Kaip išinstaliuoti Malwarebytes

parašė Ugnius Kiguolis - www -

Malwarebytes palaikomos funkcijos

Malwarebytes yra efektyvi kompiuterių saugos programa, kuri naudoja elgesio, eiristinę ir parašu pagrįstą analizę, siekiant apsaugoti namu vartotojus nuo įvairių kenkėjiškų programų atakų. Šiuo metu ši antivirusinė yra palaikoma šių sistemų: Windows 7/8/8.1/10/Vista/XP, macOS 10.10 ar naujesne versija, Android 4.4  ar naujesne versija, iOS 11 ir naujesnėmis versijomis. Kaip matote, Jūs galite apsaugoti beveik bet kurį įrenginį nuo įvairiausių kibernetinių grėsmių.

Tiems, kuriems įdomu, mes galime atlikti greitą Malwarebytes apžvalgą Windows platformoms – šis saugos įrankis apsaugo Jūsų failus nuo duomenis blokuojančių virusų, kurių autoriai prašo išpirkos už failų išlaisvinimą, aptinka kibernetines grėsmes ir padeda išvengti svetainių, kurios verčiasi sukčiavimu.

Vartotojai gali atsisiųsti nemokamą Malwarebytes versiją iš oficialios svetainės – bandomasis laikotarpis tęsiasi 14 dienų nuo parsisiuntimo datos. Per šį laikotarpį, Jūs galėsite naudotis visais programos privalumais, įskaitant realaus laiko saugos funkcija, apsaugą nuo kenkėjiškų svetainių ir t.t. Tačiau pasibaigus bandomosios versijos laikotarpiui, Jūs negalėsite toliau naudotis realaus laiko virusų aptikimo ir kitomis funkcijomis. Nepaisant to, antivirusinė programa vis tiek valo kompiuterį nuo jau esamų infekcijų, pavyzdžiui, nuo potencialiai nepageidaujamų programų.

Pasibaigus badomajam laikotarpiui, Jūsų kompiuteris nebus apsaugotas nuo kibernetinių pavojų – tai gali tapti tikra problema bet kam. Būtent dėl to, kai kurie vartotojai norėtų išinstaliuoti Malwarebytes. Vietoj to, Jūs galėtumėte įsigyti Premium versiją už 39,99€ per metus.

Jei ketinate naudoti šią virusų pašalinimo programą keliuose kompiuteriuose, Malwarebytes namams leidžia apsaugoti net penkis įrenginius už 79,99€ per metus. Tiems, kurie nori padaryti šiek tiek daugiau dėl savo saugumo ir privatumo, vartotojai taip pat gali pasirinkti Premium + privatumo planą už 84,99€ per metus, į kurį yra įskaičiuota nemokama VPN paslauga.

Norėdami gauti daugiau informacijos, galite perskaityti visą Malwarebytes apžvalgą mūsų portale. Tie, kurių ši antivirusinė nebetenkina, gali išinstaliuoti Malwarebytes vadovaudamiesi toliau pateiktomis instrukcijomis. Tačiau nerekomenduojame palikti jūsų įrenginio neapsaugoto. Taigi, pašalinę Malwarebytes, nedelsdami įsigykite kitą antivirusinę programą, nes užsikrėtimo grėsmė yra gan didelė.

Malwarebytes grąžinimo politika

Kai tik įsigysite Malwarebytes Premium versiją, Jūsų įrenginys bus visiškai apsaugotas nuo kibernetinių pavojų vienerius metus. Nepaisant to, kadangi yra tiek daug kitų saugos programų, turinčių savų privalumų, ir konkurencija dėl kompiuterių saugumo yra didelė, galbūt norėsite pašalinti Malwarebytes iš savo kompiuterio ir naudotis kitų antivirusinių paslaugomis.

Jeigu apsigalvosite per 30 dienų nuo licencijos įsigijimo, Jums nereikia prarasti jau sumokėtos sumos, kadangi Jūs galėsite pilnai susigrąžinti išmoką per ši laikotarpį. Viskas, ką turėtumėte padaryti siekdami to, tai susisiekti su Malwarebytes palaikymo tarnyba per oficialią svetainę, telefoną ar elektroninį paštą. 

Malwarebytes išinstaliavimo instrukcijos

Jei apsigalvojote arba nusprendėte, kad ši antivirusinė nėra jums, galite išinstaliuoti Malwarebytes pasibaigus bandomajam laikotarpiui. Mūsų saugumo ekspertai paruošė macOS ir Windows sistemų pašalinimo instrukcijas – vadovaukitės vadovu, pateiktu apačioje.

Išinstaliuokite Malwarebytes iš Windows operacinės sistemos

 • Windows paieškos skiltyje, įrašykite „Malwarebytes“;
 • Paspauskite ant aplikacijos dešiniu pelės klavišu ir pasirinkite Uninstall;
 • Atsidarius Control Panel langui, raskite programą;
 • Paspaudus dešiniu pelės klavišu ant Malwarebytes programos, pasirinkite Uninstall/Change;
 • Jeigu pasirodys User Account Control (UAC) langas, patvirtinkite paspaudę Yes;
 • Kai atsidarys pašalinimo vedlys, pasirinkite Yes;
 • Palaukite, kol išinstaliacija pasibaigs ir spustelėkite OK.

Išinstaliuokite Malwarebytes iš Mac operacinės sistemos

 • Atidarykite Malwarebytes programą ir paspauskite Help viršutinėje juostoje;
 • Pasirinkite Uninstall Malwarebytes Anti-Malware;
 • Patvirtinkite Malwarebytes išinstliavimą paspaudę Yes;
 • Perkraukite savo kompiuterį;
 • Paspauskite Accept jei norite instaliuoti Helper Tool;
 • Įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Malwarebytes Anti Malware Laimės
garantija
Parsisiųsk
Malwarebytes Anti Malware Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Malwarebytes, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Malwarebytes turi ribotą nemokamą skenavimą. Malwarebytes pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Malwarebytes programos licenziją.

Apžvalga kitomis kalbomis

Failai
Programos
Palygink