Kaip išinstaliuoti SpyHunter

parašė Jake Doevan - -
123

SpyHunter pagalba vartotojams

Jei nutarėte perskaityti straipsnį pavadinimu „Kaip pašalinti SpyHunter“, galime nuspėti, kad jūs nusprendėte pašalinti šią programą iš savo kompiuterio. Vis dėlto, prieš išinstaliuojant SpyHunter mes jums rekomenduojame ją pilnai išbandyti. Jei pagrindinė šios programos atsisakymo priežastis yra tai, kad ji nesugebėjo jūsų kompiuteryje aptikti viruso, jūs turėtumėte prisiminti, kad tokiu atveju jūs galite kreiptis į profesionalius SpyHunter darbuotojus ir paprašyti jų nemokamos pagalbos. Tiesą sakant, ši SpyHunter funkcija yra žinoma visame pasaulyje, kadangi ji garantuoja net pavojingiausių virusų pašalinimą iš sistemos.

Vis dėlto, prieš nuspręsdami kreiptis į Spyware HelpDesk, jūs pirmiausia turėtumėte atnaujinti šią programą. Kai SpyHunter tikrina kompiuterį, ji lygina jame esančius failus su savo virusų duomenų baze. Jeigu jūsų viruso joje nėra, SpyHunter gali neaptikti jo ir palaikyti jį legaliu failu. Vis dėlto, jeigu tai nesuveikė, jūs turėtumėte pasinaudoti nemokama SpyHunter darbuotojų pagalbos funkcija. Ji yra sudaryta iš dviejų modulių – Custom Fix ir Live Technical Support. Daugiau informacijos apie šiuos modulius jūs galite surasti šiame SpyHunter aprašyme.

SpyHunter pinigų grąžinimas

Jei vis dar manote, kad norite pašalinti SpyHunter, jūs galite naudotis žemiau pateiktomis instrukcijomis. Jei įsigijote licencijuotą šios programos versiją, (nemokama SpyHunter versija gali būti naudojama tik kompiuterio patikrinimui. Kad pašalintumėte virusus, jums reikia nusipirkti jos licenciją), jūs galite atgauti savo pinigus. Prašymas grąžinti pinigus turi būti pateiktas per 30 dienų nuo programos pirkimo dienos.

SpyHunter alternatyvos

Prieš pašalindami SpyHunter, jūs privalote prisiminti dar vieną dalyką – jūs niekada neturėtumėte palikti savo kompiuterio be antivirusinės programos. Prieš pradėdami SpyHunter išinstaliavimo procesą, turite įdiegti alternatyvią programą. SpyHunter galite pakeisti į Stopzilla arba Malwarebytes anti-malware, kurios pademonstravo puikius virusų aptikimo ir jų pašalinimo rezultatus.

SpyHunter pašalinimas

Siekiant pašalinti SpyHunter iš sistemos, galima naudoti vieną iš šių metodų:

1 metodas: Išinstaliuoti SpyHunter naudojant Add/Remove Programs

Windows 7 / Vista / XP

  • Paspauskite Start Control Panel Programs (jei esate Windows XP vartotojas, spustelėkite Add/Remove Programs).

  • Programs lange dešdešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ant SpyHunter ir pasirinkite Uninstall/Change mygtuką.

Control Panel

  • Dabar jūs pamatysite Enigma Software Installer langą. Jeigu esante tikras/a, kad norite užbaigti SpyHunter išinstaliavimą, spustelėkite Proceed with Uninstall ir Yes mygtuką.

SpyHunter isinstaliavimas

Windows 10 / Windows 8

  • Jei esate Windows 10 / Windows 8 vartotojas, tada spustelėkite apatinį kairį kompiuterio ekrano kampą. Kai pamatysite Quick Acess Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.

Win10 Control Panel

  • Čia, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ant SpyHunter ir spustelėkite Uninstall/Change mygtuką.
  • Kai jūs išvysite Enigma Software Installer langą, spustelėkite Proceed with Uninstall. Kai jūsų bus paklausta ar jūs norite pašalinti SpyHUnter, jums reikia paspausti Yes mygtuką (parodyta trečioje nuotraukoje).

2 metodas: Išinstaliuoti SpyHunter naudojant „Uninstall SpyHunter“ funkciją

  • Spauskite Start All Programs ir pasirinkite SpyHunter. Pasirinkite Uninstall.

Start Menu

  • Pamatę Enigma Software Installer langą, spustelėkite Proceed with Uninstall. Dabar turėtumėte spustelti Yes mygtuką ir užbaigti SpyHunter pašalinimą. (tai iliustruoja trečia nuotrauka).

Viskas! Jūs sėkmingai išinstaliavote SpyHunter iš savo kompiuterio.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
SpyHunter Laimės
garantija
Parsisiųsk
SpyHunter Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su SpyHunter 5, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
SpyHunter 5 turi ribotą nemokamą skenavimą. SpyHunter 5 pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną SpyHunter 5 programos licenziją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
virš 40.000.000 parsisiuntimų!

Apžvalga kitomis kalbomis

Failai
Programos
Palygink