Sudėtingumo skalė:  
  (15/100)

Security Warning (Fake) šalinimas (Nemokamas vadovas)

parašė Liucija Danes - - | Tipas: Malware

Ką daryti, jei kompiuterio ekrane pasirodo Security Warning (Fake) pranešimai?

Apgaulingi pranešimai, perspėjantys apie kompiuterio saugumo problems angl. (Security Warning (Fake)) pasirodo kompiuterio ekrane tokiu atveju, jei kompiuteris yra užkrėstas kenksmingos programos, kurios tikslas – įbauginti kompiuterio vartotojus ir priversti juos paskambinti nurodytu numeriu. Ši programa siunčia į tikrus sistemos perspėjimus panašius pranešimus, tačiau patyrę kompiuterių vartotojai vis dėlto gali atpažinti, jog tai – apgaulė. Šie pranešimai teigia, jog kompiuteryje buvo rasti įtartini procesai, kurie galimai yra susiję su virusais. Vartotojas įspėjamas, jog nesiėmus tam tikrų veiksmų, jis rizikuoja asmeninės informacijos nutekėjimu: tariamo viruso kūrėjai neva gali rinkti jūsų banko prisijungimo informaciją (kodus, slaptažodžius), skaityti žinutes jūsų Facebook bei Skype profiliuose, stebėti jus per internetinę kamerą, ir taip toliau. Žinoma, niekas nenorėtų atskleisti tokių duomenų kibernetiniams sukčiams. Deja, atminkite, jog Security Warning (Fake) pranešimai yra melagingi, ir jog iš tiesų jums tereikia pašalinti ne kažkokį virusą, o Security Warning (Fake) programą.

Vykdomoji programa, kuri kuria bei siunčia apgaulingus perspėjimus pavadinta OSFirewall.exe. Neapsigaukite – tai nėra vadinamoji ugniasienė (angl. firefall). Pranešimuose nurodytas numeris, neva skirtas susisiekti su pagalbos skyriumi, iš tiesų jus sujungs ne su patikimais kompiuterių ekspertais, o su kibernetiniais sukčiais. Dažniausiai tokie nusikaltėliai siekia įbauginti nepatyrusius kompiuterių vartotojus kalbėdami neaiškiais, sudėtingais terminais, bandydami įtikinti auką, jog kompiuterio būklė – labai bloga. Nesvarbu, ką šnekėtų šie sukčiai, jokiu būdu neatskleiskite jiems savo asmeninių duomenų, banko kortelių numerių, be to, nesuteikite jokios informacijos apie kompiuterį, nes dažniausiai sukčiai siekia iš vartotojo gauti pakankamai informacijos, jog galėtų prie aukos kompiuterio prisijungti nuotoliniu būdu. Nepaisant viso to, skambutis šiuo numeriu greičiausiai jums daug kainuos – tai yra padidinto tarifo numeris. Nepatekite į sukčių pinkles ir neskambinkite nurodytuoju numeriu. Tam, jog atsikratytumėte įkyrių pranešimų, išdiekite Security Warning (Fake) kenkėjišką programą iš kompiuterio sistemos. Tai galite padaryti su patikima antivirusine programa, pavyzdžiui, Reimage Reimage Cleaner Intego.

Security Warning (Fake) scam

Kaip šis virusas plinta?

Svarbu žinoti ne tik kaip ištrinti tokią melagingus pranešimus siunčiančią programą iš kompiuterio, bet ir kaip nuo tokių programų apsisaugoti. Dažniausiai vartotojai šią kenksmingą programą įsirašo kartu su kitomis nemokamomis programomis ar jų naujiniais. Pavyzdžiui, naršydami nesaugiose svetainėse, dažnai sutiksite pasiūlymus atsinaujinti Java programą. Būkite budrūs – jei nenaršote oficialiame Java puslapyje, nevertėtų pasitikėti tokiais neaiškiais pasiūlymais. Kartu su tokiu naujiniu galite įdiegti ir kenkėjišką kompiuterio virusą.
Kitas populiarus būdas platinti tokioms programoms – “prisegti” jas prie kitų nemokamų programų. Kitaip tariant, būkite budrūs įrašydami nemokamas programas į savo kompiuterį ir atkreipkite dėmesį, kokias papildomas programėles jums siūlo įsirašyti jūsų pageidaujama programa. Dažnai kompiuterių vartotojai skuba įdiegti programas nė neperskaitę įrašymo instrukcijų, todėl jie kartu įrašo ir iš anksto pridėtas papildomas programas. Todėl jei norite apsaugoti savo sistemą nuo panašių nepageidaujamų programų, ateityje verčiau rinkitės sudėtingesnį (angl. Custom arba Advanced) įdiegimo būdą vietoj įprastinių (angl. Default/Standard/Basic), o tuomet pašalinkite varneles, esančias šalia pasiūlymų įrašyti papildmas programas.

Šios programos šalinimo instrukciją galite rasti kitame puslapyje.

Ar įmanoma visiškai pašalinti Security Warning (Fake)?

Jei OSFirewall.exe procesas veikia jūsų kompiuteryje, turite nedelsiant nutraukti jo veiklą ir visam laikui jį pašalinti iš kompiuterio sistemos. Jei nežinote, kaip tai padaryti, siūlome vadovautis Security Warning (Fake) pašalinimo instrukcijomis, pateiktomis žemiau. Tačiau jei norite ištrinti šią kenkėjišką programą automatiniu būdu, siūlome rinktis Reimage Reimage Cleaner Intego (PC) arba Webroot SecureAnywhere AntiVirus (Mac) antivirusinę programą. Abi šios programos gali surasti visus Security Warning (Fake) virusui priklausančius failus ir juos pašalinti.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-security-warning-fake.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Security Warning (Fake)