Sudėtingumo skalė:  
  (39/100)

„Microsoft Critical Alert“ viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Spa 2017 atnaujinimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware

„Microsoft įspėjamasis pranešimas“ perspėja apie užkrėstą kompiuterį

"Microsoft įspėjamojo pranešimo" nuotrauka

„Microsoft įspėjamojo pranešimo” (angl. „Microsoft Critical Alert“) virusas yra priskiriamas prie apgaulingų techninės pagalbos pranešimų kategorijos. Šie pranešimai yra sukurti tam, kad įtikintų vartotojus, kad jų kompiuteriai yra užkrėsti sudėtingais virusais.

Iš dalies tokie pranešimai yra teisingi – jūsų įrenginys iš tikrųjų yra užkrėstas, bet tai nėra juose įvardijamas virusas. Tokiu atveju vartotojų ekranuose pasirodo keli klaidingi pranešimai, nurodantys nedelsiant imtis veiksmų bei susisiekti su tariamais Microsoft IT specialistais nurodytais numeriais ar e. pašto adresais. Iš tiesų, jie – kompiuteriniai sukčiai, siekiantys išvilioti pinigus iš patiklių vartotojų.

„Microsoft Critical Alert“ viruso ir kitų panašių virusų kategorija pasižymi plačia įvairove: atitinkamai nuo jų tipo, vartotojai skatinami atitinkamai reaguoti į šiuos įspėjamus, nes kitaip gali būti nutekinti jų asmeniniai duomenys, įskaitant ir banko prisijungimo slaptažodžius. Nors pranešimų tekstas bei dizainas skiriasi, tačiau jų esmė ta pati: pateikiamas telefono numeris, kuriuo paskambinus tariamas ekspertas padės atblokuoti kompiuterį ar naršyklę.

Net jei jūsų įrenginys nėra užkrėstas šiuo virusu, dažnai tokie pranešimai pasirodo ir įtartinuose aba suklastotuose „Microsoft“ tinklalapiuose. Jais siekiama suklaidinti vartotojus, kad spustelėję ant nuorodų, jie būtų perregistruoti į kitas užkrėstas svetaines ar atsisiųstų tikrąjį viruso failą. Kiti šios kategorijos virusai informuoja apie neegzistuojančias sistemines klaidas, tokias kaip „.net failas nerastas!“, Jūsų kompiuteryje aptiktas Zeus virusas, ar 3658ad79cc3021a klaida.

Jei pastebėjote bent vieną iš šių simptomų, tikėtina, kad „Microsoft Critical Alert“ arba „Microsoft įspėjamojo pranešimo“ virusas užkrėtė jūsų kompiuterį. Žemiau rasite patarimus, kaip tinkamai pašalinti užkratą. Kadangi tikslaus viruso pavadinimo, kuriuo jis slepiasi jūsų kompiuteryje, mes negalime įvardyti, rekomenduojame naudoti Reimage.Šie suklastoti Microsoft įspėjimai jau buvo pastebėti ne vienoje svetainėje. Kadangi mažiau patyrę vartotojai dažnai patiki tokiais apgaulingais pranešimais, tai atitinkamai lemia tokių virusų populiarumą.

"Microsoft Critical Alert" viruso pavyzdžiai
"Microsoft Critical Alert" pateikia kelioliką skirtingų variacijų.

Atidžiau pažvelgus į šiuos pranešimus, nėra sunku perprasti šias klaidingas žinutes. Štai yra keletas detalių, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį:

 • Pranešime yra gramatikos ir spausdinimo klaidų, bei klaidingos techninės informacijos;
 • Pranešime yra pateiktas telefono numeris, reikalingas „ištrinti“ virusą ar išspręsti susidariusią problemą;
 • Tam, kad kompiuterinis sukčius įtikintų vartotojus savo kompetencija, jis pranešime dažnai pateikia gausybę suklastotos informacijos, tokios kaip didelių kompanijų logotipai;

Už šią išgalvotą techninę pagalbą jums gali būti nurodyta sumokėti kelių šimtų eurų mokestį. Jį pastebėti jūs galite tik po to, kai gausite sąskaitą už telefono paslaugas. Kad to išvengtumėte, kuo greičiau uždarykite pranešimą rodančią naršyklę ir patikrintikite savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa.

Viruso platinimo ypatumai

Atvėrus užkrėstą reklaminių laiškų priedą, apsilankius užkrėstoje svetainėje, tikėtina, kad užsikrėsite šiuo viruso. Mažiau ištobulinti šios kategorijos virusai yra susieti su atitinkamais tinklalapiais ar reklaminiais pranešimais juose.

Jei lankotės žaidimų, lošimų ar svetainėse, skirtose suaugusiems, svetainės bei spustelėję ant nuorodos, siūlančios nuskanuoti kompiuterį dėl virusų, galite būti perregistruotas į kitą tinklalapį, kuriame pasirodys„Microsoft Critical Alert“ žinutės. Tad svarbu įsidiegti anti-šnipinėjimo bei antivirusinę programas, kurios užblokuos panašius tinklalapius.

Taip pat turėtume atkreipti dėmesį ir į atsisiunčiamas programas, jei rinksitės „Įprastąjį“ (angl. „Recommended“) būdą, nepastebėsite papildomai pridėtų priedų.

„Microsoft Critical alert” pranešimo pašalinimas

Jeigu pastebėjote „Microsoft Critical Alert“ pranešimą savo kompiuterio ekrane, rekomenduojame jį pašalinti. Tai darykite antivirusinės programos pagalba, kadangi tik taip jūs būsite tikras/a, kad visi viruso failai buvo pašalinti. Tokiu būdu jūs taip pat atsikratysite šio ir kitų viruso naršyklės įskiepių ar paslėptų failų.

Šis būdas užtrunka tik kelias minutes. Vis dėlto, nepamirškite, kad antivirusinė programa prieš sistemos tikrinimą turi būti atnaujinta. Jei negalite paleisti savo apsaugos programos ar kitos esminės operacinės sistemos funkcijos – perkraukite kompiuterį į Safe mode režimą. Kaip tai padaryti, raiste žemiau.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis „Microsoft Critical Alert“ viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti „Microsoft Critical Alert“ naudojant Safe Mode with Networking

Safe Mode režimas įgalins esmines sistemos funkcijas, kurios leis įjungti antišnipinėjimo programą, net jei virusas ją užblokavo įprastajame rėžime.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: „Microsoft Critical Alert“ šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite „Microsoft Critical Alert“ pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti „Microsoft Critical Alert“ naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš „Microsoft Critical Alert“ pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog „Microsoft Critical Alert“ sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip „Microsoft Critical Alert“ prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-microsoft-critical-alert-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie „Microsoft Critical Alert“ virus