Reimage apžvalga

12

Reimage – kompiuterių taisymo programa, kuri padės kiekvienam vartotojui išlaikyti maksimalų sistemos našumą

Reimage yra daugelio kompiuterių ekspertų pripažinta programa, kuri gali ne tik surasti sistemoje besislepiančius virusus, bet ir perrašyti blogus Windows failus ir taip akivaizdžiai pagerinti kompiuterio darbą. Ši programa buvo pripažinta tokių ekspertų kaip Softpedia ir PCMag, kurie ją įvertino itin palankiai.

Ši programa yra pritaikyta tiek Windows operacinei sistemai, tiek ir Mac OS X bei Android. Geriausia, ką Reimage gali pasiūlyti vartotojams šiandien, yra Windows Repair funkcija. Jos darbas yra eliminuoti su kompiuteriu susijusias problemas net nereikalaujant jo perkrovimo.

Pagrindinė ypatybė, kuria pasižymi Reimage Repair, yra tai, jog, esant būtinybei, ši programa gali atkurti pažeistus ar panaikintus sisteminius failus tiesiai iš savo duomenų bazės. Todėl, Reimage dėka vartotojas neprivalo trinti ir vėliau iš naujo įrašinėti netikėtai sugedusių programų, nes trūkstami ar pažeisti komponentai paprasčiausiai pakeičiami naujais.

Žinoma, nevertėtų pamiršti ir saugumo. Dėl integruotos Avira AntiVir programos, Reimage taip pat efektyviai ieško sistemoje besislepiančių virusų. Avira – daug įvairių apdovanojimų pelniusi antivirusinė sistema, todėl nėra abejonių, jog šios programos kombinacija su Reimage yra puikus pasirinkimas kovai su kompiuteriniais virusais bei sistemos problemomis.

Programos kūrėjai nestovi vietoje ir žengia kartu su pasaulinėmis tendencijomis. Esant reikalui, jūs galite įsirašyti Reimage į kitas populiarias operacines sistemas. Jeigu nesate Windows vartotojas, galite naudoti Reimage Mac ar Reimage Mobile programas.

Reimage atsisiuntimas:

Jei norite atsisiųsti Reimage į savo kompiuterį, tai galite padaryti čia. Vos tik ši programa atsiduria sistemoje, ji joje pradeda skenuoti techninės įrangos būklę, kompiuterio saugumo nustatymus ir sistemos stabilumą. Patikrinusi techninę būklę, Reimage nustato kompiuterio atminties dydį, kietojo disko greitį, CPU parametrus, ir panašią informaciją.

Šio patikrinimo metu gali būti nustatytos ir sutvarkytos įvairios problemos: operacinės sistemos klaidos, “mėlynasis ekranas” (angl. bluescreen of death), sugadinti DLL failai ar virusų padaryta žala.

Antras žingsnis – kompiuterio saugumo patikrinimas. Jo metu, Reimage Repair ieško kompiuteryje esančių virusų, Trojanų ir kitų pavojingų programų. Galiausiai yra stebimas sistemos stabilumas ir nustatoma, kurios programos yra linkusios nustoti veikti ar sukelti kitokių problemų sistemoje.

Norėdami atsikratyti identifikuotų problemų, turite įsigyti Reimage licencijuotą versiją, kuri šiuo metu kainuoja €69.95 (nepaisant to, programa dažnai būna parduodama su didelėmis nuolaidomis). Jei esate nepatenkinti produktu, per 60 dienų nuo pirkimo datos galite atgauti sumokėtus pinigus. Taip pat galite susisiekti su Reimage klientų aptarnavimo skyriumi, ir bandyti išspręsti kylančius klausimus.

Prieš įsigydami Reimage, atminkite, jog ši programa negali apsaugoti jūsų kompiuterio realiu laiku. Tam kad jūs būtumėte tikras/a dėl savo kompiuterio būklės, turėtumėte bent kartą paleisti pilną sistemos patikrinimą. Jeigu neesate tam pasirengęs, Reimage Repair vertėtų naudoti tik kaip papildomą, sistemos darbą pagerinti galintį, įrankį.

Reimage Express apžvalga:

Reimage Express yra nemokamas Reimage įrankis, kurio pagrindinis tikslas yra padėti žmonėms, turintiems smulkių Windows operacinės sistemos problemų. Šias problems galima panaikinti nuskenavus kompiuterį greituoju būdu.Reimage Express diagnozuoja pagrindines problemas ir pateikia juos analizės ataskaitoje.

Patentuota Reimage technologija padeda panaikinti pagrindinius sistemos trūkumus, tačiau nuosekliam sistemos sutvarkymui reikalinga pilna Reimage versija. Ši programa palaikoma Windows XP/Vista/7/8/10 operacinių sistemų.

Pilną Reimage Express apžvalgą galite rasti paspaudę ant šios nuorodos.

Reimage Plus apžvalga:

Reimageplus yra oficiali Reimage Repair svetainė. Šiame tinklapyje galima įsigyti Reimage bandomąją programą, Reimage PC Repair ir kitas šios programos versijas. Vis dėlto, buvo gauta pranešimų, jog Reimage Plus generuoja internetines reklamas.

Iš tiesų, šie pranešimai priklauso adware-tipo programoms, kurios buvo tikslingai pavadintos tuo pačiu pavadinimu. Šie reklaminiai virusai plinta kartu su nemokamomis programomis kaip papildomi priedai, todėl dažnas vartotojas nė neįtaria, jog jo kompiuteris buvo užkrėstas.

Jeigu matote tokias reklamas savo naršyklėje, patikrinkite kompiuterį su Reimage ar kita patikima antivirusine programa, kuri jums padės įvardyti visas galimas grėsmes.

Čia galite sužinoti daugiau apie Reimage reklamų panaikinimą.

Reimage Mac apžvalga:

Reimage yra adaptuota įvairioms operacinėms sistemoms, tad jei ieškote tvarkyklės Mac OS X sistemai, Reimage Mac yra vienas iš jūsų galimų pasirinkimų. Paspaudę and šios nuorodos jūs galite atsisiųsti Reimage Mac. Ši programa pagerina sistemos darbą ištrindama nepageidaujamas ar pavojingas programas, kurias jūs galbūt netyčia įsirašėte į savo kompiuterį.

Beje, Reimage yra idealus sprendimas norint ištrinti savo naršymo istoriją, pataisyti tam tikras sistemos klaidas ar atlaisvinti atminties vietą. Su Reimage Mac versija savo techninės įrangos ir sistemos atminties būklę jūs turėtumėte tikrinti kasdien, nes tik tai jums padės užtikrinti sklandų kompiuterio darbą. Vis dėlto, Mac Reimage versiją patartina naudoti kartu su kitomis antivirusinėmis programomis, kadangi programa kol kas vis dar negali užtikrinti kompiuterio saugumo realiu laiku.

Reimage Android apžvalga:

Reimage programa, kuri yra skirta Android operacinei sistemai šiuo metu yra laukiamiausių programų. Ilgą laiką Android vartotojai neturėjo programos galinčios padėti jiems prižiūrėti šios operacinės sistemos darbą. Beje, daugelis iš jų taip pat neturėjo galimybės atskirti paprastų programų nuo potencialiai pavojingų. Dažnas vartotojas bandydavo pats tvarkytis su Android sistemos problemomis, todėl Reimage nusprendė sukurti šią programos versiją.

Reimage Android programėlė, vos tik atsiduria įrenginyje, kaip mat jį nuskenuoja ir identifikuoja pagrindinius jo trūkumus. Dažniausiai ši programa informuoja savo vartotoją apie itin daug vietos užimančius telefonuose ar planšetėse esančius failus.

Beje, ji taip pat ieško pavojingų programėlių, eliminuoja daug atminties užimačius skambučių ar žinučių archyvus, podėlio (angl. cache) atmintį ir panašiai. Ši programa yra visiškai nemokama, tad galite bet kada atsisiųsti ją į savo įrenginį.

Ar galima pasitikėti Reimage?

Daugelyje svetainių Reimage yra įvardijamas kaip virusas. Iš tiesų, šios programos neaptinka jokios kitos antivirusinės programos. Reimage yra saugi ir patikima programa, sukurta kompiuterių problemoms spręsti ir pažeistiems sistemos failams atkurti.

Taip pat, bendradarbiaudami su Avira AntiVir, Reimage kūrėjai padėjo šiai programai pasirūpinti ir kenkėjiškų programų pašalinimu. Jeigu abejojate savo Reimage programos versijos patikimumu, gali būti, kad esate atsiuntę nelegalią šios programos versiją.

Jei vis dar nesate įsitikinę, kad „Reimage“ yra saugi programa, turėtumėte pasidomėti sertifikatais, kuriuos suteikia patikimi trečiųjų šalių šaltiniai. „AppEsteem“ – viena patikimiausių sertifikavimo įstaigų, kuri testuoja ir vertina programą remdamasi jos elgesiu ir savybėmis. Programa leidžia vartotojams jaustis saugiai, kai yra intaloiuojama šios įstaigos sertifikuota programa. „AppEsteem“ naudoja reikalavimus, pagrįstus vyriausybe, saugumo kompanijomis, programinės įrangos pramone ir net teisėsaugos taisyklėmis.

Atminkite, jog siųstis ir naudoti nelegalias programas yra draudžiama įstatymų. Negana to, už nelegalių programų laikymą kompiuteryje gresia administracinė atsakomybė, todėl siųsdamiesi tokias programas jūs taip pat rizikuojate užkrėsti savo kompiuterį kitais virusais.

Daugiau apie Reimage patikimumą skaitykite čia.

Palyginimai su kitomis antivirusinėmis programomis

Reimage ir Plumbytes palyginimas

Tai dvi patikimos bei nuolat atnaujinamos antivirusinės programos, gebančios aptikti naujausius bei pavojingiausius kompiuterinius virusus. Nors yra panašios, vis dėlto šios programos pasižymi skirtingomis savybėmis.

Atlikus šių programų palyginimą, galima pasakyti, jog Reimage neabejotinai pasižymi platesniu galimybių spektru. Ji gali veikti ir kaip antivirusinė, ir kaip kompiuterio optimizavimo programa. Bent jau kol kas, Plumbytes tokios savybės neturi.

Be to, Reimage gali padėti atkurti pažeistus Windows sistemos failus – ši programa turi didelę duomenų bazę, kurios pagalba galima atkurti įvairius virusų pažeistas arba ištrintas rinkmenas. Ir nors Plumbytes kompiuterį patikrina per žymiai trumpesnį laiko tarpą, nėra abejonių, jog taip yra dėl to, jog ji sistemoje ieško tik kenkėjiškų failų, bet neranda sistemoje kylančių problemų priežasties, nepatikrina sistemos stabilumo problemų bei techninės kompiuterio įrangos būklės.

Visą Reimage ir Plumbytes apžvalgą rasite čia.

Reimage. Klausimai ir atsakymai:

Klausimas: Neseniai baigėsi mano anksčiau turėtos antivirusinės sistemos licencija, todėl šiuo metu ieškau naujos programos kovai su virusais. Šiek tiek panaršęs internete radau Reimage Repair programą ir norėčiau paklausti, ar užtenka šios programos, kad mano kompiuteris būtų apsaugotas? Atsiliepimų apie Reimage Repair yra labai įvairių ir neaišku, ar iš tiesų verta šia programą įsirašyti.

Atsakymas: Internete galima rasti įvairių nuomonių apie praktiškai visas programas, tačiau tai nereiškia, kad jos visos yra teisingos. Šiuo metu Reimage bendradarbiauja su itin gerai žinoma kompanija Avira, todėl galime užtikrintai teigti, jog Reimage gali aptikti ir panaikinti virusus iš jūsų kompiuterio.

Klausimas: Besižvalgydama Reimage svetainėje pastebėjau, jog yra keletas šios programos versijų. Įdomu, kuo skiriasi ReimageExpress ir Reimage Repair programos? Aš nesu dažna kompiuterio vartotoja, todėl man nereikia ypatingai galingos antivirusinės sistemos. Vis dėlto, norėčiau jaustis saugi naršydama internete. Galbūt galėtumėte patarti, kurią iš šių programų verčiau rinktis?

Atsakymas: Jei neesate aktyvus kompiuterio vartotojas, Reimage Express turėtų patenkinti jūsų poreikius. Programa nuskenuos jūsų sistemą ir praneš apie pagrindines problemas. Vis dėlto, jei naudojatės elektroniniu paštu, naršote internete ar siunčiatės programas, vertėtų galvoti apie geresnę apsaugą.

Reimage Repair gali atitaisyti virusų padarytą žalą, pakeisti pažeistus failus naujais ir pašalinti visas kompiuterines infekcijas. Beje, šios programos kūrėjai taip pat siūlo pasinaudoti nemokama savo ekspertų pagalba. Juos pasiekti jūs galite bet kuriuo paros metu, telefonu arba paštu. Jeigu saugus naršymas internete jums yra svarbus, nedvejodami įsigykite pilną Reimage versiją.

Klausimas: Ar naudoti Reimage yra saugu? Kokios šios programos privatumo taisyklės? Ar mano asmeninė informacija ir failai bus saugūs?

Atsakymas: Reimage naudoti yra saugu, kadangi tai yra dar viena legali antivirusinė programa. Vienintelė informacija, kurią ši programa renka, tai kompiuterio techniniai duomenys, reikalingi kilusioms problemoms išspręsti.

Galite būti tikri, jog jūsų asmenine informacija, kurią pateikiate produkto pirkimo metu, nebus dalijamasi ir kad ji nebus parduodama trečiosioms šalims. Reimage neturi nuotolinių serverių, kuriuose laikytų jūsų failų kopijas, todėl galite drąsiai atsisiųsti šią programą į savo kompiuterį ir būti ramūs dėl savo duomenų saugumo.

Klausimas: Ar Reimage yra nemokama?

Atsakymas: Reimage nėra nemokama programa. Tačiau ją atsisiuntus jūsų kompiuteris bus aprūpintas funkcijomis, reikalingomis virusų aptikimui ir panaikinimui iš kompiuterio. Jeigu pageidaujate nemokamos programos, galite atsisiųsti Reimage Express, kuris taip pat gali nuskenuoti jūsų sistemą, informuoti apie jos būklę ir sutvarkyti pagrindines problemas.

Pasiūlymas
Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jake Doevan yra vienas iš Virusai.lt naujienų redaktorių. Vos tik baigęs komunikacijos ir žurnalistikos studijas, jis susidomėjo IT industrija.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis