„Internet Security Alert“ viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Bal 2018 atnaujinimas

„Internet Security Alert“ viruso pašalinimas

Kas yra „Internet Security Alert“ virusas?

Internet Security Alert pažymėtas kodu 055BCCAC9FEC – melagingas pranešimas, kuriuo siekiama įbauginti interneto vartotojus

„Internet Security Alert“ virus

Internet Security Alert – tai apgaulingas pranešimas, kuris gali trukdyti jums naršyti internete. Jis yra platinamas tam, kad įtikintų žmones, kad jų kompiuteris yra užkrėstas pavojingu virusu, nors taip greičiausiai nėra. Jeigu ekrane pastebėjote „Internet Security Alert! Code: 055BCCAC9FEC” pranešimą, ignoruokite pateiktą informaciją ir nedelsiant nuskenuokite kompiuterį su patikima antivirusine programa.

Pavadinimas Internet Security Alert
Dar žinomas kaip Internet Security Alert Code 055BCCAC9FEC; Internet Security Alert Code 055
Tipas Adware, melagingas techninės pagalbos pranešimas
Dominuojanti pranešimo spalva Raudona
Dažniausiai pažeidžiamos naršyklės Chrome, Firefox, Edge
Pranešime tikslas Pateikti žmonėms klaidingą informaciją apie pažeistą kompiuterį arba asmeninės informacijos nutekėjimo pavojų
Šalinimas Kartais gali būti sunku pašalinti adware programas, nes jos gali slėptis skirtingais pavadinimais. Lengviausias būdas surasti visas nepatikimas programas – nuskenuoti kompiuterį su FortectIntego

Dažniausiai Internet Security Alert žinute siekiama paskatinti žmones surinkti pateiktą telefono numerį ir išvilioti informaciją, reikalingą prisijungti prie sistemos nuotoliniu būdu. Ji yra rodoma raudoname fone, o tekste teigiama, kad paskambinus nurodytu numeriu, specialistai pašalins visas įvardintas problemas. Deja, tačiau sukčiai užsiimantys šia veikla tikrai nėra suinteresuoti jums padėti.

Nors perspėjama apie riziką prarasti asmeninę informaciją, tokią kaip slaptažodžiai, banko sąskaitos duomenys ar kietajame diske laikomi failai, šis pranešimas neturi integruotos programinės įrangos, kuri iš tiesų galėtų patikrinti jūsų kompiuterį. Priežastis, kodėl jūs gaunate šią žinutę – tai adware programos įsirašymas, todėl nekreipkite dėmesio į tai, kas rašoma Windows Internet Security Alert lange ir jokiu būdu neskambinkite (866) 564-0233 numeriu.

Internet Security Alert code 055 buvo sukurtas tam, kad išplatintų apsaugai skirtas programas, priklausančias sąjungininkams, bei tam, kad išpeštų iš jūsų asmeninę informaciją ir pavogtų pinigus. Su šiuo pranešimu galite susidurti lankantis įtartinose svetainėse ir paspaudus ant jose pateikiamų nuorodų.

Reikėtų nepamiršti, kad Microsoft Windows nerodo pranešimų apie galimas grėsmes bei neplatina techninės pagalbos numerio niekur kitur kaip tik oficialioje internetinėje svetainėje. Taigi, neapsigaukite. Vietoj to, kad nusipirktumėte siūlomą antivirusinę programą, rekomenduojame nedelsiant nuskenuoti kompiuterį su FortectIntego ir pasirūpinti Internet Security Alert code 055 viruso pašalinimu.

Ši melaginga žinutė yra labai panaši į „Microsoft System Security Alert“ and „Windows Security Alert“ bei daugybę kitų pranešimų. Visas jas reikėtų nedelsiant pašalinti, tačiau norint tai padaryti, visų pirma turėsite ištrinti adware programą iš sistemos. Tam, kad pašalintumėte Internet Security Alert, patikrinkite, kokias nemokamas programas neseniai įsirašėte ir ištrinkite tas, kurios atrodo įtartinos.

„Internet Security Alert“ virus

Lankydamiesi pavojingose svetainėse galite įsirašyti adware programą

Pavojingų programų kūrėjai investuoja daug lėšų patrauklių reklamų kūrimui, kad pritrauktų kuo daugiau naivių kompiuterio vartotojų.

Pavojingi pranešimai dažniausiai reklamuoja:

1. Pirkinių kuponus;
2. Lošimo svetaines;
3. Suaugusiesiems skirtas pažinčių svetainės;
4. Nežinomą programinę įrangą ar naršyklės priedus.

Vos tik kompiuterio savininkas paspaudžia ant tokio pranešimo, naršyklė yra peradresuojama į svetaines su pavojingu turiniu. Vis dėlto, vienu paspaudimu taip pat galite įsirašyti ir pavojingą virusą.

Beje, jeigu kompiuteris yra užkrėstas adware programa, pastaroji gali bandyti atsiųsti kitas potencialiai nepageidaujamas programas ar naršyklės priejus bei rinkti su naršymu susijusią informaciją (IP adresas ar geografinė padėtis) tam, kad būtų galima sukurti dar labiau pritraukiančias reklamas, atitinkančias jūsų pomėgius.

Patarimai, padėsiantys išvengti Windows Internet Security Alert viruso:

1. Reguliariai atnaujinkite antivirusinę programą tam, kad išvengtumėte sistemos pažeidžiamumų, kurie leistu kibernetiniams nusikaltėliams platinti adware, spyware ar kitas kenkėjiškas programas;
2. Niekada lengva ranka neatskleiskite savo kreditinės kortelės bei banko sąskaitos duomenų;
3. Venkite spaudinėti ant įtartinų reklamų ir niekada nesutikite įsirašyti naršyklės priedų, kurių kūrėjai nėra įvardijami;
4. Siųskitės programas iš patikimų šaltinių ir naudokitės tik tiesiogine nuoroda;
5. Niekada nepraleiskite žingsnių, pateikiamų atsisiuntimo/įrašymo metu, nes kai kurios potencialiai nepageidaujamos programos gali slėptis tarp „pasirinktinų komponentų.“

Internet Security Alert pašalinimą galima atlikti dviem būdais

Tam, kad ištrintumėte „Internet Security Alert” virusą, visų pirma pasirinkite jums priimtiną metodą – rankinis arba automatinis. Mūsų IT specialistai rekomenduoja pasikliauti profesionalia antivirusine programa, kadangi jūsų kompiuteris gali būti užsikrėtęs daugiau nei viena nepageidaujama programa.

Norint surasti visus nepageidaujamų programų komponentus bei išjungti Internet Security Alert pranešimą, nuskenuokite kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa.

Nepamirškite, kad kibernetiniai nusikaltėliai siūlo nereikalingas programas arba tokias, kurių kaina yra ženkliai didesnė. Be to, jie gali bandyti įrašyti kitas pavojingas programas. Jeigu patikėjote, kad Windows Internet Security Alert apgaulingas pranešimas yra tikras ir nusipirkote siūlomą programinę įrangą, rekomenduojame kreiptis į savo banko atstovus ir pranešti apie neleistiną sandorį.

Jeigu, vis dėlto, ketinate Internet Security alert code 055 virusą trintib rankiniu būdu, pasinaudokite žemiau pateiktais patarimais.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis „Internet Security Alert“ viruso pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Žemiau pateiktos instrukcijos padės jums pašalinti nepageidaujamas programas iš Windows operacinės sistemos. Įsitikinkite, kad pašalinote visas įtartinas programas. Priešingu atveju, naršyklė gali nenustoty rodyti reklamų.

Norėdami pašalinti „Internet Security Alert“ virusas iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su „Internet Security Alert“ virusas ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

Norint ištrinti melagingas žinutes iš Mac OS X, atlikite žemiau nurodytus veiksmus:

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Tam, kad pataisytumėte Edge naršyklę, sekite šiomis instrukcijomis:

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Norint ištrinti Internet Security Alertlangą iš Firefox, atsikratykite visų įtartinų naršyklės priedų, plėtinių bei įskiepių:

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su „Internet Security Alert“ virusas, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius „Internet Security Alert“ virusas vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti „Internet Security Alert“ virusas.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su „Internet Security Alert“ virusas, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti „Internet Security Alert“ registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis