Reimage instrukcijos

parašė Jake Doevan - -
12

Reimage programos pristatymas

Windows sistemos failų ir funkcijų atkūrimo programa Reimage yra įrankis, kuris veikia su daugeliu Windows versijų, įskaitant ir XP bei Windows 7 ir 8. Programa gali padėti su daugelio operacinės sistemos klaidų šalinimu ir greitai išspręsti bėdas su kritinias sistemos sutrikimais kaip mėlynas mirties langas ar kompiuterio kenkėjų palikti rezultatai, žala, dingę, paveikti DLL failai, kitokie sutrikimai.

Pasak ekspertų, Reimage Repair sistemos patikra gali padėti atrasti įvairias bėdas jūsų kompiuteryje, tad galutinis informacijos langas pateikia rezultatus, klasifikuojant aptiktas problemas:

 • Hardware – kategorija, kurioje matysite tokias problemas kaip atminties ar procesoriaus naudojimas, kompiuterio ar interneto greičio bėdos. Reimage po patikros pateiks ir sprendimo būdus, tad galėsite pakeisti reikiamus failus, pagerinti kompiuterio pasirodymą.
 • Security – saugumo spragų kategorija, kurioje Reimage identifikuoja virusus, kenkėjus, kurie rasti įrenginyje ir informuoja apie nepageidaujamas programas kaip naršyklės užgrobėjai, adware-tipo programos, stebėjimo aplikacijos, Trojanai ar išpirkos reikalaujantys virusai. Reimage Repair veikia kartu su Avira AntiVir programa, tad naudojasi virusų duomenų baze šiems kenkėjams identifikuoti.
 • Stability kategorijai priskiriamos sistemos problemos, kurios susijusios su bendru operacinės sistemos darbu ir veikiančiomis programomis. Šioje kategorijoje galite matyti aplikacijas, kurios dažnai stringa, trukdo sistemos veiklai. Po sistemos patikrinimo programa pasiūlo palyginti informaciją su kitais sistemų porfiliais pasaulinėje skalėje, pateikia aptiktų problemų santrauką.

Reimage Repair gali aptikti sistemos problemas, jas sutvarkyti, padėti optimizuoti kompiuterio pasirodymą. Tai nėra pagrindinė saugumo programa, tad turėtumėte rinktis tai kaip papildomų funkcijų turintį įrankį prie jau naudojamos antivirusinės aplikacijos. Reimage gali padėti susitvarkyti su viruso paliktais rezultatais, atkurti žalą arba padėti su bendromis spragomis. Daugiau galite paskaityti Reimage apžvalgoje.

Programos parsisiuntimas ir įrašymas 

Kai parsisiunčiate programos failą ir jį paleidžiate jį, atsidaro UAC langas, kuriame turite patvirtinti galimus pakeitimus sistemoje, kuriuos aplikacija norėtų pradėti. Spauskite Yes, kad patvirtintumėte.

Vartotojo paskyra Reimage Repair programoje

Kai įrašymo vedlys pasirodo ekrane, jums reiktų pasirinkti konkrečią kalbą ir tęsti spaudžiant Install mygtuką. Po instliavimo, sistemos įrankis automatiškai pasileis ir pradės sistemos patikrinimą. Jei padėsite varnelę prie Don't scan my computer after the installation is complete, programa šį žingsnį praleis. 

Reimage progamos instaliavimas

Reimage Repair programa yra suderinama su įvairsiomis Windows operacinės sistemos versijomis:

 • Windows 8 (32 & 64bit);
 • Windows 7 (32 & 64bit);
 • Windows Vista (32 & 64bit);
 • Windows XP (32bit).

Įrašymo procesas

Naudojimasis Reimage programa

Kūrėjai teigia, kad įrašymas trunka mažiau nei penkias minutes. Jums reikia sulaukti kol procesas baigsis ir galėsite tuoj pat naudotis šia programa. Jei nenorite automatinio patikrinimo tik įrašius programą, galite pasinaudoti šia funkcija rankiniu būdu. Du kart paspaudę darbalaukio ikoną paleisite aplikaciją. 

Tada jums reikės pasirinkti ar esate naujas naudotojas ar turite Reimage licenzijos numerį, kurį galėsite suvesti ir ją aktyvuoti. Paprastai Reimage Repair laikosi eiliškumo tikrinant sistemą:

 • Informacijos apie sistemą rinkimas;
 • Naujo kompiuterio profilio kūrimas;
 • Sistemos stabilumo patikrinimas;
 • Saugumo patikrinimas;
 • Apibendrintos informacijos pateikimas.

Reimage Repair analizė

Pirmiausia Reimage pradeda nuo detalių apie įrenginį paieškos. Tikrinant laisvą vietą atmintyje, procesoriaus naudojimą, laisvą vietą diske programa gali matyti bendrą informaciją apie įrenginį ir rasti problemas nuo pat pradžių.

Registro patikra

Vėliau programa eina prie DLL failų, programų komponentų, pasenusių registro įrašų, kitokių detalių paieškos. Windows registro valymas ir problemų sprendimas šioje sistemos vietoje gali padėti su sistemos pasirodymu ir bendra kompiuterio saugumu ir veikimu.

Saugumo funkcijos

Tolesnė sistemos patrikrinimo eiga eina prie kompiuterio failų patikros, remaintis virusų duomenų baze. Taip įrankis gali užtikrinti, kad kompiuteris nėra paveiktas virusų ir kenkėjai slapta neveikia kompiuteryje. 

Aplankų patikrinimo funkcija

Galutinis žingsnis yra kai Reimage patikrini laikinų failų ir kitus aplankus, kuriose yra nereikalingi failai, galintys trikdyti įrenginio veiklai ir užimti reikalingą vietą kompiuteryje. 

Reimage mokėjimai už pilną programos versiją

Kaip ir daugelis optimizavimo įrankių ar saugumo programų, Reimage Repair siūlo kelias funkcijas naujiems vartotojams ir daugiau naudos duodančias programas tiems, kurie moka u- pilną įrenginio versiją. Kai paspausite Start Repair mygtuką po visų patikrinimų, programa jums pasiūlys įsigyti vieno karto problemų pašalinimą arba susimokėti už metų prenumeratą. 

Pilna programos versija kainuoja apie 3ū eurus arba 37.95 dolerius. Gamintojai siūlo ir nuolaidas ir įvairius paketus, tad kartais galite rasti ir patrauklesnių pasiūlymų. 

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage programos licenziją.

Apžvalga kitomis kalbomis

Failai
Programos
Palygink