Plumbytes naudojimosi gidas

parašė Jake Doevan - -
12

Kurią rinktis – Plumbytes nemokamą, ar licencijuotą versiją?

Plumbytes Anti-Malware yra programa, sparčiai populiarėjanti tarp kompiuterių vartotojų. Nors šią programą sukūrusiPlumbytes Software kompanija yra palygintinai nauja antivirusinių kūrimo įmonė, ji akivaizdžiai vystosi bei tobulėja, todėl visiškai neatsilieka nuo senų ir rinkoje jau įsitvirtinusių lyderių. Plumbytes Anti-Malware programa kompiuteriui suteikia būtiną apsaugą, kuri atpažįsta, sustabdo bei pašalina įvairias kenkėjiškas ar šnipinėjančias programas. Be to, šia antivirusine naudotis yra itin paprasta – jos valdymo skydelis nėra apkrautas daugybe skirtingų funkcijų bei parametrų, todėl net ir nepatyrę kompiuterių vartotojai lengvai supras, kaip ją valdyti. Be to, šią antivirusinę sukūrusi kompanija vartotojams suteikia galimybę bendrauti su visą parą dirbančiu vartotojų pagalbos centru, kuris padės iš kompiuterių ištrinti antivirusinės neaptiktus virusus. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie šią antivirusinę, skaitykite Plumbytes apžvalgą čia.

Kaip ir bet kokia kita galinga antivirusinė programa, Plumbytes Anti-Malware suteikia galimybę naudotis pilnu funkcijų paketu tik vartotojams, įsigijusiems licencijuotą programos versiją. Ji kainuoja 34,99 eurus be PVM. Pilna programos versija suras bei pašalins visus komponentus, kuriuos į jūsų kompiuterį įdiegė nepastebimai įdiegtos šnipinėjančios arkenkėjiškos programos, kompiuterių kirminai, trojanai, ar “rootkit” virusai. Vartotojai, kurie nėra tikri, ar nori įsigyti šią programą, arba tiesiog abejojantys, ar kompiuteryje yra virusų, gali nemokamai išmėginti šią programą. Nemokama Plumbytes versija leis nuskenuoti kompiuterį ir parodys visus jame esančius užkratus. Taip galėsite įvertinti programos efektyvumą bei skenavimo spartą, tačiau atminkite, jog nemokama programos versija aptiktų pavojų keliančių programų nepašalins. Jei antivirusinė programa jums nepatiks, galėsite lengvai pašalinti Plumbytesper Control Panel.

Parsisiųskite Plumbytes

Plumbytes Anti-Malware galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą. Taip per kelias sekundes parsisiųsite diegimo vedlį (failas pavadinimu antimalwaresetup.exe), kuris tesveria vos 568 KB. Tam, jog paleistumėte diegimo vedlį, dešiniuoju pelės klavišu du kartus paspauskite ant šio failo diske. Ekrane iššoks pranešimas, klausiantis, ar leidžiate šiai programai vykdyti pakeitimus jūsų kompiuteryje. Paspauskite OK, ir diegimo vedlys netrukus pasirodys kompiuterio ekrane. Įdiegimo procesą paleisite paspaudę mygtuką Install. Diegimo vedlys parsiųs reikiamus programos failus bei įdiegs antivirusinę į kompiuterį. Diegimo procesas turėtų užtrukti vos keletą minučių.

Skenuokite kompiuterį su Plumbytes

Įdiegus Plumbytes, ji savarankiškai pradės pirmąjį kompiuterio patikrinimą. Ši antivirusinė gali pasigirti daugialypiu skenavimo algoritmu, leidžiančiu sistemą patikrinti iki penkių kartų greičiau, nei gali kitos antivirusinės programos. Programa dirba sklandžiai ir sparčiai, tačiau atidžiai ir nuosekliai – ji ne tik patikrins visus kompiuteryje esančius aplankus bei juose saugomus failus, bet ir kiekvieną interneto naršyklę, todėl suras ne tik kenksmingus failus ar programas, bet ir sekimo slapukus, naršyklės papildinius, bei kitus pavojingus komponentus. Baigus skenuoti sistemą, ji pateiks išsamią analizę bei leis pasirinkti, kuriuos identifikuotus komponentus pašalinti, o kurių neliesti.

Skenavimas su Plumbytes

Programos nustatymuose galite nustatyti, jog ši anti-kenkėjiška kompiuterio saugos programa patikrintų kompiuterį kaskart jį įjungus. Tam, jog tai padarytumėte, eikite į Settings ir padėkite varneles šalia šių pasirinkimų:

  • Launch Anti-Malware at PC Startup;
  • Perform Scan on Startup.

Be to, tam, jog programa veiktų efektingai ir gebėtų aptikti naujausius pasaulyje pasirodžiusius virusus, privalu programą reguliariai naujinti. Įdiegus programos naujinius, aprūpinsite ją informacija apie naujus virusus ir jų veiklą kompiuteryje, todėl antivirusinė „išmoks” juos atpažinti ir pašalinti. Tam, jog atnaujintumėte programą, eikite į Overview skirtuką ir paspauskite Check for Updates. Sužinoję, jog yra naujinių, įdiekite juos.

Plumbytes skenavimo rezultatai

Aktyvuokite Plumbytes Anti-Malware ir pašalinkite aptiktus virusus

Kai ši antivirusinė programa užbaigs išmaniojo skenavimo procesą (angl. Smart Scan), ji pateiks išsamią informaciją apie visus identifikuotus pavojus jūsų kompiuterio sistemai. Tuomet galėsite savarankiškai peržvelgti visą potencialiai nepageidaujamų bei kenkėjiškų programų bei joms priklausančių failų sąrašą ir, esant būtinybei, pasirinksite, kuriuos pageidaujate palikti kompiuterio sistemoje. Tam, jog ištrintumėte nepageidaujamus komponentus, turėsite aktyvuoti šią antivirusinę įvesdami Plumbytes Serial Key, dar žinomą kaip Plumbytes License Key. Jei šio kodo neturite, paspauskite ant Remove Threats mygtuko ir pasirinkite I want to purchase the key. Tuomet būsite nukreipti į svetainę, kurioje galėsite nusipirkti programos licenciją. Jei jau įsigijote Plumbytes aktyvavimo kodą, tiesiog įveskite jį programoje atsivėrusiame lange ir paspauskite Activate. Tuomet gryžkite prie skenavimo rezultatų ir vėl paspauskite Remove Now. Šį kartą antivirusinė ims trinti vieną kenkėjišką failą po kito, palikdama jūsų kompiuterį švarų. Baigus sistemos valymą, programa gali pasiūlyti perkrauti kompiuterį ir pritaikyti atliktus pakeitimus – sutikite.

Skenavimo su Plumbytes Anti-Malware rezultatai

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Plumbytes Laimės
garantija
Parsisiųsk
Plumbytes Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Plumbytes Anti-Malware, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Plumbytes Anti-Malware turi ribotą nemokamą skenavimą. Plumbytes Anti-Malware pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Plumbytes Anti-Malware programos licenziją.

Apžvalga kitomis kalbomis

Failai
Programos
Palygink