yra Virusai.lt portalo naujienų redaktorė, kuri ne vienerius metus dalinasi savo žiniomis ir tyrimų rezultatais su tinklalapio lankytojais. Jos tyrinėjimų lauke - patys įvairiausi kibernetiniai pavojai, pavyzdžiui, duomenis užkoduojantys virusai ar apgaulingi techninės pagalbos pranešimai.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink