Vindows Locker šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Sau 2021

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Ransomware

Vindows Locker pašalinimas

Kas yra Vindows Locker?

Faktai, kuriuos turėtumėte žinoti apie Vindows Locker virusą

Vindows Locker virusas nėra tipiškas duomenis užkoduojantis ir išpirkos reikalaujantis virusas. Jis itin primena Tech Support Scam virusą, tačiau jis priskiriamas ransomware[1] kategorijai, kadangi užgrobia aukos kompiuteryje esančius duomenis. Panašiai kaip Zeus virusas, jis taip pat užrakina kompiuterio ekraną ir liepia nukentėjusiesiems paskambinti telefonu 1-844-609-3192 bei sumokėti 349.99 dolerius už kompiuterio remontą. Vindows Locker ransomware virusas užšifruoja daug failų tipų, tarp kurių nuotraukos, vaizdo įrašai, dokumentai, muzika, duomenų bazės ir pan. Jis užkoduoja duomenis įterpdamas .vindows failo plėtinį. Pabaigęs duomenų kodavimą virusas pateikia „Vindows Locker“ langą, kuriame aukai pateikiamos instrukcijos, ką jis ar ji turi daryti.

This not microsoft vindows support
We have locked your files with the zeus wirus
Do one thing and call level 5 microsoft support technician at 1-844-609-3192
You will files back for a one time charge of $349.99

Programišių pateikta žinutė yra iš tiesų klaidinanti, kadangi iš pradžių jie tvirtina nepriklausantys Microsoft Windows pagalbos centrui[2], tačiau taip pat liepia susisiekti su penkto lygio Microsoft Windows pagalbos centro specialistu ir jam sumokėti numatytą pinigų sumą. Priešingai nei daugelio failus užkoduojančių virusų, šis neprašo nukentėjusiųjų sumokėti išpirkos bitkoinais[3]. Jie liepia pateikti kreditinės kortelės duomenis ir telefonu įsigyti įtartinas paslaugas. Dėl šios priežasties virusas itin primena Tech Support Scam virusus, tačiau šie kibernetiniai pavojai įprastai neužgrobia kompiuteryje esančių duomenų. Vindows Locker viruso kūrėjai patobulino šią nusikalstamą veiką ir pradėjo kur kas išradingiau vilioti pinigus iš nukentėjusiųjų. Jeigu kompiuterio ekrane pasirodė grasinantis langas, turite žinoti vieną dalyką – į jūsų kompiuterį nusitaikė kibernetiniai nusikaltėliai, kurie platina pavojingą programą internete ir siekia paskatinti vartotojus ją parsisiųsti ir įdiegti. Programa plinta kaip trojos arklys[4]. Virusas taip pat gali savavališkai įdiegti kenkėjiškas ir pavojingas programas į jūsų kompiuterį, todėl patariame pašalinti Vindows Locker iš kompiuterio pasinaudojant patikima antiviusine programa. Siūlome pasirinkti vieną šių programų – Reimage arba Plumbytes Anti-Malware, o kaip jas įdiegti ir aktyvuoti plačiau kalbėsime straipsnio pabaigoje. Užbėgdami įvykiams už akių norime perspėti, kad Vindows Locker pašalinimas gali būti ne toks sklandus, kokio tikitės. Dėl šios priežasties parengėme iliustruotas instrukcijas, kurios jums tikrai padės atsikratyti šia nepageidaujama programa. Atsikratę virusu galėsite lengviau atkurti užšifruotus duomenis su duomenų atkūrimo įrankiu. Malwarebytes saugumo ekspertams pavyko rasti spragą viruso kode ir ją panaudoti įrankio kūrime. Tad neliko jokių priežasčių paklusti kibernetiniams nusikaltėliams!

Vindows Locker virusas užgrobia kompiuterį

Failus užkoduojantys virusai užkrečia kompiuterius pasinaudodami sistemos spragomis

Jeigu jūsų kompiuteryje įsikūrė .vindows failo plėtinio virusas, turite prisiminti, kokias paskutines programas ar duomenis neseniai parsisiuntėte ar įdiegėte. Galbūt neseniai įdiegėte ką nors įtartino iš interneto? Galbūt gavote keistą pasiūlymą įdiegti ar atnaujinti programas? Galbūt gavote įtartiną elektroninį laišką ir atidarėte jame pridėtą dokumentą? Tai tik keli būdai, kaip Vindows Locker užkratas gali patekti į kompiuterį kartu su jo savininko pagalba. Kibernetiniai nusikaltėliai yra išties įgudę ir geba lengvai apgauti žmones bei antivirusines programas. Deja, kai kuriems šio tipo virusams pavyksta prasibrauti net ir į apsaugotus kompiuterius, todėl patiems kompiuterių naudotojams svarbu imtis visų saugumo priemonių, kad išvengtų kibernetinių pavojų. Svarbu reguliariai atnaujinti kompiuteryje įdiegtas programas, naujas programas įdiegti naudojant išplėstinius Custom arba Advanced parametrus, niekada neatidaryti įtartinų elektroninio laiško priedų ir nuorodų[5].

Svarbūs Vindows Locker pašalinimo aspektai

Jeigu šis kompleksinis virusas įsibrovė į jūsų kompiuterį ir iš kompiuterio ekrano į jus žvelgia indų hakeris, nesijaudinkite. Jums nereikia mokėti nei vieno cento už duomenų atkūrimą, kadangi jau yra sukurtas nemokamas duomenų atkūrimo įrankis. Tad jums nelieka nieko kito tik pašalinti Vindows Locker iš kompiuterio. Tai padaryti galite profesionalios antivirusinės programos pagalba, o mes rekomenduojame tai padaryti su Reimage arba Plumbytes Anti-Malware. Automatinis Vindows Locker pašalinimas taip pat yra įmanomas, tačiau jį gali atlikti tik patyrę kompiuterių specialistai, tad namų kompiuterių naudotojams šio būdo rinktis tikrai nepatariame. Prieš pradėdami viruso pašalinimą, įjunkite kompiuterį Safe Mode with Networking režimu ir sekite žemiau pateiktas instrukcijas.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Vindows Locker pašalinimas

Kaip ištrinti Vindows Locker naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Vindows Locker šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite ReimageIntego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Vindows Locker pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Vindows Locker naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Vindows Locker pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite ReimageIntego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Vindows Locker sėkmingai pašalintas.

Svarbu. Kaip atkurti duomenis?

Instrukcijos, pateiktos aukščiau, yra skirtos padėti jums ištrinti Vindows Locker. Tam, jog atkurtumėte savo failus, rekomenduojame sekti virusai.lt ekspertų paruoštas instrukcijas.

Jei Vindows Locker užšifravo jūsų asmeninius failus, galite pabandyti juos atkurti šiais būdais:

Data Recovery Pro

Iš pradžių pamėginkite atkurti duomenis su žemiau aptartu įrankiu, o jeigu jis bus neveiksmingas, tuomet pasinaudokite Data Recovery Pro. Tai patikimas ir profesionalus įrankis, leidžiantis susigrąžinti pažeistus, ištrintus ar užkoduotus failus.

 • Parsisiųsti Data Recovery Pro;
 • Įdiekite Data Recovery sekdami diegimo vedlio nurodymus;
 • Atverkite programą bei paleiskite kompiuterio skenavimą tam, jog rastumėte failus, paveiktus Vindows Locker viruso;
 • Atkurkite juos.

Vindows Locker decryptor

Malwarebytes komanda išleido Vindows Locker decryption įrankį, kuris padės atkurti Vindows Locker užgrobtus duomenis. Tad savo prarastus failus turėtumėte greitai susigrąžinti!

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Vindows Locker prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltiniai
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis