Security Warning (Fake) šalinimas (Nemokamas vadovas)

Security Warning (Fake) pašalinimas

Kas yra Security Warning (Fake)?

Ką daryti, jei kompiuterio ekrane pasirodo Security Warning (Fake) pranešimai?

Apgaulingi pranešimai, perspėjantys apie kompiuterio saugumo problems angl. (Security Warning (Fake)) pasirodo kompiuterio ekrane tokiu atveju, jei kompiuteris yra užkrėstas kenksmingos programos, kurios tikslas – įbauginti kompiuterio vartotojus ir priversti juos paskambinti nurodytu numeriu. Ši programa siunčia į tikrus sistemos perspėjimus panašius pranešimus, tačiau patyrę kompiuterių vartotojai vis dėlto gali atpažinti, jog tai – apgaulė. Šie pranešimai teigia, jog kompiuteryje buvo rasti įtartini procesai, kurie galimai yra susiję su virusais. Vartotojas įspėjamas, jog nesiėmus tam tikrų veiksmų, jis rizikuoja asmeninės informacijos nutekėjimu: tariamo viruso kūrėjai neva gali rinkti jūsų banko prisijungimo informaciją (kodus, slaptažodžius), skaityti žinutes jūsų Facebook bei Skype profiliuose, stebėti jus per internetinę kamerą, ir taip toliau. Žinoma, niekas nenorėtų atskleisti tokių duomenų kibernetiniams sukčiams. Deja, atminkite, jog Security Warning (Fake) pranešimai yra melagingi, ir jog iš tiesų jums tereikia pašalinti ne kažkokį virusą, o Security Warning (Fake) programą.

Vykdomoji programa, kuri kuria bei siunčia apgaulingus perspėjimus pavadinta OSFirewall.exe. Neapsigaukite – tai nėra vadinamoji ugniasienė (angl. firefall). Pranešimuose nurodytas numeris, neva skirtas susisiekti su pagalbos skyriumi, iš tiesų jus sujungs ne su patikimais kompiuterių ekspertais, o su kibernetiniais sukčiais. Dažniausiai tokie nusikaltėliai siekia įbauginti nepatyrusius kompiuterių vartotojus kalbėdami neaiškiais, sudėtingais terminais, bandydami įtikinti auką, jog kompiuterio būklė – labai bloga. Nesvarbu, ką šnekėtų šie sukčiai, jokiu būdu neatskleiskite jiems savo asmeninių duomenų, banko kortelių numerių, be to, nesuteikite jokios informacijos apie kompiuterį, nes dažniausiai sukčiai siekia iš vartotojo gauti pakankamai informacijos, jog galėtų prie aukos kompiuterio prisijungti nuotoliniu būdu. Nepaisant viso to, skambutis šiuo numeriu greičiausiai jums daug kainuos – tai yra padidinto tarifo numeris. Nepatekite į sukčių pinkles ir neskambinkite nurodytuoju numeriu. Tam, jog atsikratytumėte įkyrių pranešimų, išdiekite Security Warning (Fake) kenkėjišką programą iš kompiuterio sistemos. Tai galite padaryti su patikima antivirusine programa, pavyzdžiui, FortectIntego.

Kaip šis virusas plinta?

Svarbu žinoti ne tik kaip ištrinti tokią melagingus pranešimus siunčiančią programą iš kompiuterio, bet ir kaip nuo tokių programų apsisaugoti. Dažniausiai vartotojai šią kenksmingą programą įsirašo kartu su kitomis nemokamomis programomis ar jų naujiniais. Pavyzdžiui, naršydami nesaugiose svetainėse, dažnai sutiksite pasiūlymus atsinaujinti Java programą. Būkite budrūs – jei nenaršote oficialiame Java puslapyje, nevertėtų pasitikėti tokiais neaiškiais pasiūlymais. Kartu su tokiu naujiniu galite įdiegti ir kenkėjišką kompiuterio virusą.
Kitas populiarus būdas platinti tokioms programoms – “prisegti” jas prie kitų nemokamų programų. Kitaip tariant, būkite budrūs įrašydami nemokamas programas į savo kompiuterį ir atkreipkite dėmesį, kokias papildomas programėles jums siūlo įsirašyti jūsų pageidaujama programa. Dažnai kompiuterių vartotojai skuba įdiegti programas nė neperskaitę įrašymo instrukcijų, todėl jie kartu įrašo ir iš anksto pridėtas papildomas programas. Todėl jei norite apsaugoti savo sistemą nuo panašių nepageidaujamų programų, ateityje verčiau rinkitės sudėtingesnį (angl. Custom arba Advanced) įdiegimo būdą vietoj įprastinių (angl. Default/Standard/Basic), o tuomet pašalinkite varneles, esančias šalia pasiūlymų įrašyti papildmas programas.

Šios programos šalinimo instrukciją galite rasti kitame puslapyje.

Ar įmanoma visiškai pašalinti Security Warning (Fake)?

Jei OSFirewall.exe procesas veikia jūsų kompiuteryje, turite nedelsiant nutraukti jo veiklą ir visam laikui jį pašalinti iš kompiuterio sistemos. Jei nežinote, kaip tai padaryti, siūlome vadovautis Security Warning (Fake) pašalinimo instrukcijomis, pateiktomis žemiau. Tačiau jei norite ištrinti šią kenkėjišką programą automatiniu būdu, siūlome rinktis FortectIntego (PC) arba Webroot SecureAnywhere AntiVirus (Mac) antivirusinę programą. Abi šios programos gali surasti visus Security Warning (Fake) virusui priklausančius failus ir juos pašalinti.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis