Reimage atsisiuntimas

Pasirūpinkite savo privatumu ir saugumu

Jūsų pasirinktos programos atsisiuntimas prasidės netrukus. Jei jis neprasidėjo, bandykite dar kartą.
Reimage atsisiuntimas
Reimage

Dėkojame, kad pasirinkote Reimage PC Repair! Tai yra patikima programa, kuri buvo sukurta kompiuterio funkcionalumo bei jo darbo stabilumo gerinimui. Su Reimage jūs be vargo atsikratysite „Windows“ klaidų ir kompiuterinių virusų. Dėka Avira AntiVir paieškos variklio, ši programa iš jūsų kompiuterio pašalins visus jame besislepiančius virusus, adware tipo programas, Trojos arklius, šnipinėjimui skirtas programas ir kitus nepageidaujamus komponentus. Beje, Reimage savo vartotojams taip pat siūlo pasinaudoti unikalia, iš 25.000.000 skirtingų komponentų sudaryta, technologija, kurios pagalba ji gali aptikti trūkstamus ar sugadintus „Windows“ operacinės sistemos failus. Suradusi klaidas sukeliančius failus, Reimage juos pakeičia naujais. Daugiau informacijos apie šią technoologiją ir kitus šios programos sugebėjimus skaitykite Reimage apžvalgoje.

SVARBU!

Jums gali nepavykti pašalinti kiekvieno iš jūsų kompiuteryje besislepiančių virusų vienintelės antivirusinės programos pagalba! Skirtingos programos turi skirtingas virusų duomenų bazes, todėl išlieka tikimybė, kad jums teks patikrinti savo kompiuterį su keliomis skirtingomis programomis. Išbandę Reimage, nepamirškite pasinaudoti galimybe ir NEMOKAMAI praskenuoti savo kompiuterio su SpyHunter. Jei ji informavo jus apie kenksmingus failus, mes taip pat rekomenduojame jums įsigyti licencijuotą versiją. Ši programa yra plačiai žinoma antivirusinė, kuri buvo pripažinta daugelio kompiuterių ekspertų. Vis dar kyla klausimų? Susisiekti su mumis ir juos pateikti jūs galite per Klausk puslapį.

AR DAR TURIU KĄ NORS PRISIMINTI?

Nemokama Reimage versija leidžia jums patikrinti kompiuterį ir įsitikinti, jog jame nėra virusų ir Windows klaidų. Virusų pašalinimui jūs privalote įsigyti licencijuotą šios programos versiją. Jei esate nepatenkinti savo pasirinkimu, visada galite pašalinti Reimage iš savo kompiuterio. Alternatyvios programos, kurios gali būti naudojamos virusų aptikimui ir pašalinimui, yra Malwarebytes ir SpyHunter 5.

Jei jūs vis dar abejojate ar jums verta įsigyti antivirusinę programą ar ne, perspėjame, kad 2016 m. yra vadinami ransomware tipo virusų metais. Vos tik toks virusas patenka į kompiuterį, jis užšifruoja jame esančius duomenis ir pradeda reikalauti išpirkos, kuri svyruoja nuo 300 iki 10000 JAV dolerių. Ar ne pigiau yra investuoti į patikimą antivirusinę programą ir likti ramiam dėl kompiuteryje esančių nuotraukų, verslo dokumentų ir kitų duomenų?

Ačiū!