Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

„Internet Security Alert“ viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Malware

Internet Security Alert pažymėtas kodu 055BCCAC9FEC – melagingas pranešimas, kuriuo siekiama įbauginti interneto vartotojus

„Internet Security Alert“ virus

Internet Security Alert – tai apgaulingas pranešimas, kuris gali trukdyti jums naršyti internete. Jis yra platinamas tam, kad įtikintų žmones, kad jų kompiuteris yra užkrėstas pavojingu virusu, nors taip greičiausiai nėra. Jeigu ekrane pastebėjote „Internet Security Alert! Code: 055BCCAC9FEC” pranešimą, ignoruokite pateiktą informaciją ir nedelsiant nuskenuokite kompiuterį su patikima antivirusine programa. 

Pavadinimas Internet Security Alert
Dar žinomas kaip Internet Security Alert Code 055BCCAC9FEC; Internet Security Alert Code 055
Tipas Adware, melagingas techninės pagalbos pranešimas
Dominuojanti pranešimo spalva Raudona
Dažniausiai pažeidžiamos naršyklės Chrome, Firefox, Edge
Pranešime tikslas Pateikti žmonėms klaidingą informaciją apie pažeistą kompiuterį arba asmeninės informacijos nutekėjimo pavojų
Šalinimas Kartais gali būti sunku pašalinti adware programas, nes jos gali slėptis skirtingais pavadinimais. Lengviausias būdas surasti visas nepatikimas programas – nuskenuoti kompiuterį su ReimageIntego

Dažniausiai Internet Security Alert žinute siekiama paskatinti žmones surinkti pateiktą telefono numerį ir išvilioti informaciją, reikalingą prisijungti prie sistemos nuotoliniu būdu. Ji yra rodoma raudoname fone, o tekste teigiama, kad paskambinus nurodytu numeriu, specialistai pašalins visas įvardintas problemas. Deja, tačiau sukčiai užsiimantys šia veikla tikrai nėra suinteresuoti jums padėti. 

Nors perspėjama apie riziką prarasti asmeninę informaciją, tokią kaip slaptažodžiai, banko sąskaitos duomenys ar kietajame diske laikomi failai, šis pranešimas neturi integruotos programinės įrangos, kuri iš tiesų galėtų patikrinti jūsų kompiuterį. Priežastis, kodėl jūs gaunate šią žinutę – tai adware programos įsirašymas, todėl nekreipkite dėmesio į tai, kas rašoma Windows Internet Security Alert lange ir jokiu būdu neskambinkite (866) 564-0233 numeriu.

Internet Security Alert code 055 buvo sukurtas tam, kad išplatintų apsaugai skirtas programas, priklausančias sąjungininkams, bei tam, kad išpeštų iš jūsų asmeninę informaciją ir pavogtų pinigus. Su šiuo pranešimu galite susidurti lankantis įtartinose svetainėse ir paspaudus ant jose pateikiamų nuorodų. 

Reikėtų nepamiršti, kad Microsoft Windows nerodo pranešimų apie galimas grėsmes bei neplatina techninės pagalbos numerio niekur kitur kaip tik oficialioje internetinėje svetainėje. Taigi, neapsigaukite. Vietoj to, kad nusipirktumėte siūlomą antivirusinę programą, rekomenduojame nedelsiant nuskenuoti kompiuterį su ReimageIntego ir pasirūpinti Internet Security Alert code 055 viruso pašalinimu.

Ši melaginga žinutė yra labai panaši į „Microsoft System Security Alert“ and „Windows Security Alert“ bei daugybę kitų pranešimų. Visas jas reikėtų nedelsiant pašalinti, tačiau norint tai padaryti, visų pirma turėsite ištrinti adware programą iš sistemos. Tam, kad pašalintumėte Internet Security Alert, patikrinkite, kokias nemokamas programas neseniai įsirašėte ir ištrinkite tas, kurios atrodo įtartinos. 

„Internet Security Alert“ virus„Internet Security Alert“ virusas

Lankydamiesi pavojingose svetainėse galite įsirašyti adware programą

Pavojingų programų kūrėjai investuoja daug lėšų patrauklių reklamų kūrimui, kad pritrauktų kuo daugiau naivių kompiuterio vartotojų. 

Pavojingi pranešimai dažniausiai reklamuoja:

1. Pirkinių kuponus;
2. Lošimo svetaines;
3. Suaugusiesiems skirtas pažinčių svetainės;
4. Nežinomą programinę įrangą ar naršyklės priedus.

Vos tik kompiuterio savininkas paspaudžia ant tokio pranešimo, naršyklė yra peradresuojama į svetaines su pavojingu turiniu. Vis dėlto, vienu paspaudimu taip pat galite įsirašyti ir pavojingą virusą. 

Beje, jeigu kompiuteris yra užkrėstas adware programa, pastaroji gali bandyti atsiųsti kitas potencialiai nepageidaujamas programas ar naršyklės priejus bei rinkti su naršymu susijusią informaciją (IP adresas ar geografinė padėtis) tam, kad būtų galima sukurti dar labiau pritraukiančias reklamas, atitinkančias jūsų pomėgius. 

Patarimai, padėsiantys išvengti Windows Internet Security Alert viruso:

1. Reguliariai atnaujinkite antivirusinę programą tam, kad išvengtumėte sistemos pažeidžiamumų, kurie leistu kibernetiniams nusikaltėliams platinti adware, spyware ar kitas kenkėjiškas programas;
2. Niekada lengva ranka neatskleiskite savo kreditinės kortelės bei banko sąskaitos duomenų;
3. Venkite spaudinėti ant įtartinų reklamų ir niekada nesutikite įsirašyti naršyklės priedų, kurių kūrėjai nėra įvardijami;
4. Siųskitės programas iš patikimų šaltinių ir naudokitės tik tiesiogine nuoroda; 
5. Niekada nepraleiskite žingsnių, pateikiamų atsisiuntimo/įrašymo metu, nes kai kurios potencialiai nepageidaujamos programos gali slėptis tarp „pasirinktinų komponentų.“

Internet Security Alert pašalinimą galima atlikti dviem būdais

Tam, kad ištrintumėte „Internet Security Alert” virusą, visų pirma pasirinkite jums priimtiną metodą – rankinis arba automatinis. Mūsų IT specialistai rekomenduoja pasikliauti profesionalia antivirusine programa, kadangi jūsų kompiuteris gali būti užsikrėtęs daugiau nei viena nepageidaujama programa. 

Norint surasti visus nepageidaujamų programų komponentus bei išjungti Internet Security Alert pranešimą, nuskenuokite kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. 

Nepamirškite, kad kibernetiniai nusikaltėliai siūlo nereikalingas programas arba tokias, kurių kaina yra ženkliai didesnė. Be to, jie gali bandyti įrašyti kitas pavojingas programas. Jeigu patikėjote, kad Windows Internet Security Alert apgaulingas pranešimas yra tikras ir nusipirkote siūlomą programinę įrangą, rekomenduojame kreiptis į savo banko atstovus ir pranešti apie neleistiną sandorį. 

Jeigu, vis dėlto, ketinate Internet Security alert code 055 virusą trintib rankiniu būdu, pasinaudokite žemiau pateiktais patarimais. 

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis „Internet Security Alert“ viruso pašalinimas:

Ištrinkite „Internet Security Alert“ iš Windows sistemų

Žemiau pateiktos instrukcijos padės jums pašalinti nepageidaujamas programas iš Windows operacinės sistemos. Įsitikinkite, kad pašalinote visas įtartinas programas. Priešingu atveju, naršyklė gali nenustoty rodyti reklamų.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite „Internet Security Alert“ ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite „Internet Security Alert“ ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite „Internet Security Alert“ iš Mac OS X sistemos

Norint ištrinti melagingas žinutes iš Mac OS X, atlikite žemiau nurodytus veiksmus:

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite „Internet Security Alert“ bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite „Internet Security Alert“ iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite „Internet Security Alert“ ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte „Internet Security Alert“ šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite „Internet Security Alert“ virusą iš Microsoft Edge

Tam, kad pataisytumėte Edge naršyklę, sekite šiomis instrukcijomis:

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti „Internet Security Alert“ iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite „Internet Security Alert“ iš Mozilla Firefox (FF)

Norint ištrinti Internet Security Alertlangą iš Firefox, atsikratykite visų įtartinų naršyklės priedų, plėtinių bei įskiepių:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite „Internet Security Alert“ ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite „Internet Security Alert“ šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite „Internet Security Alert“ iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite „Internet Security Alert“ ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite „Internet Security Alert“ pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite „Internet Security Alert“ iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite „Internet Security Alert“ bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite „Internet Security Alert“ pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti „Internet Security Alert“ registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-internet-security-alert-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie „Internet Security Alert“ virus